Коба, Бобонець, Федоренко та Супрун (фото)

Коба, Бобонець, Федоренко та Супрун

У Нових Санжарах зареєструвалися чотири кандидати на посаду голову об’єднаної громади. Серед кандидатів — чинний селищний голова, голова районної ради та учасник АТО.

Як повідомили у територіальній виборчій комісії, станом на 10:00 4‑го жовтня зареєструвалися чотири кандидати, з яких 29‑го жовтня новосанжарці оберуть нового голову громади.

Список кандидатів у порядку їх реєстрації:

  • Інна Коба, 51 рік, Новосанжарський селищний голова, самовисуванець;
  • Роман Бобонець, 27 років, інженер, учасник АТО, самовисуванець;
  • Борис Федоренко, 47 років, голова ГО «Голос Новосанжарщини», самовисуванець;
  • Геннадій Супрун, 46 років, голова Новосанжарської районної ради, ВО «Батьківщина».

Реєстрація кандидатів завершується 4‑го жовтня о 24:00.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»

6 жовтня 2017, 18:13 | Нові Cанжари | Політика


1. don / 8 жовтня 2017, 13:28
Я краще за АТОшніка проголосую, ніж за Федоренка
2. Vlada82 / 9 жовтня 2017, 15:33
АТОшника не знаю взагалі, може він хлопець і хороший, але який з нього буде господарник - невідомо. Коба вже показала себе на цій посаді, за неї не голосуватиму хоча б тому, шо вона ставлениця Реки. Вона в усьому слухає нардепа і тупо виконує всі його вказівки, це треба розуміти. Про Супруна й мови нема,його даже Руденківка не підтримує. До речі, а чого він там не балотується, а лізе в Санжарах? Мабуть має надію, шо тут ми його знаємо менше, ніж земляки-руденківці, то й проголосуємо. Дарма! Краще вже за Федоренка, він єдиний, хто не підлещуєця до діючої влади, може накрутити їй хвоста.
3. don / 9 жовтня 2017, 16:17
Коли Федоренко із за бур"янів жаб фотографував по калюжах та викладав у фейсбук селфі з грибами, Роман Бобонець захищав наш рідний край від сепататистів, від російських агресорів, буду за нього голосувати, а Борька нехай накручує хвоста своєму собаці.
4. Vlada82 / 9 жовтня 2017, 18:19
Отак ми завжди й підходимо до свого вибору: той гарно воював, а той є кумом моєї сестри (чи брата), а цей - мій сусід і гарний товариш, а з тим разом пляшку розпивали... На мій погляд, хибні фактори для вибору. Одне діло воювати (честь і хвала за це Бобонцю), інша річ - керувати соціально-економічними процесами в громаді. Бо обраному голові доведеться воювати вже не з російським агресором, а зі старими водогонами, з латками на дорогах, з проблемами благоустрою та ще багато з чим, відмінним від АТО. Чи впорається Роман? Я маю право сумніватись. Не завжди з гарного воїна виходить гарний господарник і навпаки. А з декого, як от із Супруна, ні воїна не вийшло, ні господарника. В народі про таких кажуть "як з г..на куля".
5. ЛУНА / 9 жовтня 2017, 19:54
3.don
« Роман Бобонець захищав наш рідний край від сепататистів, від російських агресорів, буду за нього голосувати, а Борька нехай накручує хвоста своєму собаці.»

Какой то вы ,Дон, непоследовательный.Прихваливал действующего главу поселка,а сейчас уже за АТОшника тянете руку.Или следы путаете?Здесь меня уличали в некомпетентности.Да это и понятно.Ведь не бросилась хаять и винить во всех грехах местную власть.Пошла в разрез моде и "компетентному мнению" понимаешь ли.Так вот хотя голосовать я не буду на ваших выборах,зарегистрирована в другом нас.пункте,но небольшой ексит-пул провела беседуя с друзьями и их знакомыми.Большинство за Кобу. Да и сама вижу что поселок ваш аккуратный и ухоженный.Стоит ли ставить эксперимент?Не надоело?
6. Beri Mor / 9 жовтня 2017, 20:43
5.ЛУНА
« ексит-пул провела »

Вибачте,що провела?
7. професор / 9 жовтня 2017, 22:33
Я от тривалий час завзято відслідковую деякі ньюсенжерменські перепетії на Ехо, але не знаючи людей особисто - дуже важко зрозуміти хуізхушність цього істеблішменту. Хоча, дійсно, "учасник АТО", «Батьківщина» - виглядають більшим антитрендом... Оранжеві втратили довіру, в АТО йшли люди переважно... назвемо це - "з певними особливостями функціонування системи психіки"
Адже, щоб йти вбивати співвітчизників, бо "так телевізор сказав", треба мати особливості.
8. ukr2017 / 10 жовтня 2017, 01:23
Мабуть буду теж голосувати за Бобинця,може дістане пару гранат,та накриє оте шобло в селищній раді.Бо вже не можуть відірватися від крісел,що притягнули полтавського віщуна Верещагина і тягали його по кабінетам,щоб нечиста продовжила їх царювання
9. Beri Mor / 10 жовтня 2017, 13:43
7.професор
« в АТО йшли люди переважно... назвемо це - "з певними особливостями функціонування системи психіки"»

Це ж треба.., як толерантно висловився.Я так не вмію,тому краще промовчу.
10. Selena2017 / 10 жовтня 2017, 14:07
Видно, недарма атовці дуже нетолерантно посилають отаких недоколиханих психологів подалі. Правильно й роблять.
11. земеля / 10 жовтня 2017, 14:43
Вопрос о возросте кандидата: не факт что молодежь будет плохо рулить. Вопрос состоит в том, что при сегодняшней ситуации в стране кого не поставь кардинальных изменений не будет, по определению не может быть в стране плохо, а в отдельно взятых Санжарах хорошо. Система этого никому не позволит. Законы есть на все случаи жизни, но они не работают. А задумывались вы, почему многие так рвутся в депутаты и в руководство?
12. don / 10 жовтня 2017, 15:09
7.професор
«назвемо це - "з певними особливостями функціонування системи психіки"»

ти їм покажи свою творчість про Акакія і Сраку, позмагаєтесь в кого в яку сторону відхилення
5.ЛУНА
«Какой то вы ,Дон, непоследовательный.Прихваливал действующего главу поселка,а сейчас уже за АТОшника тянете руку»

коли селищна головина на своєму місці, то не гріх і прихвалити лишній раз, та й є за що.
кількість роз у селищі стрімко збільшується, дитячих майданчиків також, турніки у парку також є, дороги полатані, водогони ремонтуються, мітинги, вшанування ветеранів, проведення свят все це також на високому рівні

Змінено 10.10.2017, 19:33
13. ЛУНА / 10 жовтня 2017, 20:41
Вроде бы все правильно дороги,детские площадки,чисто,уютно,не спорю.Поселковый глава на месте,согласна.Но я о другом.Вот вы говорите все это,а сам будете голосовать за другого кандидата.Или вам все равно за кого,важно против другого.Так здесь я уже слышала такое мнение.
14. ЛУНА / 10 жовтня 2017, 20:44
6.Beri Mor
«Вибачте,що провела?»

ексит-пул.Так называют в Британии ,то что у нас экзит-пол.
15. Beri Mor / 10 жовтня 2017, 21:06
14.ЛУНА
«ексит-пул.Так называют в Британии ,то что у нас экзит-пол.
»

Дякую за пояснення.Незрозуміло тільки,до чого тут Британія,якщо опитування ви проводили в Санжарах.
16. don / 10 жовтня 2017, 22:18
13.ЛУНА
«будете голосовать за другого кандидата.»

Я ще до кінця не визначився з вибором. Можливо АТОшніка виставили посіпаки Федоренка, щоб відтягнути таким чином голоси виборців від Коби.
14.ЛУНА
«Так называют в Британии»

Ви тут по-проше виражайтесь наступного разу, бо люди тут труться в основном сільські і інгліш не кожен тяне сполуслова. Так що пожалуста
17. Професор / 10 жовтня 2017, 23:43
Стосовно психології. До неї я маю досить притінкове відношення. А от в психіатрії є цілий ряд нозологій, які перекликаються з особливостями психіки людей, що мали досвід участі в озброєних конфліктах. Причому я маю приблизно однакове ставлення до учасників бойових дій з обох сторін фронту. Головна для мене їх характеристика - з обох сторін українці. Переважно незаможних класів (трапляються й інші, але їх відсоток зобох сторін вкрай незначний). При цьому матеріальні та владні зиски інших осіб, які самі безпосередньо не приймають участі в бойових діях - значно вищі. Вже саме це при достатньому рівні Іq могло б викликати запитання, щодо необхідності участі саме цієї конкретної людини в досить сумнівному вбивстві своїх співгромадян, необхідності цього, та які конкретно переваги внаслідок цих вбивств отримають конкретно його діти. Мотивація виглядає вкрай сумнівною з обох боків. З українського боку - бонуси взагалі сумнівні: поки ми маємо лише туристичний безвіз. Єдина, мабуть, перевага над українцями з ОРДЛО, які не проживають в зонах бойових дій. В них - вагомі перваги - вартість комунальних послуг (у 6-8 разів дешевше на сьогодні), відсутність досить недолугого мовного та пенсійного законодавства (тільки не кажіть, що позбавлення стажу за навчання в ВУЗі чи декретній відпустці Вас радують).
18. Професор / 10 жовтня 2017, 23:47
А дописи в Оруелівській обгортці - виключно змалювання деяких персонажів, з описом їх портретів особистості, а також взаємостосунків, що панують у високих владних кабінетах. Так сталось, що мені дійсно відомі певні особливості цієї кухні. І виглядає вона набагато простіше, чим здається.
19. antibloger / 11 жовтня 2017, 08:09
Я б на місці Романа начистив би дону Анюті писок, тим більше відомо що це за особистість...А от хто агітує за Кобу використовуючи інші кандидатури, так видно не озброєним оком. Точно не буду голосувати за Супруна - нічого руденчанину робити в Санжарах, тим більше працюючи головою райради він абсолютно себе не проявив. Щодо реальних кандидатів то це Коба або Федоренко.
20. земеля / 11 жовтня 2017, 08:26
19.antibloger
« дону Анюті писок, тим більше відомо що це за особистість.»

Не называя фамилии подскажи кто это, что за личность. А то я предполагаю что он в свое время продавал на базаре в Санжарах насиння и виныки, а потом кого то обманул и на время куда то исчез. Это не он? А то может я зря на него подумал.
21. Адекватник / 11 жовтня 2017, 09:10
9.Beri Mor
«
Це ж треба.., як толерантно висловився.Я так не вмію,тому краще промовчу.»

Не забувай, що він працює психіатром, так що в даному випадку йому варто вірити. Дійсно туди йшли люди "з певними особливостями функціонування системи психіки"». Закурчено якось написав, але суть ясна.
22. Адекватник / 11 жовтня 2017, 09:12
11.земеля
«в стране кого не поставь кардинальных изменений не будет»

«В стране дураков, умный королём не станет».
23. lolo / 11 жовтня 2017, 09:29
Бачу ви дуже обізнані про АТОшників,хто і який туди йшов,покави тут далі життя своє налагоджували! можу вислухати особисто,якщо є бажання розказати про бійців щось!
24. земеля / 11 жовтня 2017, 10:10
23.lolo
«,хто і який туди йшов»

Я в какой то мере имею право высказаться, потому что сам был свидетелем и видел угрюмых , на первый взгляд парней, которые были бесстрашными и спасали жизни других. А были весельчаки балагуры которые в трудных ситуациях были хитрыми трусами. Т.е. это непредсказуемо. Также и среди Атошников , как среди врачей, гос.чиновников и даже среди министров, есть нормальные и порядочные люди, а есть плохие. И не факт что среди них плохих больше чем скажем среди гос.служащих. А может и наоборот. Но что нарушена психика, то это факт, это физиологическое свойство человека. Даже лицо, проработав длительное время в ментовке становится агрессивным на всю оставшуюся жизнь, ибо он сталкивается с отрицательным.
25. Адекватник / 11 жовтня 2017, 15:33
23.lolo
«Бачу ви дуже обізнані про АТОшників,хто і який туди йшов,покави тут далі життя своє налагоджували! можу вислухати особисто,якщо є бажання розказати про бійців щось!»

А хто тут писав про обізнанність? Я процитував слова"професора", а він, якщо не дурить, лікар. Працював наркологом у Полтаві, а зараз у Білорусі првцює психіатром. Дещо подібне висказав головний психіатр ЗСУ, за що його вигнали з роботи. Щодо "далі життя своє налогоджували", так таких одиниці. У більшості життя погіршилося і набагато і ато теж цьому сприяло. Я вже не говорю про мешканців Донбасу мільони яких змушені були покинути домівки. Оце, блін, де депортація нвродів. А ви можете тут написати свою думку і своє бачення. Ми почитаємо. З чимсь згодимось щось заперечимо, якщо не повидаляють, бо я вже з тиждень не можу нормально зайти на сайт. Для агресивних цензорів нагадаю ст.34 Конституції "Каждому гарантируется право на свободу мысли и слова, на свободное выражение своих взглядов и убеждений. Каждый имеет право свободно собирать, хранить, использовать и распространять информацию устно, письменно либо иным способом – по своему выбору" Круто написано! А толку? Ігор Микалйович тут розсуждає про Європу, але він вам ніколи не напише по те, який банківський відсоток у так званих розвинутих країнах в порівнянні з Україною, бо його виженуть з роботи.

Змінено 11.10.2017, 16:02
26. Beri Mor / 11 жовтня 2017, 15:58
23.lolo
«покави тут далі життя своє налагоджували!»

Налагоджуй і ти,хто тобі не дає?
27. Filon / 11 жовтня 2017, 16:17
Ігор Микалйович тут розсуждає про Європу, але він вам ніколи не напише по те, який банківський відсоток у так званих розвинутих країнах в порівнянні з Україною, бо його виженуть з роботи.
Дякую за зауваження, воно резонне. Крім припущення про роботу. Але думаю, то інтелектуальна провокація до якої ставлюся поблажливо. Далі - по суті.
Про банківські кредити будучи у Данії, дізнавався. Хотів. І до цього часу хочу описати свої варязькі враження на Фейсбуці або тут у блозі. Але катастрофічно не вистачає часу. Не знаю, як люди встигають і гроші заробляти і блоги вести. Можливо, суміщають. В газеті описувати не стану свідомо. Занадто багато площі займе. Та й не актуально для більшості читачів. І нарешті, зовсім по суті.
Як мені розповіли відсоткова ставка за користування банківськими грошима у Данії і майже скрізь у Європі надзвичайно низька. Десь від 1 до 3 відсотків річних. Є цікавий момент. Якщо ви захочете віднести свої гроші у банк і покласти на депозит, то у більшості випадків заплатите за це фінустанові.А десять-двадцять відсотків річних вам ніхто не платитиме. Вас стимулюють витрачати гроші, яких у вас все одно вистачить.
28. Filon / 11 жовтня 2017, 16:22
24.земеля
« Также и среди Атошников , как среди врачей, гос.чиновников и даже среди министров, есть нормальные и порядочные люди, а есть плохие. И не факт что среди них плохих больше чем скажем среди гос.служащих. А может и наоборот. Но что нарушена психика, то это факт, это физиологическое свойство человека. Даже лицо, проработав длительное время в ментовке становится агрессивным на всю оставшуюся жизнь, ибо он сталкивается с отрицательным.»

Так це давно відомий факт. Називається професійною деформацією особистості. І якщо лікаря котрий про це сказав у розрізі учасників АТО вигнали з роботи ( хоча не перевіряв чи є це правдою), то це є черговим свідченням непрофесійності влади. Не можна позбавлятися професіоналів в угоду пропагандонам.
29. Filon / 11 жовтня 2017, 16:24
Ага забув. У мене, як у журналіста теж відбувається професійна деформація. Визнаю. Це ремарка для тих, хто почне кричати : Ти сам гімно"
30. Selena2017 / 11 жовтня 2017, 16:57
28.Filon
«Називається професійною деформацією особистості»


А є ще поняття - професійний цинізм. Хто на нього хворий, не про атовців би йому розводитися. Це я про тих, хто дуже на психіці розуміється...

Змінено 11.10.2017, 16:59
31. Адекватник / 11 жовтня 2017, 18:53
27.Filon
«Десь від 1 до 3 відсотків річних.»

А в Україні відсоток у десять-двадцять разів більший. Далі «азбука» арифметики для 5-го класу і увесь секрет економічного успіху.
27.Filon
«Крім припущення про роботу.»

27.Filon
« В газеті описувати не стану свідомо. Занадто багато площі займе.»

Моє припущення, не таке вже й припущення.
32. ЛУНА / 11 жовтня 2017, 19:44
30.Selena2017
« на психіці розуміється...
»

Здесь у меня коллега?
7.професор
« в АТО йшли люди переважно... назвемо це - "з певними особливостями функціонування системи психіки"»

17.Професор
«А от в психіатрії є цілий ряд нозологій, які перекликаються з особливостями психіки людей, що мали досвід участі в озброєних конфліктах»

28.Filon
«Так це давно відомий факт. Називається професійною деформацією особистості.»

Ерунда!"Професор"в начале говорил о том,что уже в АТО шли люди с определенными особенностями психики.С этим я не согласна категорически. Человек индивидуален и особенности есть правильно,но вы говорите о массовом явлении,а это мягко говоря не правда.Ув. возможный коллега,вы прекрасно знаете,что в перечне психиатрических диагнозов DSM-5 понятия психопатии(а именно на это по моему намекал "професор") а тем более психопатии массового характера по первичным признакам нету.Потому ваше утверждение не могу воспринимать, никаких "певних особливостей" быть не могло.Пожалуй соглашусь с селеной2017 ,подобное утверждение -элементарный цинизм.Изменение в психике у людей,которые принимали участие в военных конфликтах могут быть бесспорно,но опять же они индивидуальны.У кого то они значимые,а могут вовсе отсутствовать.Профессиональная деформация личности,это конечно большая проблема ,которая существенно влияет на социальную адаптацию человека в случае изменения некоторых условий жизни.Но эта проблема имеет очень временный характер.Это если говорить языком тех,"кто имеет отношение к психиатрии".А если "человеческим"языком,то несколько забылись,ведь мы говорим о молодых,активных,перспективных парнях,бойцах,которых мы должны уважать.
33. Beri Mor / 11 жовтня 2017, 20:08
32.ЛУНА
«которых мы должны уважать.»

Я никому ничего не должен,и кого мне уважать я решу сам,не надо мне указывать.
34. ukr2017 / 11 жовтня 2017, 20:23
33.Beri Mor
«
Я никому ничего не должен,и кого мне уважать я решу сам,не надо мне указывать.»
35. Selena2017 / 11 жовтня 2017, 20:24
32.ЛУНА
«Здесь у меня коллега»


Не можу нею бути по тій простій причині, що мої знання психології на рівні любителя, а з психіатрії - взагалі ноль. Але ваша точка зору з приводу маячні професора мене радує. Побував би він сам у тому пеклі - невідомо , які відхилення в ньому б завелися. Земеля правильно написав: немного трус, немного провокатор... З категорії диванного воїнства.
36. ЛУНА / 11 жовтня 2017, 20:34
32.ЛУНА
«,которых мы должны уважать.»

33.Beri Mor
«Я никому ничего не должен,и кого мне уважать я решу сам,не надо мне указывать.
»

Боже упаси!Все просто.Значит вы не принадлежите к категории"мы".
37. Beri Mor / 11 жовтня 2017, 20:48
36.ЛУНА
«Боже упаси!Все просто.Значит вы не принадлежите к категории"мы".
»

Ну слава Богу,хотя-бы дали право выбора.А то тут некоторым подавай всеобщий «одобрямс» ихней точки зрения.
38. Професор / 11 жовтня 2017, 21:52
Стосовно психопатій. Так, певний відсоток психопатів зустрічається і серед воїнів АТО, і серед лікарів. І, загалом, в мене є сумніви, що їх відсоток сильно відрізняється.
Давайте почнем не з хвоста, а з голови: що саме дає українцям війна. З чим воюємо. Що станеться, якщо програємо. Що - коли виграємо. Тільки конкретно, без високопарних слів. Конкретно: такі свободи будуть втрачені на підставі от таких от офіційних заяв і документів, от такі будуть здобуті (і що саме заважає здобути їх саме зараз). А тоді будем робити заявки "а от якби хтось побував у пеклі!.."
а в мене думка з незрозумілих причин протилежна: саме внаслідок того, що знаходяться люди, що готові повірити телевізоруі відправитись в пекло (з обох сторін) життя українців значно гірше, ніж могло б бути. Їх обдурюють так само, як обдурили тих, хто бунтував на Майдані (ні? доведіть протилежне!). І з часом прозріння поступово приходитиме й до них, але у різний час і не до всіх. Я не є диванним воїном, як не дивно -
спілкування на от такому тихенькому сайті як ’"Ехо" є чи не єдиним форматом мого непрофесійного вислову. Весь інший час інтернет перебування витрачається на переважно медичну тематику, ще трохи - на музику (єдине хоббі). Я щиро жалкую, що внаслідок значного відсотку людей, що довіряють тим, кому б не треба було вірити, ламаються долі дуже і дуже багатьох. Але тут розсудить виключно час.
39. Професор / 11 жовтня 2017, 22:01
І не робіть з АТОвців клас. Кожна країна, яка пережила і завершила громадянську війну (може комусь не сподобається термін громадянська - то виберіть свою назву, але її суть має виражати війну в основній чисельності з обох боків одного народу), мала після неї глибокі рани. Особливо ті країни, які потім не розпалися. Хоча - таких меншість.І військові ОРДЛО, і АТО після закінчення воєнних дій будуть почувати себе не дуже комфортно при будь-якому завершенні. Отут - точно, окрім людей з розладами особистості. Івже навіть це, а також розуміння, що кожен воїн з кожної сторони воює за те, щоб його народ поступово втрачав свободита можливості. А все, що відбуваєтьсяз обох сторін поки говорить лиш про це. Особливо сумно, що з боку великої України цей процес поки що йде швидше.
40. Адекватник / 11 жовтня 2017, 22:06
38.Професор
«. Що станеться, якщо програємо. Що - коли виграємо. Тільки конкретно, без високопарних слів. Конкретно: такі свободи будуть втрачені на підставі от таких от офіційних заяв і документів, от такі будуть здобуті (і що саме заважає здобути їх саме зараз).»

Якщо виграємо, то продадут і землі Донбасу, крім того позносять і там усі памятники і поперейменовують вулиці. Якщо програємо, то Донбас виживе і, можливо, врятує і нас.
41. Адекватник / 11 жовтня 2017, 22:10
28.Filon
« І якщо лікаря котрий про це сказав у розрізі учасників АТО вигнали з роботи ( хоча не перевіряв чи є це правдою), то це є черговим свідченням непрофесійності влади»

Непатріотично, по свідомим поняттям, піддавати сумніву професійність свідомого Міністра оборони Посилання на www.mil.gov.ua
42. Адекватник / 11 жовтня 2017, 22:24
32.ЛУНА
«Ерунда!"Професор"в начале говорил о том,что уже в АТО шли люди с определенными особенностями психики.С этим я не согласна категорически.»

Мало того, что вы подвергате сомнению квалификацию "профессора", так вы еще, как социолог, считаете нормальным убийство своих сограждан, да и вообще просто людей? Интересную науку вы изучали.
32.ЛУНА
«но вы говорите о массовом явлении,а это мягко говоря не правда»

"18 сентября на комитете по вопросам здравоохранения главный психиатр Минобороны, начальник клиники психиатрии ГВКГ полковник Олег Друзь заявил, что
"93% участников АТО являются потенциальной угрозой для общества и нуждаются в лечении"."начальник Военно-медицинского департамента Минобороны Украины Андрей Верба, только за I квартал 2016 года в лечебных частях Минобороны Украины проходили лечение 13832 военнослужащих. Боевые ранения составляли только 4%, травмы - 11,8 %, а соматические пациенты составили 84 %. " " По словам председателя Комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения Ольги Богомолец за период АТО более 500 украинских военных покончили с собой..." Посилання на mnyug.com
43. Професор / 11 жовтня 2017, 22:24
Слава Піховшек, якого я давно знаю і поважаю, вважає, що для української влади ризиковано хоч вигравати, хоч програвати. Набагато вигідніе підтримувати тліючий конфлікт.
Уявімо ситуацію:
Наприклад, Мінські угоди виконані, вибори проведені, Україна перетворилась на федерацію на кшталт Німеччини.
Асоціацію Донецьк вже не заблокує - вже діє. До Євросоюзу якщо вірити імпортним політикам - років 25 в кращому випадку. Що поганого може зробити для українців це рішення? Не даватимуть звалити Леніна у Донецьку? Мені й полтавський не дуже заважав, стояв би собі й ще 100 років. Дя мене, наприклад, відібраний стаж за навчання в ВУЗі чи за декрет дружини важить більше. А про життя людей, що регулярно гинуть на Сході нікому не зрозуміло за що... й кажати важко. Я втратив товариша, воїна АТО, молодого офіцера, який був проти війни, але виконував злочинний наказ. Яка ж люта ненависть була в мене до попа, який сто раз повторив, що його вбила Росія..На похоронах!.Навіть його військові товариші плювались.. І це був 2014 рік!.. Вони знали, що їх повели під обстріл з ОРДЛО, а телевізор в цей час кричав про "обстріли з території РФ".
Хтось систематично і по техніці поступово розпалював цю війну таким же чином, як розпалював події на майдані. Потроху. По граму. Щоб розгорілось.
44. Адекватник / 11 жовтня 2017, 22:37
43.Професор
«Слава Піховшек, якого я давно знаю і поважаю, вважає, що для української влади ризиковано хоч вигравати, хоч програвати. Набагато вигідніе підтримувати тліючий конфлікт. »

Це і без Піховшика ясно кожній нормальній людині.
43.Професор
«До Євросоюзу якщо вірити імпортним політикам - років 25»

Черз 25 років ніякого Євросоюзу не буде.
43.Професор
«Хтось систематично і по техніці поступово розпалював цю війну »

А чому "хтось"? Все давно відомо усьому світу, крім українців, і сто разів написано великими людьми. Посилання на antialle.livejournal.com
45. Selena2017 / 12 жовтня 2017, 09:38
42.Адекватник
«93% участников АТО являются потенциальной угрозой для общества и нуждаются в лечении»


При наведенні цієї статистики чомусь не береться до уваги той аспект, що мова йде про тих, хто ВЖЕ побував у тому пеклі. Отакими звідти й виходять. А повертаються у байдуже і також хворе суспільство, яке за цими спинами -правильно- налагоджувало своє життя хто як умів. Замість розуміння та допомоги зустрічають ще й осуд лжеспеців та неповагу держави. Я щось не так?
46. Адекватник / 12 жовтня 2017, 10:55
45.Selena2017
«При наведенні цієї статистики чомусь не береться до уваги той аспект, що мова йде про тих, хто ВЖЕ побував у тому пеклі.»

Ну чому ж не береться до уваги? Береться і прямо про це пишеться. Уважніше читайте. Не береться до уваги інше, те, скільки із них були хворими "до того". Про це і писав професор " в АТО йшли люди переважно... назвемо це - "з певними особливостями функціонування системи психіки" І він на усі сто правий. Нормальна людина не піде вбивати таких же людей, таких українців як і вони лише за те, що ті мали іншу точку зору на антиконституційний переворот. На це здатні лише свідомі і упороті. Вони робили і робитимуть це з насолодою. Нормальні вони чи ні? У кожного на це своя думка. Самим же воякам найпростіше, тому що вони переконані у своїй правоті. Тих же, що пішли туди тупо заробляти гроші з часом буде мучити совість і нічні кошмари. Рискну припустити, що ті люди, які покінчили життя самогубством, якраз і були із числа самих нормальних примусово призваних по мобілізації.
47. don / 12 жовтня 2017, 11:33
46.Адекватник
«Нормальна людина не піде вбивати таких же людей, таких українців як і вони лише за те, що ті мали іншу точку зору»

та ти мене на Колиму відправляв за іншу точку зору, а тут таки прям розкажуєш хто нормальний а хто ні
48. don / 12 жовтня 2017, 11:35
19.antibloger
«Я б на місці Романа начистив би дону Анюті писок, тим більше відомо що це за особистість.»

коли вже тобі хтось писок начистить
49. Selena2017 / 12 жовтня 2017, 12:40
46.Адекватник
«Уважніше читайте»


Та дочитуюсь я до вас усіх дуже уважно, може, й занадто. Тоді як розцінити "іншу точку зору" українки на Донбасі, яка чинно-благородно тримала в руках плакатик "Путин, введи войска"? Це ще на початку того безумства, що панує сьогодні. Нашим розбратом і порожніми головами скористалися спритні виродки, тому й пожинаємо.
50. Адекватник / 12 жовтня 2017, 12:49
47.don
«та ти мене на Колиму відправляв за іншу точку зору, а тут таки прям розкажуєш хто нормальний а хто ні»

Ти давай не бреши. Я тебе туди не відправляв, а писав про те, що тебе туди б відправили при Сталіну, тіпа, "давать стране угля".
51. Адекватник / 12 жовтня 2017, 13:00
49.Selena2017
«Тоді як розцінити "іншу точку зору" українки на Донбасі, яка чинно-благородно тримала в руках плакатик "Путин, введи войска"?»

А так і розцінити, як іншу точку зору. Ви ж кричали на майдані, даєшЪ ЕС. А їй подобається Путін. Крім того, вона може розуміла, що їх очікує і шукала захисту у Путіна. А може вона була просто провокатором. Мало хто і з яким плакатом може стояти. Війна на Донбасі була вигідна владі і доказ цьому неприйняття владою ніякиж мір по урегулювання ситуація мирним шляхом. Турчинов спішив оголосити так звану АТО не зробиши й крока для урегулювання. Чи ви цього не памятаєте? Мер Славянська Штепа, яку безпідставно посадили, прямо говорила і говорить по те, що Стрелкова фінансували нинішні представники влади. Та це і логічно, бо з Донбасом і Кримом їх би ніхто не обрав. Їх могли обрати тільки недалекі зомбовані люди. Зараз вони продовжують політику подальшого розколу країни драконячи народ Закарпаття. При цьому вони не обтяжують себе винаходом чогось нового а використовують те саме мовне питання. Вони впевнені в тому, що лошари й досі нічого не зрозуміли.
49.Selena2017
«Нашим розбратом і порожніми головами скористалися спритні виродки, тому й пожинаємо.»

А от з цим і я на всі СТО згоден, особливо щодо пустих голів.
52. Професор / 12 жовтня 2017, 13:16
Стосовно європейськості:
як вважаєте, якщо хтось з Вас вийде на центральну площу Берліна, Парижа, Риму і на місцевій мові напише "Путін, введи війська!"
Яке покарання чекатиме цю людину?
Які варіанти..?
мені дійсно цікаво.
53. don / 12 жовтня 2017, 13:17
50.Адекватник
«Я тебе туди не відправляв, а писав про те, що тебе туди б відправили при Сталіну»

не відбріхуйся, ото такі як ти і писали доноси навіть на рідних батьків
це ти щось присів нащот проповідей про Сталіна, видно не дає писати мій приклад з лопухом
54. Адекватник / 12 жовтня 2017, 13:23
52.Професор
«Яке покарання чекатиме цю людину?
Які варіанти..?»

Те, яке передбачене законодавством відповідної країни. Але перед тим будуть вивчені обставинни. Як варіант, я писав, що та баришня могла дежржати плакат, який їй дали представники нині діючої влади для провокування конфлікту і придання йому відповідного окрасу. А ще, не побрібно забувати, що "до того" була розтоптана конституція і говорити щось про відповідальність згідно закону - абсурд, бо головний закон був фундаментально проігнорований не плакатом а переворотом.
55. Адекватник / 12 жовтня 2017, 13:40
53.don
«
не відбріхуйся, ото такі як ти і писали доноси навіть на рідних батьків »

Доноси писали такі як ти. А те, що я не брешу щодо свого комента, так усі коменти тут зберігаються і кожен бажаючий може зайти і пересвідчитись в тому, хто насправді бреше. Щодо "проповідей", як ти кажеш, Сталіна, так тут немає кому їх писати. Хто хотів, вже все зрозумів, і правду Сталіна в тому числі, а хто упоротий, так того вже й могила не виправить.
56. Адекватник / 12 жовтня 2017, 13:44
"а хто упоротий, так того вже й могила не виправить." Вік живи вік учись. Написав, а потім осінило. Є народ, який не хоче навіть в могилі виправлятися і ховає своїх соплеменників сидячи. Раніше над цією традицією якось не думав. Ти допоміг. Дякую.
57. Selena2017 / 12 жовтня 2017, 13:51
52.Професор
«Які варіанти..?»


Місцевим громадянам така дурня і в голову не прийде, а когось із наших звихнутих швидко приведуть до тями.
Інша справа Донбас і вся Україна, які багато років перебувають під психотравматичним техногенним впливом з боку Росії та ще Бог знає кого. Багатьом схильним до такого впливу перемішали все в голові, душі та серці, через одного поробилися ворогами рідним, близьким, друзям. Як казав Швейк: в лиху годину і кум за собаку. З таким
явищем хіба не доводилося стикатися спеціалісту?
Думаю, під місцевими не слід розуміти тих емігрантів,які заполонили Європу і таки хочуть там по-своєму порядкувати. Ще така тільки проблема...

Змінено 12.10.2017, 14:08
58. don / 12 жовтня 2017, 14:04
55.Адекватник
«Щодо "проповідей", як ти кажеш, Сталіна, так тут немає кому їх писати»

так і чого ж ти тоді мозги виносив тут усім декілька років підряд прославляючи сталінський тоталітарний режим, чи може твої діди та батьки тоді бонусів на голодоморі назбирали, що оце тільки й скінчилися після Майдану
51.Адекватник
«А їй подобається Путін. Крім того, вона може розуміла, що їх очікує і шукала захисту у Путіна.»

тобі як я зрозумів також Путін подобається, можливо навіть більше ніж Сталін

Змінено 12.10.2017, 14:05
59. Адекватник / 12 жовтня 2017, 14:15
58.don
«тобі як я зрозумів також Путін подобається, можливо навіть більше ніж Сталін »

Мені всі люди подобаються крім пришелепуватих. Путін і Сталін до таких не відносяться. Не хочу вищукувати цитат на цю тему, бо ти тут сидиш забавляешся а у мене на це часу немає
60. Адекватник / 12 жовтня 2017, 14:26
58.don
« декілька років підряд прославляючи сталінський тоталітарний режим»

Я не прославляв а писав правду про плюси і мінуси. Нинішній український режим набагато тоталітарніший, тільки ти цього не бачиш. Але головна відміна того режиму від нашого в тім, що сталінский режим був спрямований на розбудову країни а не на її руйнацію і пограбування і, що набагато важливіше, на надання освіти кожній людині аби не зявлялися такі як ти неуки.Посилання на royallib.com
61. don / 12 жовтня 2017, 14:32
60.Адекватник
« сталінский режим був спрямований на розбудову країни а не на її руйнацію і пограбування і, що набагато важливіше, на надання освіти кожній людині аби не зявлялися такі як ти неуки»

мільйони загиблих від голоду українців!!!! тобі мабуть і досі побоку. про яку освіту ти мележ? цілі родини, цілі села вимирали
хто ще з нас неук?
62. Професор / 12 жовтня 2017, 17:30
Про Сталіна мені розмовляти нецікаво. Хоч в РС і був ряд плюсів та мінусів, звеличувати цю епоху чи виставляти її як повний морок сьогодні навряд чи доцільно. Також абсолютно недоцільною є політика "валяння Ленінів", а от намагання зробити нацистських виродків героями - для мене взагаліобразливо. Я не проти толерантного ставлення до визнання їх героями на Заході України, але трансляція цього на всю Україну - недоцільна. Стосовно вимирання сіл і родин - схоже, для нинішньої України це більш актуальна тема. Принаймні в порівнянні з плачущими білорусами і росіянами рівень життя українців у середній площині істотно нижчий. Головна проблема - намагання держави поступово самоусунутись від витрат. На сьогодні рівень соціальних витрат в Україні безконкурентно найнижчий в Європі, а його збираються знижати й надалі. Внаслідок супутнього росту захворювань, в тому числі й поширення алкоголізму (а тут АТО також відіграє свою особливу роль - тисячі українців, які раніш "особливо не вживали" повернуться(?) звідти алкоголіками,тут просто повірте мені) популяція буде зменшуватись. При таких темпах еміграції та від’ємного приросту вже в 2025 році нас буде менше 30 млн.
63. Адекватник / 12 жовтня 2017, 18:26
61.don
«мільйони загиблих від голоду українців!!!! тобі мабуть і досі побоку. про яку освіту ти мележ? цілі родини, цілі села вимирали
хто ще з нас неук?»

Це тобі побоку. І якщо ти й не неук, то логіки у твоїх судженнях - ніякої. Тому я тобі і дав ссилку на підручник для 10 класу, але то для тебе недосяжна наука.
Піди в бібліотеку і візьми роман Василя Гройсмана "Все течет"(ти ж любиш эвреїв, бо й сам мабуть із них, і почитай, інколи євреї пишуть правду. Для прикладу висмикну тобі трішки цитат. «И меня как активистку послали на Украину для укрепления колхоза. У них, нам объясняли, дух частной собственности сильней чем в РСФСР. И правда, у них еще хуже чем у нас дело шло…. – Как было? После раскулачивания очень площади упали и урожайность стала низкая. А сведения давали – будто без кулаков сразу расцвела наша жизнь. Сельсовет врет в район, район в область, область – в Москву. И докладывают про счастливую жизнь, чтобы Сталин порадовался…»

Тобто, брехали тоді саме такі як ти. Бо ти зараз тут доводиш, що Україна процвітає і усім тут добре живеться. В той час, як за роки вільної України народу полягло більше ніж в голодомор. І це не моя видумка а гола статистика.
64. Адекватник / 12 жовтня 2017, 18:27
«Но вот пришел 1937 год, и тюрьмы заполнились сотнями тисяч людей, принадлежащих к поколению революции и гражданской войны. Это они отстояли Советское государство, они были отцами его и в то же время и детьми его. Но тюрьмы, которые они строили для врагов новой России, открылись перед ними, грозная мощь созданого ими строя обрушилась на них самих, карающая сила диктатуры, меч революции, откованный ими, пал на их головы. Многим из них показалось, что пришла пора хаоса, безумия. Зачем вымогали у них признания в не соврешенных преступлениях, объявили их врагами народа, изолировали их от той самой жизни, которую они построили и отстояли в боях? Им казалось безумством, что их приравняли к тем, кого они ненавидели и презирали, кого сами с жестоким фанатизмом истребляли, как бешенных собак..»

Якби ти вчив логіку, то ти б розібрався, незважаючи на тупість, що ти зараз шкодуєш за тим, що Сталін репресував катів українського народу. Тобі їх дуже шкода, бо можливо саме твої родичі до тих катів належали. І тоді такі як ти вирішили знову привести їх до влади, що у вас успішно і вийшло. Скільки вони за цим разом знищать українців побачимо. Думаю що ніяк не менше, бо вже рубіж 33-го подолали. А так як нового Сталіна не передбачається, та й звідкіль йому взятися серед тупого завистливого наріду, то в цей раз, думаю, донищать до останнього українця, крім тих кого залишать для своєї прислуги.
65. Адекватник / 12 жовтня 2017, 18:28
«Первым под удар попали фанатики, разрушители старого мира. Их пафос, их фанатизм, их преданность революции были в ненависти к ее врагам… Они разрушали старый мир и жаждали нового, но сами не строили его. Сердца этих людей, заливших землю большой кровью, так много и страстно ненавидевших, были детски беззлобны. Это были сердца фанатиков, быть может безумцев.»

Тобі не нагадує це наших сучасних революціонерів? Мені дуже нагадує. І це не випадково, бо вони їх близнюки і брати, і навіть дехто - кровні родичі. По сучасному – побратими.

«Камеры тридцать седьмого года были переполнены, - там, где должны были помещаться десятки заключенных, помещались сотни…. Все эти десятки, тысячи, десятки тисяч людей, секретари райкомов и обкомов, военные комиссары, начальники политотделов, директора заводов и совхозов, командиры полков, дивизий, командармы, капитаны кораблей, агрономы, писатели, зоотехники, внешторговцы, инженеры, послы, красне партизаны, прокуроры, председатели завкомов, професора, - выражали все разнообразие поднятых революцией слоев жизни»

«Сталин вправил мозги послеоктябрьской, послеленинской России, роздал всем сестрам по сергам, а кому серег не полагалось, оторвал их вместе с ушами либо с головой. Партии большевиков предстояло стать партией национального Государства»
Даю наводку на джерело - журнал «Октябрь» №6 -89 року
66. Selena2017 / 12 жовтня 2017, 18:59
62.Професор
«2. Професор / сьогодні, 17:30»


Читати отаке проти ночі - страшно.
Лев Гумільов свого часу обгрунтував теорію старіння народів. Справді, відійшли майя, елліни, римляни, трипільці, залишивши після себе кожен свою культуру на згадку . Якщо подивитися на стан хоч би і нашого народу сьогодні в світлі цієї теорії, то можна жахнутися - всі не лише постаріли, а й з глузду з"їхали. Якщо в людини, яка назвалася професором, такі поняття про недалеке минуле і такий аналіз всього, що відбувалося в долі людей, то хіба це не жах? Вже сьогодні стільки тої інформації на світ божий випросталося: читай, думай, приміряй людський біль до себе, відбирай, де більше реально правдивого.
Небагато й фантазії треба, щоб уявити свої почуття при появі у власній квартирі рішучих людей, які викидають тебе на сніг, холод, у безвість. Будеш танцювати з радощів?
І це ті люди-мученики - нацисти? Хай Бог милує...
Минуле століття було страшною руїною, метастази досі діють, а спам"ятатися ми чомусь не поспішаємо.
67. Адекватник / 12 жовтня 2017, 20:24
66.Selena2017
«І це ті люди-мученики - нацисти? Хай Бог милує...»

Правильно професор написав. Вони ще й недоумки, бо й досі не зробили висновків із минулого і знову стали на той шдях, на який їх штовхнули у 41-му. Ви б спочатку почитали текст Акту проголошення Української держави в 1941 році. Нагадаю деякі його фрагменти "Волею Українського Народу, Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери проголошує створення Української Держави..." Перше і очевидне запитання. Хто питав про волю українського народу? На момент проголошення акту (30.6.1941) більшість українців пішли захищати свою землю від агресора. " На Західних землях України твориться Українська Влада, яка підпорядкується Українському Національному Урядові, що створиться в столиці України Києві" От нехай би вона і творилася на західних землях. Так ні, їм того мало, вони, як і зараз, замахнулися і на Київ - древню столицю Київської Русі. "Новопоставлена Українська Держава буде тісно співпрацювати з Націонал-Соціалістичною Німеччиною, що під проводом свого вождя Адольфа Гітлера творить новий лад в Європі і світі.." Ну не ті самі граблі? Тепер вони надумали творити Новий світовий порядок з Обамою. Тож не випадково Сталін про них сказав "они лучшие попутчики наших врагов и злейшие враги своих народов" Сталін, як завжди, "краток и точен". Результат їхньої діяльності можему вочевидь спостерігати зараз.
68. професор / 13 жовтня 2017, 01:00
Давайте без емоцій, і всього того, на що перетворюєтьсяукраїномовна Вікіпедія. Я мав коротке захоплення щодо вивчення дій УПА за допомогою німецьких документів.
Говорити, що УПА воювало з нацистами - не має документальних підтверджень.
Загинуло від їх рук близько 800 нацистів та фашистів. Майже всі - при спробах нальотів, пограбувань, та інших дій, переважно з побутовим присмаком.
Україна - є країною-переможцем над фашизмом та нацизмом. Разом з європейським співтовариством Україна засуджує фашизм та нацизм, а також їх атрибутику (герби, прапори, жести тощо).
Разом з цим деяка частина країни намагається екстраполювати на всю її територію власні цінності, що є неприпустимим. А так як на більшості територій проживають діти та внуки переможців у війні - то ще й просто образливим.
Можна привити певну толерантність (хоча в Німеччині нема толерантності до неонацистів, але вони є, і до них вже трохи звикли, стараютьсяне помічати, але й голови не дають підняти).
Та я б все ж підтримав постулат "сховати цих героїв до шафи".
І нікому б від цього не стало гірше.
69. професор / 13 жовтня 2017, 01:06
Пане Адекватник.
Хотів би звернутись до Вас з проханням:
якщо буде така можливість, будь-ласка, намагайтесь пояснювати власну точку зору не звертаючись до епохи Сталіна, і особливо, його особистості.
Я розумію Вашу велику повагу до цієї особистості.
Але велика частина тутешньої аудиторію відкрито або приховано афектує на цю тему.
У Вас чудові світлі думки.
А постійне звертання до певної епохи їх дещо викривляє.
На мою думку.
70. Адекватник / 13 жовтня 2017, 02:02
69.професор
«Пане Адекватник.
Хотів би звернутись до Вас з проханням:
якщо буде така можливість, будь-ласка, намагайтесь пояснювати власну точку зору не звертаючись до епохи Сталіна, і особливо, його особистості.»

Пане пофесоре, я отут, коментом вище, вас похвалив "
"Правильно професор написав. Вони ще й недоумки, бо й досі не зробили висновків із минулого." Не наривайтесь будь ласка на епітети призначені для свідомих. Я вже вам колись писав про те, що лікар починає прийом пацієнта з історії хвороби. Якщо у нього немає амбулаторної карти або пацієнт глухонімий, то сучасний лікар може йому і не надати допомоги. Це по-перше. Іншими словами, переносячи сказане на політику - без минулого не може бути майбутнього. По-друге. І в політиці і в медицині існує поняття причино-наслідкових звязків, а в медицині навіть генетичних обтяжень. Не можна просити професора, який читає вам лекцію про сифіліс не говорити при цьому про спірохети. Приклад не вдалий, як для Сталіна, але, що в голову збрело. А таку хворобу вибрав, бо кажуть, що у Галіції ще при ляхах була епідемія сифілісу призвівша до враження мозку населення і вплинувша на потомство. Це вам краще знати, можете просвітити на цю тему і підправити. Сталін - особистість позитивна, а знайти в медицині позитивного збудника хвороби не можу. Можете підказати.

Змінено 13.10.2017, 02:27
71. Адекватник / 13 жовтня 2017, 02:17
69.професор
«Я розумію Вашу велику повагу до цієї особистості.»

Повага не лище моя а більшості мислячої частини людства, в тому числі і особистостей, до яких мені з вами, як кажуть, далеко. Не хочу тут приводити цитати великих людей, не Росії, а світу, позитивно характеризувавших Сталіна. Хто захоче, той і сам знайде, а дону й так нічго не допоможе. Нормальні ж люди, які вчили історію й читали хоч якісь книжки крім Муму, й так це знають.
69.професор
«Але велика частина тутешньої аудиторію відкрито або приховано афектує на цю тему.»

Не робіть далеко йдучих висновків читаючи тут коментарі обмежених людей. Подивіться кількість переглядів журналу, сторінки, чи як там вірно написати. Переглядів - десятки тисяч. І хоч я буває й пишу образливо, клеючи ярлики усьому народу, але є у нас і нормальні люди. Не міряйте усіх по Дону. Коментарі тут пишуть одиниці, а читають сайт - тисячі. Одні писати бояться, інші - лінуються. Але нормальні люди є, крім того, читаючи, люди хворі можуть вилікуватися.
69.професор
«А постійне звертання до певної епохи їх дещо викривляє.»

Ця епоха не «певна» а найзначиміша серед інших епох, та й до того ж сама близька і вивчена. Звертаються ж свідомі поспіль до свого Мазепи. І звертаюся я до неї не просто так, а тому, що свідомих вона найбільш турбує, бо розкриття правди про ту епоху відразу залишає свідомих без аргументів, руйнує вручену їм «зброю» для нищення нашого народу. Не просто ж так свідомим порадили із-за океану руйнувати памятники та перейменовувати вулиці. Усі поради свідомим готували цілі спеціальні інститути. Десь так. Звиняйте. Образити не хотів.

Змінено 13.10.2017, 02:32
72. Адекватник / 13 жовтня 2017, 02:44
68.професор
«Я мав коротке захоплення щодо вивчення дій УПА за допомогою німецьких документів.»

Свідомі зараз терплять поразку за поразкою і зраду за зрадою. Ось вам ссилка на сайт ЦРУ де розміщена розсекречена інфа з бібліотеки Гарі Трумена про українські проблеми в другій світовій війні. Посилання на www.cia.gov

Змінено 13.10.2017, 02:47
73. земеля / 13 жовтня 2017, 08:25
68.професор
« Я мав коротке захоплення щодо вивчення дій УПА »

То что я недавно прочитал меня поразило. Если верить рассекреченым документам КГБ-СБУ то территория Полтавской обл. была центром ОУН-УПА аж до 1950 г. с ячейками в Ромнах, Лубнах, Полтаве и .....Кобеляках. Имеется в ввиду в центральной и восточной Украине, в отличии скажем от Киевской, Черкасской или скажем Харьковской обл.
74. don / 13 жовтня 2017, 08:45
69.професор
«намагайтесь пояснювати власну точку зору не звертаючись до епохи Сталіна, і особливо, його особистості.»

він не може по іншому, оскільки Сталін є основою вчення КОБешніків, на ньому все побудовано
путінський режим зараз активно пропагандує також цю особистість, в російські засоби масової інформації постійно вкидаються цитати Сталіна та іде прославлення як великого розбудовника держави
69.професор
«Я розумію Вашу велику повагу до цієї особистості.»

тиран знищив одну п"яту частину населення України голодом (близько 10 млн. з 50 млн.), я не розумію, в кого яка може бути повага після цього, чи виправдання таким злочинам, який засуджує вся світова спільнота, крім РФ
69.професор
«У Вас чудові світлі думки.»

він лише критикує любу владу та політиків окрім Сталіна, Путіна та Януковича
плюс негативно налаштований проти євреїв
ото і всі його думки
75. земеля / 13 жовтня 2017, 08:48
Кстати, у нас в Н.Санж. районе в отдельных селах есть целые улицы с переселенцами с Западной Украины. Отличает их то что меньше пьют чем наши чоловикы, более дружни. Ну и мышление в какой то степени отличается от нашего.
76. Адекватник / 13 жовтня 2017, 09:53
74.don
«постійно вкидаються цитати Сталіна та іде прославлення як великого розбудовника держави»

Слухай, дядя, не "як", а великого розбудовника. Ти можеш приводити цитати Бандери і доводити, що саме він розбудував державу а не Сталін. Тільки щось ніхто не приводить ні цитат, ні фактів.
74.don
«тиран знищив одну п"яту частину населення України голодом (близько 10 млн. з 50 млн.), я не розумію»

Ти багато чого не розумієш, а може просто дуркуєш. Якось не віриться, що людина може бути настільки тормознутою щоб не зрозміти хоча б із приведених мною цитат Гросмана, що знищив одну пяту частину українців не Сталін, а ті кого він знищив і кого ви знову таки привели до влади. І якщо тоді, по твоїм даним було знищено 10 млн. то зараз вже 20. Тоді ставили, як ти тут колись писав, заградотряди НКВД щоб українці не могли виїхати з України і тепер знову вони йдуть тим самим шляхом. Вже не так просто виїхати в Росію а скоро буде й зовсім не можлив, якщо їм вдасться поприймати відповідні закони І не вішай тільки тут лапшу про безвіз, бо стара людина може врятуватися виїхавши до родичів, до дітей. А я не знаю жодної людини, яка б мала родичів у ЕС, у більшості родичі у Росії. Маю на увазі родичів, які громадяни РФ, а то ти знову перекрутиш і напишеш, що у половини українців родичі у Польші, вони мовляв там працюють і живуть ( у сараях).
77. Адекватник / 13 жовтня 2017, 10:24
74.don
«він лише критикує любу владу та політиків окрім Сталіна, Путіна та Януковича
»

А чому мені критикувати Сталін, Путіна чи Януковича. Сталін мертвий, хоч і пишуть про нього "Сталін не ушел в прошлое, он растворился в нашем будущем". Путін президент іншої держави. Чого мені його критикувати? Це тільки недолугі свідомі критикують кого попало крім самих себе. Янукович вже не президент, і тільки свідомі можуть валити все на попередніків. Якби вони почитали хоча б і Сталіна то могли б і повчитася у нього, бо він у свій час говорив "Глупо было бы утешать себя тем, что так как отсталость нашей страны не нами придумана, а передана нам в наследство всей историей нашей страны, то мы не можем и не должны отвечать за неё. Это неверно, товарищи. Раз мы пришли к власти и взяли на себя задачу преобразования страны на основе социализма, мы отвечаем и должны отвечать за всё, и за плохое и за хорошее". А свідомі нічого не зробивши валять все на попєрєдніків. Так проще.
74.don
«плюс негативно налаштований проти євреїв»

Ну де я тут хоч слово погане написав проти євреїв. Тебе не рахувати. На українців пишу, лошарами називаю, бо вони такими і є, а про євреїв... у мене жінка єврейка, а ти пишеш, що я до них негативно налаштований.
78. don / 13 жовтня 2017, 11:05
77.Адекватник
«Сталін мертвий»

падлюка, багато наших земляків загубив
77.Адекватник
«Путін президент іншої держави»

агресор, всі біди і страждання зараз від нього
77.Адекватник
«Янукович вже не президент,»

це правда
77.Адекватник
«Ну де я тут хоч слово погане написав проти євреїв»

ти знаєш, я тут полистав твоє цьогорічне весняне загострення про міровий сіонізм і хоча тебе там добре підотерли, але негатив таки є
77.Адекватник
«у мене жінка єврейка»

мабуть взяла тебе під повний контроль, в т.ч. фінансовий, як богоизбранна, ото з тебе піна тепер і летить, позасирав тут всі коменти то Сталіним, то міровим сіонізмом
пора вже вимагати від адміна, нехай знову тут зачища гавнотвочість учініка Генерала Петрова

Змінено 13.10.2017, 11:07
79. Selena2017 / 13 жовтня 2017, 12:51
69.професор
«У Вас чудові світлі думки.»


Побраталися два найбільш буйних захисників зла. Вже стільки туману напустили - не продихнеш.
До речі, днями, а саме 27 жовтня та 1 -4 листопада виповнюється 80 років останньому етапу 1937 року з Соловків до урочища Сандармох у Карелії, де протягом цих п"яти днів було розстріляно 1111 в"язнів, переважно українців - цвіт тодішньої інтелігенції: науковці, письменники, поети, мовознавці. Кожному - постріл у потилицю та сяке-таке поховання. Це лише мікроскопічна доля злочинів сталінізму.
Професоре, знаючи про це, мешканці Західної України не взялися б за захист своєї оселі, сім"ї, врешті - свого життя? Тепер їм чіпляєте ярлик нациста?!
Адекватнику, в світлі цього факту варто репетувати про освіту? Ото тільки й вас два грамотії - релікт тієї епохи.
Прости мене Господи ( і адміни), ваша писанина - лемент або ворогів, або людиноненависників.
80. Beri Mor / 13 жовтня 2017, 13:47
79.Selena2017
« ваша писанина - лемент або ворогів, або людиноненависників.»

Ця писанина,як ви висловилися,якраз і є найбільш адекватною та правдивою,тому що люди вміють аналізувати,та оперувати фактами,а не повторювати парашу,яка ллється з телевізора,як робите ви.
81. don / 13 жовтня 2017, 14:10
80.Beri Mor
«вміють аналізувати,та оперувати фактами,а не повторювати парашу,яка ллється»

отож і виходить, що злочин Сталіна, коли були заморені голодом мільйони українців, тут деякими неуками майже одобряється, знайшли навіть виправдання, бо були тяжкі часи після революції та неврожаї, та й в газетах і журналах того часу такого не писали, вже таке як, можливо, його й не було, а як нинішня влада (також після революції та після неврожаїв та під час 3-х річної АТО) дає безкоштовно малозабезпечиним субсидії на енергоносії, піднімає зарплати вчителям, лікарям, військовослужбовцям та "злочинно" підняла ціни (через акциз) на горілку та цигарки, так уже забалакують майже за "сучасний геноцид" нації.
цікаво що б ви розказували, якби дійсно пережили такий голодомор та терор, як при сталінському режимі? Які б хвалебні оди тоді співали адекватник та його посіпаки?

Змінено 13.10.2017, 14:42
82. Selena2017 / 13 жовтня 2017, 14:17
80.Beri Mor
«80. Beri Mor / сьогодні, 13:47»

Ще один з тарганами в голові.
83. Beri Mor / 13 жовтня 2017, 14:45
81.don
« а як нинішня влада (також після революції та після неврожаїв) дає безкоштовно малозабезпечиним субсидії на енергоносії»

Да,за эту шутку тебе зачет.
84. Beri Mor / 13 жовтня 2017, 14:51
82.Selena2017
«Ще один з тарганами в голові.»

Ось і все,сказала:"сам дурак",і все,впоралась.А Адекватник тут надривається,щось доказує...Марна справа щось доказувати тим в кого мозги Кліма Чугункіна.
85. Адекватник / 13 жовтня 2017, 14:59
79.Selena2017
«Адекватнику, в світлі цього факту варто репетувати про освіту? »

Так Селено, репетувати треба всім, криком кричати. Бо якщо у школах в терміновому порядку не введуть логіку, через 20-30 років на цій землі не лишиться жодного українця. Якби це стосувалося вас з доном то ще куди не йшло, але не лишиться нікого. А тепер перейдемо до урока логіки, не для селене з доном а для адекватних читачів. Тож про Соловки. Лагерь оганізований не Сталіним а по постанові СНК СССР від 2 листопада 1923 року і профункціонував як самостійна одниниця до 33-го року. Підписав постанову про створення лагеря зам СНК Риков. Почитаємо про нього. "Неоднократно за свою деятельность был раскритикован Сталиным: «Вы знаете историю с вывозом золота в Америку. Многие из вас думают, может быть, что золото было вывезено в Америку по решению Совнаркома, или ЦК, или с согласия ЦК, или с ведома ЦК. Но это неверно, товарищи. ЦК и Совнарком не имеют к этому делу никакого отношения. У нас имеется решение о том, что золото не может быть вывезено без санкции ЦК. Однако это решение было нарушено. Кто же разрешил его вывоз? Оказывается, золото было вывезено с разрешения одного из замов Рыкова с ведома и согласия Рыкова» (Сталин И. Сочинения. — М., 1949. — Т. 12. — С. 101—102.) 13 марта 1938 был приговорён к смертной казни и 15 марта расстрелян на Коммунарском полигоне. В 1957 подавалась заявка на реабилитацию Рыкова, но её отклонили[источник не указан 1110 дней]. Рыков был полностью реабилитирован Главной Военной прокуратурой СССР в 1988. В том же году восстановлен в КПСС" СУГС! Справедливість по селені восторжествувала.
86. Адекватник / 13 жовтня 2017, 15:03
Читайємо далі. «Человек, который предложил собрать лагеря на Соловках, архангельский деятель Иван Васильевич Боговой — расстрелян. Человек, который поднял красный флаг над Соловками — попал в Соловецкий же лагерь как заключённый. Первый начальник лагеря Ногтев получил 15 лет, вышел по амнистии, не успел прописаться в Москве, умер. Второй начальник лагеря Эйхманс — расстрелян как английский шпион. Начальник Соловецкой тюрьмы особого назначения Апетер — расстрелян.»
Скорбимо разом з селеною і доном.
«4 декабря 1933 — лагерь как самостоятельная единица окончательно закрыт. Последний начальник лагеря Яков Арнольдович Бухбанд». Цей Бухбанд «осуждён 8 января 1938 года Верховным Судом СССР к расстрелу с конфискацией имущества». Ясна справа, що він уже мабуть реабілітований і селена з доном за ним скорбят. Інколи й мені здається, що треба за ними скорбіти, треба було щоб «тиран» Сталін їх не займав, може б вони таки виложили ще тоді усіх українців і не було б нам горя зараз, бо нас би не було і може б не було таких дур.нів, як селени чи дони бо нікому б було їх народити. СУГС!
87. Адекватник / 13 жовтня 2017, 15:15
79.Selena2017
«До речі, днями, а саме 27 жовтня та 1 -4 листопада виповнюється 80 років останньому етапу 1937 року з Соловків до урочища Сандармох у Карелії, де протягом цих п"яти днів було розстріляно 1111 в"язнів, переважно українців - цвіт тодішньої інтелігенції: »

"27 октября 1937 года по приговору Особой Тройки УНКВД по Ленинградской области часть заключённых Соловецкого лагеря погрузили на баржи и, доставив их в посёлок Повенец, расстреляли в урочище Сандормох (1111 человек, в том числе всех нетрудоспособных и «ненаряженных» — лагерный термин, обозначавший заключённого, не имеющего специальности" (Число «1111» сакральне але це окрема тема і не для мозгів в каструлях) Тут хоча б зрозуміти, що Трійки були запроваджені наказом Ежова, хоч і, начебто, по погодженню з Політбюро. "Решением Политбюро ЦК ВКП(б) № П65/116 от 17 ноября 1938 года судебные тройки, созданные в порядке особых приказов НКВД СССР, а также тройки при областных, краевых и республиканских Управлениях РК милиции были ликвидированы". "Ежов . Народный комиссар внутренних дел СССР (1936—1938) народный комиссар водного транспорта СССР (1938—1939). В 1939 году арестован, а спустя год расстрелян" Скорбимо разом з донами і селенами за жертвою дійсно сталінської репресії.
88. Адекватник / 13 жовтня 2017, 15:32
Сталін у всіх своїх виступах починає відкрито говорити про насуваючу на СРСР війну і заморившись боротися з ворогами народу за якими скорбить дон і селена призначає, спочатку на посаду зама Наркома, а потім, після усунення Єжова, на посаду наркома, свого земляка Берію, який наводить шмон в, як зараз би сказали, правоохоронних органах, і потім починає займатися виключно ядерною проблемою. "22 августа 1938 года Берия был назначен первым заместителем народного комиссара внутренних дел СССР Н. И. Ежова. 25 ноября 1938 года Берия был назначен наркомом внутренних дел СССР. В 1939—1940 годах было освобождено подавляющее большинство лиц, не осуждённых в 1937—1938 годах; также на свободу вышла часть осуждённых и отправленных в лагеря. С 1941 года заместитель Председателя Совета Народных Комиссаров (с 1946 г. — Совет Министров) Союза ССР И. В. Сталина, после его смерти 5 марта 1953 г. — первый заместитель Председателя Совета Министров СССР
26 июня 1953 года Л. П. Берия был арестован по обвинению в измене Родине в форме шпионажа и заговоре с целью захвата власти." СУГС! Справедливість по селені восторжествувала. «Тиран» Сталін вбитий, Берія вбитий і СРСР покотився у прірву, плавно розбазарюючи здобутки Сталіна, які й досі ще розбазарюють навіть в Україні. Далі нас очікує те, про що красномовно сказав Сталін. "Народы населяюшие Советский Союз будут физически истреблены, оставшаяся же часть превратится в жалких бессловесных РАБОВ завоевателей" СУГС! Тут мені може заперечити Ігор Миколайович, що ми, мовляв, не раби, раби не ми. Хай заперечує. Це його право.
89. Професор / 13 жовтня 2017, 18:12
Ви перетворюєте в говорильню те, що не треба перетворювати.
Спростимо далі:
військовий, вбив 25 іноземців і 5 українців.
інший військовий, вбив 50 українців і 6 іноземців.
Хто з них для Вас герой (патріот, активіст(Боже, яке лайливе слово) і т.п.)?
90. don / 13 жовтня 2017, 18:53
88.Адекватник
«Народы населяюшие Советский Союз будут физически истреблены, оставшаяся же часть превратится в жалких бессловесных РАБОВ завоевателей" СУГС! »

Це він казав до того як знищив голодом мільйони українців, чи вже після злочину?
91. Адекватник / 13 жовтня 2017, 20:25
90.don
«Це він казав до того як знищив голодом мільйони українців, чи вже після злочину?»

Читай вище, чи ти таки зовсім тупий?
92. don / 13 жовтня 2017, 21:04
Схоже тупий тут саме ти, або ж рублі відробляєш
93. земеля / 13 жовтня 2017, 21:18
Хлопцы, прекращайте, вы перешли грани разумного. Осталось дули друг другу показать. Гальмуйте.
94. Адекватник / 13 жовтня 2017, 21:52
93.земеля
«Хлопцы, прекращайте, вы перешли грани разумного.»

Таки да.
95. Beri Mor / 13 жовтня 2017, 21:59
93.земеля
«Хлопцы, прекращайте, вы перешли грани разумного. »

Да все нормально,"в споре рождается истина".
96. Адекватник / 13 жовтня 2017, 23:45
81.don
«а як нинішня влада (також після революції та після неврожаїв та під час 3-х річної АТО) дає безкоштовно малозабезпечиним субсидії на енергоносії, піднімає зарплати вчителям, лікарям, військовослужбовцям»

Якось прозівав цей твій коментар. Так у тебе, виходить, не лише з логікою проблеми, ти ще й не розумієш, що таке більше чи менше та не знаєш таблички множення. По-твоему 54 долари (нинішня мінімальна пенсія), більше від 119 доларів (мнімальна пенсія при злочинній владі). Крутий з тебе рахівник! А я тобі намагаюсь щось довести. Знаю, що мені ти не овіриш, тому спеціально знайшов відео з свідомого каналу з любимим тобою Гордоном. Посилання на www.youtube.com
97. Адекватник / 14 жовтня 2017, 13:30
89.Професор
«Ви перетворюєте в говорильню те, що не треба перетворювати.
Спростимо далі:
військовий, вбив 25 іноземців і 5 українців.
інший військовий, вбив 50 українців і 6 іноземців.
Хто з них для Вас герой (патріот, активіст(Боже, яке лайливе слово) і т.п.)?»

До чого це ти написав? Чи до селененого коменту, чи до моїх, про Сталіна, чи просто абстрактно розсуждаєш? Можу підкинути ще філософських рассуждєній. Лікар вирізавший людині життєво важливий але уражений невиліковною хворобою орган і цим врятувавший життя людині, він зробив людині зле вирізавши орган чи врятував їй життя? Лікар приписавший людині антибіотики, ворог людині, чи ворог мікробів? А серед мікробів бувають герої? Ще спростимо. Хазяїн собаки потравив на ній блох. Він тиран для блох, чи тиран для собаки? І що краще, бути тираном для блох, чи тираном для собаки? І хто, і як його буде згадувати за потравлю блох через роки? Думаю, якщо собака здохне і залишаться лише блохи, то вони напишуть, що хазяїн собаки був злий тиран і вбивця і винищив ледь не усіх блох. Малі ж цуценята будуть їх слухати і за ними повторювати, що таки да, тиран-хазяїн нищив блох. Так буде до тих пір поки блохи не розплодяться і не закусають нах до смерті собачат. Тоді вони спохватяться, та буде пізно.
98. Filon / 14 жовтня 2017, 15:57
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Да все нормально,"в споре рождается истина".
Аби ж то воно дійсно так було.
Є ще один вираз щодо цього. Напишу так як колись прочитав сам, на російській мові. "Из двух спорящих один дурак, а другой - сволочь".
99. don / 14 жовтня 2017, 19:14
96.Адекватник
«А я тобі намагаюсь щось довести»

Тобі зараз ніхто не заважає жити так як при Сталінові у 33-му, оскільки ти прославляєш ті часи, то можеш виходити гризки кору з дерев, смоктати кукурузиння, пити похльобку із листя, підтиратися лопухами і читати логіку хоть і по тричі на день. І нехай твою душу гріє те, що у нас на Україні одні з кращих у світі танки , літаки та ракети, та й армія вже за три роки мабуть стала одна із самих сильніших у Європі

Змінено 14.10.2017, 19:19
100. don / 14 жовтня 2017, 19:23
96.Адекватник
«По-твоему 54 долари (нинішня мінімальна пенсія), більше від 119 доларів (мнімальна пенсія при злочинній владі)»

При Сталінові яка була мінімальна пенсія в доларах? Особливо в ті часи коли українці міліонами від голоду помирали?

Змінено 14.10.2017, 19:23
101. Адекватник / 14 жовтня 2017, 20:08
99.don
«Тобі зараз ніхто не заважає жити так як при Сталінові у 33-му, оскільки ти прославляєш ті часи, то можеш виходити гризки кору з дерев,»

Зараз вже є й такі що гризуть кору. А прославляю я не ті часи, а часи розквіту СРСР, та й то, не прославляю а даю їм обєктивну оцінку. А ти шкодуєш дійсно за 33-м раз прославляеш тих, хто вчинив голодомор списуючи його на Сталіна. Гуд бай. Не хочу щоб філон по свої теорії вважав мене сволочью, краже хай тебе вважає ду.рнем.
102. Професор / 14 жовтня 2017, 20:25
Не знаю, що за мода постійно все звіряти з історією.
На сьогодні з історичного пилу, піднятого на поверхню, я противник лише героїзації тих осіб, які прийиали безпосередню участь у військовій протидії і вбивствах тих ділів і прадідів, які проживали на Плтавщині. Це негарно. Не розумію особливо тих внуків,що це підтримують, діди яких загинули від куль УПА. Це аморально.
Все інше має лише під собою бажання язик об зуби побити", як кажуть білоруси.
А от моє питання про вбитих українців і іноземців обидві сторони чомусь пропустили.
Неактуальне сьогодні?.. Події 30-40 років актуальніші?
103. Адекватник / 14 жовтня 2017, 20:55
102.Професор
«Не знаю, що за мода постійно все звіряти з історією.»

Не звіряти а вивчати, щоб по три рази на одні і ті самі граблі не наступати.
104. don / 14 жовтня 2017, 22:38
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
101.Адекватник
«
Зараз вже є й такі що гризуть кору»

І хто це
101.Адекватник
«А прославляю я не ті часи, а часи розквіту СРСР,»

Це які роки? Відлік розквіту брати з тих років, коли з’вилося дешеве бухло?
101.Адекватник
« А ти шкодуєш дійсно за 33-м раз прославляеш тих, хто вчинив голодомор »

Ти весь час цитуєш тирана, який заморив голодом мільйони українців. Це образливо для мене, як для українця, так, в мене болить душа і з’являються сльози на очах, коли я передивляюсь фото з тих часів, і я дивуюсь на нульову реакцію того ж філона по відношенню до цієї розмови щодо злочину Сталіна про придушення голодомором національного піднесення на Україні у 30-ті роки та й взагалі інших проходящих мимо дописувачів та читачів. Мабуть дійсно український вислів "моя хата скраю" тут більш прослідковується аніж російське про дурня і сволочь

Змінено 14.10.2017, 23:45
105. Адекватник / 14 жовтня 2017, 23:55
104.don
«
Ти весь час цитуєш тирана, який заморив голодом мільйони українців. Це образливо для мене, як для українця, так, в мене болить душа і з’являються сльози на очах, коли я передивляюсь фото з тих часів, і я дивуюсь на нульову реакцію того ж філона по відношенню до цієї розмови щодо злочину Сталіна »

Я думаю, що Філон і багато читачів вже розуміють, що заморили голодом українців ті, кого «тиран» Сталін потім репресував, мяко кажучи, і за ким ви з селеною дуже сумуєте, дужче ніж за українцями, бо знову привели їх до влади і вони взялися робити те саме тільки поки що не так круто, але навіть з кращими результатами.
106. don / 15 жовтня 2017, 00:39
101.Адекватник
«Гуд бай»

Я надіявся що ти попрощався і покінчиш життя самогубством
105.Адекватник
«за ким ви з селеною дуже сумуєте,»

З чого ти взяв, що я сумую за вбивцями, чи за Сталіним. Чи це чергова твоя брехня? Відробляєш рублі, мабуть, брехати не соромно.
Сталін прибрав виконавців своїх наказів, ховаючи сліди своїх злочинів. в цьому ти його виправдовуєш? І ти так і не відповів, які роки ти так вихваляєш і оспівуєш як роки розквіту, чи мабуть уже і сам не второпаєш що писати. знову прощатися будеш, чи таки поясниш?

Змінено 15.10.2017, 01:42
107. don / 15 жовтня 2017, 01:50
102.Професор
«обидві сторони »

Насправді сторін немає, є розмова яка триває вже декілька років, і в ній ніхто нікого ні до чого не примушує
108. Адекватник / 15 жовтня 2017, 09:36
Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.5, 2.9 Правил користування сайтом
109. Адекватник / 15 жовтня 2017, 09:50
106.don
«І ти так і не відповів, які роки ти так вихваляєш і оспівуєш як роки розквіту, чи мабуть уже і сам не второпаєш що писати. знову прощатися будеш, чи таки поясниш?»

Я ж тобі вже пояснював, що я нічого не оспівую а просто пишу правду. Читай книжки і спілкуйся з людьми. Не всі ще втратили розум і більшість тобі пояснить наскільки вищий був рівень соціальної захищенності людини навіть в тяжкі післявоєнні роки. А головне, що тоді була правильна освіта і дітей вчили бути чесними і бути патріотами, прививали людські якості, але не всім привили, бо інакше б не наплодилася така кількість неуків і паразитів. Саме в післявоєнні роки збудовано майже все те, що ти зараз бачиш. А чимось може й користуєшся. Візьми статистику ВВП СРСР, рівень доходів населення, приріст продукції, середній вік життя і сам все побачиш. Якщо не побачиш, попроси якогось грамотного хлопчика чи дівчинку із 5-го класу і вони тобі пояснять. Думаю, ще лишилися у нас і нормальні дітки, ще не всіх дебілзували наша освіта і вчителі.

Змінено 15.10.2017, 11:50
110. Selena2017 / 15 жовтня 2017, 12:14
Сайт потроху перетворюється на Авгієві конюшні.
111. земеля / 15 жовтня 2017, 14:17
110.Selena2017
«Сайт потроху перетворюється на Авгієві конюшні.»

Геракл был не только сильным , но и умным.
112. Selena2017 / 15 жовтня 2017, 15:16
111.земеля
«11. земеля / сьогодні, 14:17»


Та взяти такого сьогодні немає де, і в перспективі не видно.
113. Selena2017 / 15 жовтня 2017, 15:27
Земеля, будь ласка, попросіть Адекватника ( він вас послухає) припинити суперечку з доном, бо вона вигідна сАме останньому для того, щоб відвернути увагу від основної теми даної статті, а вона про вибори. Ми ще будемо свідками таких маніпуляцій на цьому " волевиявленні", що тільки ох!
Адекватник у запалі дискусії просто не помічає, що його використовують для шумового ефекту. Якщо я не до ладу щось кажу, то даруйте.

Змінено 15.10.2017, 15:34
114. Адекватник / 15 жовтня 2017, 15:47
113.Selena2017
«Адекватник у запалі дискусії просто не помічає, що його використовують для шумового ефекту. Якщо я не до ладу щось кажу, то даруйте. »

Та ні, до ладу. Тут я можу згодитись і послухатись вас. Я ж не знаю, що то за дон і які інтереси він переслідує, а ви тут не пояснювали. Я думав, що він або дуркує ради самозадоволення, або просто тупий. Від себе напишу по суті статті. Дивлячись на фото кандидатів і подивившись їх сторінки в соцмережах (тих, що знайшов) скажу, що на мою думку вам немає сенсу міняти "шило на мило".
115. Selena2017 / 15 жовтня 2017, 16:37
Та вже буде, як буде. Кращих ніде взяти.Одне шило та мило.А в дона інтереси дуже віртуальні.( Чекає мене лише ненормативна лексика, ось побачите)
116. Selena2017 / 15 жовтня 2017, 17:00
Я неправильно висловилася. Треба так : за нинішніми кращим не потовпитися. Це однозначно.
117. Ltava / 15 жовтня 2017, 19:34
у людей ( громади ) вибори а ви сталіном людям мозги засираете . :((
118. Selena2017 / 15 жовтня 2017, 20:56
Так це ж була спецоперація дона, хіба ви, Лтаво, не помітили?
119. Адекватник / 15 жовтня 2017, 21:03
Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
120. don / 15 жовтня 2017, 22:09
Вибачаюсь, шо так пізно відписую, але.
108.Адекватник
«тут більше всіх сумуєте за репресованими, »

Сумую за загиблими від голоду українцями, але ти це перетворюєш на гумор, та судити тебе за це не буду, неси це і далі
108.Адекватник
«От у цьому вас успіно переконали. Це головне. Як тільки нарід зрозуміє, що Сталін одноосібно ніколи не віддавав ніяких наказів і ніколи не був диктатором, »

Було подавлення національного піднесення на Україні голодом, на мою думку досить розумно зіграли на менталітеті, навіть тут у коментарях простежується що слова "і покажем що ми браття козацького роду" це просто красиві слова
108.Адекватник
«Сталіна отруїли »

Він помер природнім шляхом, на мою думку
109.Адекватник
«Саме в післявоєнні роки збудовано майже все те, що ти зараз бачиш. »

Ти конкретно про себе скажи, в які роки ти гарно жив, та поясни чому. Для мене напиши, це дійсно важливо.
114.Адекватник
« Я ж не знаю, що то за дон і які інтереси він переслідує, »

Я сьогодні згадував як ти з’явився на сайті, нік то в тебе інший тоді був, я вже й не пам’ятаю який. Ти тоді написав, що досить довго читав коментарі, а потім і сам вирішив написати. Давно це було, тут тоді терлися восновном патріоти, і немає їх уже, розбрелися по кутках, а ми лишилися.
114.Адекватник
« це ж була спецоперація дона,»

Жаль немає зараз Степана, він би пояснив що тобі робити
121. Адекватник / 16 жовтня 2017, 15:38
120.don
«Сумую за загиблими від голоду українцями,»

Сумуєш ти не за загиблими від голоду а за репресованими. А це різні речі. http://новости-россии.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BB-%D1%80%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8-%D0%BE%D0%BD-%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%87%D1%82%D0%BE%D0%B6%D0%B0%D0%BB-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B9-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8/
120.don
«
Було подавлення національного піднесення на Україні голодом,»

Ваше "національне піднесення" подавили ще в 19-му році, тому, що у вас і тоді ума не було. І Сталін до цього ніякого віднлшення не мав. Він тільки кіно для телепнів зняв, щоб на граблі не наступали, але марно. Посилання на www.youtube.com class='quote'>120.don
«
Він помер природнім шляхом, на мою думку»

Люди масштабу Сталіна просто так на Пурим не вмирають
122. don / 16 жовтня 2017, 16:45
121.Адекватник
«
Сумуєш ти не за загиблими від голоду»

Та в мене з рідні під голод не всі вижили. Думаю, що і багатьох тут присутніх були втрати в роки сталінського терору. Не розумію твої насмішки по цьому поводу.
121.Адекватник
«
Ваше "національне піднесення" подавили ще в 19-му році, тому, що у вас і тоді ума не було»

До 60-х років боролися патріоти в окремих регіонах, але ти цього мабуть не чув
121.Адекватник
«
Люди масштабу Сталіна просто так на Пурим »

А до чого тут Сталін до Пурим. Чи ми поступово переходимо до питання мірового сіонізму?
Я так розумію питання про те в які роки розквіту при союзі ти гарно жив і твої пояснення чому ти ігноруєш. Хоча раніше ти досить гарно описав ціни на бухло в ті часи, але я не можу найти той твій коментар. Напиши що крім гарного пива, дешевої горілки і думки що в СССР самі руйнівні ракети, що ще тебе радувало.

Змінено 16.10.2017, 16:48
123. Седой / 16 жовтня 2017, 17:38
До 60-х років боролися патріоти в окремих регіонах, але ти цього мабуть не чув (К)
Какие патриоты? Кто с немцами не успел сдриснуть, а руки в крови по локоть, те в лесах до 57 года в основном, как волки прятались, пока всех не выкурили. Хотя, оказывается не всех...
А вот вам про голодомор. Мой дед, царствие ему небесное, в 28 лет был предколхоза на Полтавщине. Поймал бригадир двух баб, которые зерно воровали на току в голенищах сапог (проваливались туда крохи зерна, ходить мучительно больно, но дети с голоду пухли, терпели). Дед пожалел сдавать, а секретарь партячейки (не Сталин, украинец, я даже фамилию знаю) бричку запряг, в район слетал и стукнул. Бабам по 10ке впаяли (по трое ртов у каждой, мужья на КВЖД погибли в 29-м), а деду - четвертак (25, кто не в курсе) Вышел в 41 прям на фронт через штрафбат, всю войну прошел, в партию больше ни ногой. Так это Сталин вас гнобил? Проснитесь наконец, живите сегодня и будущим, хватить мертвых за ноги дергать!
124. Адекватник / 16 жовтня 2017, 18:50
122.don
«
Та в мене з рідні під голод не всі вижили.»

І в мене не всі вижили, тільки до чого тут Сталін? Подивись що в ті часи було в твоїй хваленій Америці. Саме та криза стала причиною голодомору, бо банкіри вимагали від СССР розрахунку за кредити лише зерном. Посилання на www.kramola.info class='quote'>122.don
«До 60-х років боролися патріоти в окремих регіонах, але ти цього мабуть не чув»

З ким вони боролися?
122.don
«
А до чого тут Сталін до Пурим. Чи ми поступово переходимо до питання мірового сіонізму?»
А як же без мірового сіонізму, ти що з місяця впав. Самі ж вони пишуть по це, от наприклад Игор Губерман: "В любом вертепе, где злодей злоумышляет зло злодейства, есть непременно иудей или финансы иудейства" Посилання на www.youtube.com

122.don
«Я так розумію питання про те в які роки розквіту при союзі ти гарно жив і твої пояснення чому ти ігноруєш.»

Посилання на www.youtube.com
Закругляємось із пустого в порожнє. Селена була права.
      0
125. Адекватник / 16 жовтня 2017, 18:51
123.Седой
«хватить мертвых за ноги дергать!»

Дергаем чтобы не повторялось. А свидомые тупо на те же грабли.
      0
126. don / 16 жовтня 2017, 19:20
123.Седой
«деду - четвертак »

Так і хто винен? Той хто стуконув, секретар райкому чи суддя що посадив?
      0
127. don / 16 жовтня 2017, 19:26
124.
«
Закругляємось
»»

Я питаю конкретно за тебе, а не так як хтось там жив. Ти коли і як гарно жив?
Зараз он в особняках деякі живуть і мають мільярди в карманах, але це ж не означає що всіх так можна рівняти.
Ти, конкретно ти, коли в які роки гарно жив? Невже соромно написати правду?
      0
128. don / 16 жовтня 2017, 19:30
124.Адекватник
«Саме та криза стала причиною голодомору, бо банкіри вимагали від СССР розрахунку за кредити лише зерном»

Знаєш зараз так само можна все переводити і на Путіна і на Америку, на кредити, і на патріотів валити все і на Гройсмана і на місцевого голову сільради, але як підтирався ти лопухами, то так і підтираєшся
      0
129. don / 16 жовтня 2017, 19:38
124.Адекватник
«З ким вони боролися?»

Ну от ти зараз з ким борешся? От не подобажться тобі жити у вільній, незалежній, соборній Україні, яка взяла курс у європейському напрямку. От хто винен найбільше, кого б ти зараз залюбки прибив як муху? Мабуть мене в першу чергу?
      0
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації