Вхід | Реєстрація

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками

09 жовтня 2017 року в Гадяцькій центральній районній бібліотеці ім. Л.Українки відбувся черговий захід в рамках проекту «Молодіжний клуб для тінейджерів з числа ВПО у місті Гадяч», що підтримується програмою Британської ради в Україні «Активні громадяни». Створювали  сучасний корекційний простір для розвитку, занять та  роботи з підлітками переселенцями та підлітками  приймаючої громади за допомогою настільної гри «Країна Гідності», фотовиставки «Україна в миттєвостях» та інтерактивних вправ, що формують навички роботи в команді.  Працюють над питаннями інтеграції , фізичного та розумового розвитку, якісного та змістовного дозвілля підлітків фахівці Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ».

«Ми хотіли познайомити підлітків з поняттям та сутністю громадської активності, для цього використали різноманітні інструменти неформальної освіти», - говорить фасилітатор програми Олександр Чепур.

Захід приурочили до Дня захисника вітчизни та Дня українського козацтва. Про ці визначні дати та мету заходу розповіла працівник бібліотеки,  а ведучий зустрічі розповів про програму «Активні громадяни». Учасники переглянули відео ролик про приклади успішних проектів, які реалізували активні громадяни з інших міст України.  На наступному етапі, учні  з зацікавленістю вивчали соціальні права, вчилися приймати рішення, та моделювати майбутнє своєї країни та громади.

Активісти говорять, що це не перший захід для дітей переселенців. В рамках проекту провели екскурсію та неформальні зустрічі з молоддю, нещодавно відбувалась мистецька майстерня.

Подібні заходи допомагають  популяризувати  розвиваючі  інтелектуальні настільні ігри серед молоді, формувати критичне і креативне мислення через ігрову діяльність для підлітків з числа ВПО та приймаючої громади .

Створювати  умови для комунікації між підлітками, популяризувати кращі практики неформальної освіти та підвищувати рівень заохочення учасників до подальшої діяльності у проектах соціальної дії планують і надалі.

Проект здійснюється за підтримки Британської ради в Україні в рамках програми «Активні громадяни». Посилання на сторінку програми в мережі Інтернет  http://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens


Автор: Полтавська обласна молодіжна громадська організація "Твій Світ"

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
11 жовтня 2017, 09:02 | Гадяч | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації