«Дворняги» з дворів українців можуть зникнути

«Дворняги» з дворів українців можуть зникнути

У Верховній Раді пропонують посилити відповідальність власників та опікунів тварин за порушення умов їх утримання.

Якщо цей законопроект приймуть, то на домашніх котів одягнуть нашийники. Основа законопроекту — це повна реєстрація усіх тварин: домашніх, диких, бездомних.

За перших заплатять їхні власники, за диких та бездомних — місцева влада. Буде створена реєстраційна база, у яку в обов’язковому порядку повинні будуть потрапити всі тварини, старші двох місяців. Новопридбані собаки, коти та інші домашні тварини повинні бути зареєстровані в 5-денний строк і доставлені у ветеринарну установу для імунізації проти сказу і лікувально-профілактичних обробок.

При реєстрації тварини, установа, яка здійснює реєстрацію, видає власнику або опікуну паспорт тварин, жетон, який має бути постійно закріпленим на ошийнику, здійснює чіпування тварини. Ввводиться обов’язкове відвідування ветклінік один раз на три роки. Якщо сім’я кудись переїжджає, необхідно повідомляти про це ветеринарну службу, теж не пізніше 5 днів.

Реєстрація буде платною. Українці, у яких живуть коти й собаки, повинні будуть заплатити збір у розмірі 180 гривень. Виправлення різних технічних помилок, допущених при реєстрації тварини, обійдеться у 70 гривень.

Чорнобильці, інваліди ВВв, учасники АТО, інваліди I і II груп, громадські організації та притулки, органи влади, а також ті українців, які взяли тварину з притулку, будуть звільнені від збору. Пологи тільки в розпліднику. Розведення домашніх тварин без «породної цінності», тобто, простих безпородистих, українцям заборонять.

Не можна буде розводити потомство і вдома. Це доведеться робити виключно в племінних розплідниках і кінологічних клубах, що мають відповідну ліцензію.

Крім заборони розводити дворняжок, законопроектом буде дозволено поліції проводити облави будинку.


2 листопада 2017, 15:40 | Полтавщина | Цікаве


1. Beri Mor / 2 листопада 2017, 16:49
Краще б внесли законопроект про заборону розмножуватися самим депутатам.
2. Selena2017 / 2 листопада 2017, 17:04
А кого ловитимуть при облавах : людей, котів чи собак? Що не день, то більше дива.
3. Vlada82 / 2 листопада 2017, 17:10
Здуріти можна від таких новин! Єдина втіха - у січні 2014-го Майдан не допустив злочинних антинародних законів банди Януковича. Аж дихати стало легше. І тепер шо не закон - то на користь простого люду. Особливу радість викликає те, шо поліція матиме право безборонно робити облави в будинки простих смертних. Ось, виявляється, якого щастя не вистачало українцям!
4. Адекватник / 2 листопада 2017, 17:19
1.Beri Mor
«Краще б внесли законопроект про заборону розмножуватися самим депутатам.»

Будемо вибирати ляшків і не требе законопроекту.
5. Адекватник / 2 листопада 2017, 17:20
2.Selena2017
«А кого ловитимуть при облавах : людей, котів чи собак? Що не день, то більше дива.»

"За що боролись на те й напоролись"
6. Адекватник / 2 листопада 2017, 17:25
3.Vlada82
« Ось, виявляється, якого щастя не вистачало українцям!»

Скоро усім нашийники почеплять. Електронні. Не довго залишилось. Посилання на www.youtube.com
7. Selena2017 / 2 листопада 2017, 17:59
Проблема з бездоглядними тваринами по всій країні велика. А ще більше байдужості ті, що вмостилися в кріслах різного гатунку , проявляють до людей та їх потреб. Мабуть , вирішили спочатку ублаготворити котів-мишей-собак, а тоді й за тих, хто сьогодні з останніх сил виживає, братися. Хоч собаки в кожному місті чи селищі зграями гуляють і не кожному це до вподоби, такий закон, якщо він і народиться, діяти ефективно не буде в нашому краї. Далеко нам до цивілізованого світу, де панує відповідальність за свої дії. Та й поліції вже не на всі облави сил вистачить.
8. Selena2017 / 2 листопада 2017, 18:20
Читала колись, що в чорнобильській зоні потайки існують ферми, де розводять вовко-псів, нова популяція, що створилася стихійно , бо в ті лихі дні було залишено напризволяще багато собак, не брали ж їх із собою. Природа поєднала особливості обох видів так, що на цю звірину виник попит у тих, кому потрібно охороняти сучасні маєтки за височенними багатокілометровими парканами.Живемо як у казці, чим далі, тим страшніше.
9. Адекватник / 2 листопада 2017, 18:29
7.Selena2017
«Далеко нам до цивілізованого світу»

Селена "на своей волне". Та вже давно немає ніякого цивілізованного світу, відкрийте очі. Світ летить у прірву шаленими темпами. Послухайте виступи на Валдайському форумі. Він організований не для путінських понтів, як вам у кастрюлі здається, а для пошуку спасіння у світовому масштабі. Не хочете відкривати очі на реальність, то вчіть хоч арихметику чи дітей спонукайте вчити. Тут примітивний варіант для "затравки". І вірно там на початку відео написано "Мера кровавости грядущих событий будет определяться мерой освоения всеми слоями общества тех знаний...". Написано ще в 2002 році, та тільки ця інфа не для вас, бо ви ще й досі не бачите, що кров вже льється у нас під носом. Посилання на www.youtube.com
10. земеля / 2 листопада 2017, 18:37
Ребята, эмоции в сторону. Собаки зграями по населенному пункту бегать не должны. Особенно охранных пород. Это факт. Такой закон нужен, может быть немножко в другой, не европейской форме. Кстати там такие законы действуют давно и успешно. Раньше это делалось проще, охотникам платила влада и они просто их отстреливали. Но мы же стремимся в европу хоть и с голым низом.
11. земеля / 2 листопада 2017, 18:50
9.Адекватник
«Світ летить у прірву шаленими темпами»

Да, это точная правда.Сейчас уже открыто и усиленно говорят о наличии генетического оружия. А Пентагон подтвердил о сборе биомассы с различных этносов россиян. А лет 30 назад создали импульсную установку на базе автомобиля, которая может подъехать на определенное расстояние к человеку, войти с ним в резонанс в результате чего получается обширный инфаркт. Три дня и готово.
12. Beri Mor / 2 листопада 2017, 18:54
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
4.Адекватник
«Будемо вибирати ляшків і не требе законопроекту.»

А кого?Філон тут час від часу повчає,що не тих вибираємо,тепер ти.Хоча б між рядків натякніть,хто цей месія,що ми впритул не бачимо?Я,наприклад кожні вибори вибираю інших,а вони все рівно виявляються ублюдками,в рази гіршими за минулих.Як на мене,то якби повернувся Янукович з його тарифами та курсом долара,я б скупив усі свічки у церкві,і поставив би перед всіма іконами.Мені простому трактористові жилося при ньому набагато краще.А то вже якось за.їбало жити в Європі.Чесно.
13. земеля / 2 листопада 2017, 19:13
Вслушайтесь что говорит простой люд устами парня-тракториста. В отличии от тех кто изучал философию, марксизм-ленинизм и все науки. И кто что-бы не плел здесь, последнее слово будет за народом. Только когда и насколько правильным и верным будет это слово.Это вопрос
14. Адекватник / 2 листопада 2017, 19:52
12.Beri Mor
«Хоча б між рядків натякніть,хто цей месія,що ми впритул не бачимо?»

Месія ще не народився. Подивись відео по ссилці у моєму поперідньому коменті. А взагалі-то ти ж ставив питання про те, щоб не розмножались, то я так і написав. Посилання на www.youtube.com
12.Beri Mor
«якби повернувся Янукович з його тарифами та курсом долара,я б скупив усі свічки у церкві,і»
Ну, а ти кажеш. Тільки дороги назад вже не буде. Вже ніхто не знає, що буде. Навіть Путін не знає, про що прямо і казав на Валдайському форумі.
15. Filon / 2 листопада 2017, 20:08
Я не розумію, а що тут взагалі обговорюють? Де номер законопроекту, де його можна прочитати? Де посилання на першоджерело? Де прізвище автора? Завтра переговорю з Адміном, щоб не виставляв подібну хрєнь
Знайшов в інтернеті постанову ВР про реєстрацію цього законопроекту.w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id...62763..
Хочете - почитайте. Про облави я нічого там не знайшов. А взагалі зоконопроект, якщо й стане законом, то діяти не буде. Прописано все під європейські стандарти, отже, виконати зараз неможливо.
16. Адекватник / 2 листопада 2017, 20:14
15.Filon
«Я не розумію, а що тут взагалі обговорюють? Де номер законопроекту, де його можна прочитати? Де посилання на першоджерело? Де прізвище автора?»

Якщо це фейк, то що він робить на сайті ЕХО?
17. Адекватник / 2 листопада 2017, 20:18
12.Beri Mor
«що не тих вибираємо,тепер ти»

От скажи чесно, хіба багато ума треба, щоб хоча б славян у владу обрати? І це під гаслами побудови якоїсь національної держави. Одна знайома мені казала: а я думала, що Гройсман німець. Кажу: а ти на фейс дивилась? Відповідає: та ні.
18. Адекватник / 2 листопада 2017, 20:25
«Мудрый украинский народ чувствует свою природную неспособность к самоуправлению, поэтому мудро следует за евреями и добрыми грузинами. Это очень хорошо». Десь прочитане. А ще, ось що каже у своїй рекламі супер патріотичне обєднаня українських патріотів УКРОП з укропом, а не кропом, так по-українське, на емблемі схожій Менору: "Поки українці кров’ю виборюють свободу та протистоять російській агресії, влада підтримує залежність від окупанта. УКРОП вимагає від керівництва держави припинити подвійну гру й нарешті обірвати бізнесові взаємини з Росією!" А ось що каже справжній бізнесмен заробивший мільярди у бізнесі Дональд Трамп: «Хорошие отношения с Россией хорошая вещь, только глупцы счиатют, что плохие отношения с Россией это хорошо» (Д.Трамп) Та з нас сміються, як пришелепуватих.
19. микола козак / 2 листопада 2017, 20:30
Пане філон , Ви вже переходите на латинь?Це розповсюджено центральними ЗМІ.І що тут гадати , підвищили пенсії на 50-100 грн То чимось бюджет потрібно поповнювати , штрафи , тарифи , ціни вже підняли далі нікуди , тепер за дворнягу , за її реєстрацію проплнують заплатити 180 грн , рахуйте .Звичайно ця дурниця нічого для впорядкування нічого не принесе і працювати небуде , як і всі інші придуркуваті закони , прийняті ідіотами в ВР , але трохи грошей добавить і добавить бродячих котів і собак.
20. Адекватник / 2 листопада 2017, 20:43
19.микола козак
«і добавить бродячих котів і собак.»

Це ти в точку. А то свідомі рахують, що закон зменшить кількість бродячих тварин. От скоро людей на половину поменшає від рехформ медицини, то тоді може й тварин поменшає.
21. Beri Mor / 2 листопада 2017, 21:21
17.Адекватник
«От скажи чесно, хіба багато ума треба, щоб хоча б славян у владу обрати? І »

А толку?Ти не бачиш як на сході ці слов"яни рвуть глотки друг другу на угоду обрізаним?Яничарство у нас в крові,ось біда.
22. Чудо Юдо / 2 листопада 2017, 22:19
Веселий народ.
То кричать, що задовбали собаки на вулицях, ой, ой, ще на дитинку кинуться, а тут їм пропонують це діло облагородити, всі дивуються тому, що починати прийдеться з їх домашніх собак.
А як інакше?
Мабуть всі мріяли про те що по вулицях будуть просто патрулювати спеціальні ковбої і вистрелювати всіх бездомних собак пачками?
Так такий варіант ще більший батхерд викличе, бо гепнуть і ваших домашніх собак, які неприв’язані по вулицям бродять.

А про облави щось взагалі ніяких деталей...
23. Адекватник / 2 листопада 2017, 22:57
21.Beri Mor
«А толку?Ти не бачиш як на сході ці слов"яни рвуть глотки друг другу на угоду обрізаним?»

Ну так а що тоді ти хочеш? Так і буде. Ти хочеш, щоб нам хтось вареники, як Пацюку, у рота кидав? Ну так такого телепня не знайдеться. Треба самим. А як самі не вміємо, так нічого тоді було братися. А то колись всі кричали про незалежність, а як вона з неба впала, так тоді -давай її комусь віддамо. І віддали. Ну ти ж жінку свою не віддаєш нікому? А міг би теж віддати, може її хтось краще б обслужив.
24. ЛУНА / 3 листопада 2017, 01:19
В стране шизофрения!в случае принятия этого закона,будет очередной "мертвый"бзик.В стране практически уничтожено государственную ветеринарию,коммунальных подразделений нету.Системы питомников нету.Подразделений по отлову нету.Собакополиции тоже нету.Кому будет платить местная власть за регистрацию собак-бродяг?Как практически осуществима эта регистрация?По моему это законопроект с родни "закону о бракосочетании синих китов в Азовском море"в общем братья по результату.
25. Maksym / 3 листопада 2017, 09:28
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Мене теж дуже зацікавили "облави", до того, що скачав і перечитав законопроект. Кілька моментів привертають увагу.
По-перше, виявляється це закон про ВНЕСЕННЯ ЗМІН до деяких законодавчих актів регулюючих питання, скажімо "Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах Української РСР" від 1980-го року, згідно з якими, вже сорок років ми маємо право тримати тільки одного собаку та кота, повинні обов’язково реєструвати їх за свій кошт та прибирати за ними гімна. Окрім цього, виявляється, що в усіх собак повинен бути номерний жетон на нашийнику, а господарі повинні раз на рік водити його до ветиринара.
По-друге, одним авторів законпроекту, несподівано є Каплін, а взагалі це ватага тушканів пов’язаних з Бепепе, Батьківщиною та Приватом. За парію влади нічого не скажеш, люди просто вирішили підтягнути вітчизняне законодавство до європейських норм та одночасно поєднати цю шляхетну справу з наповненням бюджету нашими копійками. А от за інших трохи ніяково, бо саме медіа пана Коломойського найбільше переймаються за чотирилапих та їх хазяїв, що примітно, вже із два тиждні, довше ніж той закон виринув на світ Божий.
26. Чудо Юдо / 3 листопада 2017, 09:29
24.ЛУНА
«Системы питомников нету.Подразделений по отлову нету.Собакополиции тоже нету.»

Ясне діло, що потрібно все вирішувати в комплексі. Простими реєстраціями домашніх собак по 180 грн за штуку діло не вирішиться.
Потрібно почитати сам закон, що там пропонують "ясні уми", час би викроїти для цього...
27. don / 3 листопада 2017, 09:55
чи будуть доступні пакети Бонус Плюс?
реєстрація плюс кастрація, бо розведення тварин без «породної цінності», тобто, простих безпородистих, українцям заборонять.
28. Selena2017 / 3 листопада 2017, 09:55
Максиме, як добре, що ви докопуєтеся до витоків важливого питання. Нехай не гнівається Ігор Миколайович, бо думати і говорити на цю тему та щось робити - треба. І висновки напрошуються невтішні. Майже сорок років усі власники тварин чхали на норми діючого закону, доки не дійшло "до ручки". Бо хіба мало ( це до вас, Чудо Юдо) загризених собаками насмерть дітей, навіть дорослих? Є і статистика такого явища у медиків. Дійшло й до вовко-псів.
При такому поширенні наглоти, яка затопила країну, копія тих вимог, які діють у цивілізованому світі, залишиться тільки на глянцевому папері. А в житті людей ( та і викинутих на вулицю чотирилапих зубатих) нічого не зміниться на краще.
В Штатах серед ночі в певні години собакам заборонено навіть гавкати, за це подають до суду.
Каплін забув свої клятви людям допомагати, а тепер за собак взявся?

Змінено 03.11.2017, 09:59
29. Maksym / 3 листопада 2017, 10:30
Як на мене, найбільш неприємна ініціатива - повна заборона самовільного розведення безпородних тварин. Тобто тих що є потрібно буде стерілізувати, а нових - тільки купляти у ліцензованих розплідниках або взяти з притулку. А щодо "облав", так:
Національна поліція або інші уповноважені органи зобов’язані проводити перевірки і за необхідності вживати заходів за інформацією громадян, громадських і благодійних організацій, фізичних та юридичних осіб стосовно жорстокого поводження з тваринами, а також недбалого ставлення власників тварин до їх утримання, що може спричинити небезпеку для тварин, а також оточуючих, доставляти трупи тварин у випадку існування підозри насильницької їх загибелі (падежу) до установи, закладу, який має дозвіл на проведення судових експертиз у сфері ветеринарної медицини.”;
Сама поліція, є така інформація, діє в порядку, встановленому Законом України "Національну поліцію", де про облави теж нічого не сказано.
30. Selena2017 / 3 листопада 2017, 10:45
Законотворців мало турбують людські злидні, війна, захмарна корупція, відкрита всім злочинам територія країни, знівечена медицина і старість . Чистота та аристократичність котячої та собачої крові - важливіше. Якщо навіть виважено і розумно над цим працювати, то на це потрібні десятиліття.Робити більше нІчого ?
31. Седой / 3 листопада 2017, 11:04
Надо срочно принять аналогичные "Правила утримання пенсионерiв у населених пунктах України". А то можете не успеть - вымрут поголовно. Если бы я своим не помогал, бродячие собаки жили бы лучше. Не страна, а позорище с претензией на цивилизованность.
32. Адекватник / 3 листопада 2017, 13:03
30.Selena2017
«Законотворців мало турбують людські злидні, війна, захмарна корупція, відкрита всім злочинам територія країни, знівечена медицина і старість »

Ну а чого б воно їх турбувало? Це ж просто не логічно. Перед ними поставлена інша ціль. Та ціль - знищення країни і різке скорочення населення. Ну там десь попадалась цифірь в 15 мільйонів. Ця цифірь називалась різними західними політиками. Ба, навіть памятаю, років з 15 тому був в районі Петро Симоненко з агітацією, то він називав цифру в 35 мільонів. Всі, хто це чув, казали, що він з глузду зїхав і бреше як і усі комуняки. Багато хто скаже це і зараз, хоч і бачить, що ми вже дійшли до тієї цифірі в реалі.
33. Maksym / 3 листопада 2017, 13:10
32.Адекватник
«Та ціль - знищення країни і різке скорочення населення.»

Поясніть мені коротенько, навіщо комусь знищувати населення, воно ж - джерело влади?
34. Адекватник / 3 листопада 2017, 13:12
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
35. Адекватник / 3 листопада 2017, 13:17
31.Седой
«Надо срочно принять аналогичные "Правила утримання пенсионерiв у населених пунктах України".»

"Дайте только время, дайте только срок..." Буде ще й таке, але це вжде коли пенсінерів стане у десять разів менше, бо зараз ще багато живих. А от, коли більша половина вимре, а свідомі безвізовці, не одержавши права на будь яку пенсію і вигнані від ляхів за ненадібністю і старістю, почнуть блукати тут як бродячі собаки, то тоді вже й закон видумають.
36. Адекватник / 3 листопада 2017, 13:30
33.Maksym
«Поясніть мені коротенько, навіщо комусь знищувати населення, воно ж - джерело влади?»

А скільки наріду у владі? 450 плюс приблизно ще стільки. Так навіщо таке велике джерело? І воно вже не джерело а якесь болото. А по-друге, скорочення населення - це глобальна політика тих хто править світом. Я не знаю, куди ти дивишся маючи інтернет. Років 15 тому, коли і я ще наївно вірив у якусь демократію, приіздили до нас агітатори начебто від Тігібка і між іншим, відповідаючи на запитання, сказали: "так теорія "золотого мільярду" це не міф і не конспірологія, це реальність і з цим ми повинні рахуватися." Це було сказано на досить чисельну публіку. А куди ви зараз дивитесь і що слухаєте? Аж ще страшніше стає, коли бачиш що люди живуть у якомусь задзеркаллі. Ну так же не можна.
37. Адекватник / 3 листопада 2017, 13:39
29.Maksym
«Тобто тих що є потрібно буде стерілізувати, а нових - тільки купляти у ліцензованих розплідниках або взяти з притулку»

Ну бач, який ти молодець. Правильно. І перевірка буде проста. Побачать у тебе собаку чи кішку, скажуть: давай на неї документи, як на мопед чи на авто. А ще пізніше, коли вже й людей чпізують, буде таке і на людей. І якщо десь загубиш свою біометричну паспортину, то ой ле-ле. Але то ще півбіди. Може бути таке, що якийсь хакер, ну наприклад путінський, це щоб свідомим простіше дійшло, зітре дані у базі про тебе, чи навіть про ціле село чи місто і спробуй тоді щось довести. Скажуть - таких людей не було. І от тоді згадаєте і про сталінські репресії. Тільки Сталін репресував ворогів а вас просто знищать за чиюсь помилку чи умисел. А хто втече, то так і буде вештатись по миру доки не піймають. А піймають швидко, бо де не сунешся, треба буде предявити чіп, чи палец, чи ще щось. У фаворі будуть лише ті, хто предявлятиме обрізаний .... Поняв кого чи що?

Змінено 03.11.2017, 15:19
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації