Децентралізація в Оржицькому районі: кроки на зустріч роблять повільно, але впевнено

Децентралізація в Оржицькому районі: кроки на зустріч роблять повільно, але впевнено

На сьогодні питання децентралізації стоїть на особливому контролі в голови райдержадміністрації, адже Оржицький район залишається одним із небагатьох, у якому ще не розпочато процедуру об’єднання. Про це йдеться у повідомленні на сайті Оржицької РДА.

З метою запущення процесу створення ОТГ, голова Оржицької РДА Олена Кражан, провела зустріч з очільниками громад смт Новооржицьке, с.Лазірки, с.Воронинці, с.Черевки та с.Вишневе. Під час обговорення важливих аспектів реформування системи місцевого самоврядування, вона наголосила на перевагах об’єднаної територіальної громади, зокрема посилення її фінансової спроможності. Дискусійним залишається питання щодо визначення центру даної громади.

Насамкінець, учасники наради окреслили план зустрічі з представниками Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування, що відбудеться 22 січня.


Автор: «Новини Полтавщини»
Поділитися:
17 січня, 11:32 | Регіон: Оржиця | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації