Бутенківські школярі стали найсильнішими волейболістами району

Бутенківські школярі стали найсильнішими волейболістами району

25 січня в спортивних залах Кобеляцької ДЮСШ та Кобеляцької ЗОШ №2  пройшли змагання з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів в залік районної Спартакіади школярів.

У змаганнях взяли участь 6 команд, які були поділені на дві групи. У першій групі змагалися команди Кобеляцької ЗОШ №2, опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та Іванівської ЗОШ, у другій групі — опорний заклад «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Дольд-Михайлика», Дашківська ЗОШ, Кобеляцький НВК №1.

У результаті змагань 1 місце зайняла команда опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Дольд-Михайлика» , 2 місце посіла команда Іванівської ЗОШ, 3 місце у команди Кобеляцької ЗОШ №2.

Кращими гравцями змагань стали: захисник — Сергій Черкаський (Кобеляцька ЗОШ №2), нападник — Давид Матвієнко (Іванівська ЗОШ), гравець — Дмитро Жорняк (Бутенківський опорний заклад).


Автор: Руслан САБІРОВ, директор Кобеляцької ДЮСШ
Поділитися:
26 січня, 15:04 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації