В Кременчуцькій виховній колонії відбулась Сімейна конференція (фото)

В Кременчуцькій виховній колонії відбулась Сімейна конференція

8 лютого 2018 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» відбулась Сімейна конференція «Підготовка до звільнення. Перші кроки після звільнення».

До участі вихованець запросив свою маму, заступника начальника установи  з соціально-виховної та психологічної роботи, психолога, методиста та вихователя. В теплій та невимушеній атмосфері родина обговорила пріоритетні напрямки родини після звільнення та перші кроки хлопця на волі. Склали перспективний індивідуальний план дій для кожного члена родини для досягнення єдиної мети – недопущення скоєння нових злочинів. Адміністрація колонії провела роз’яснювальну роботу щодо вироблення шляхів подальшої поведінки, як Ольгерда, так і матері, аби юнак знову не порушував Закон та не потрапив в установу виконання покарань. Родина отримала корисні поради.

Батьки подякували начальнику установи Олександру Сайку та адміністрації закладу за проведену роботу з їх сином, аби він став законослухняним членом суспільства та співробітникам – за корисні поради.


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
8 лютого, 09:50 | Регіон: Кременчук | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації