Хлопців Кременчуцької виховної колонії навчали берегти та покращувати своє оточення (фото)

Хлопців Кременчуцької виховної колонії навчали берегти та покращувати своє оточення

11 лютого 2018 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» провели тренінгове заняття на тему "Бережіть та покращуйте своє оточення" за участю волонтера Всеукраїнської громадської організації «Кримінон-Надія» Оксани Сови.

Заняття складалося з трьох частин: «добре виглядайте», «доглядайте за своїм житлом та робочим місцем», «допомагайте дбати про нашу планету». З тренером хлопці проясняли та навели приклади таких слів як:  «берегти», «неохайний», «моральний дух», «вандалізм». Поговорили про те, чому важливо гарно виглядати та бути охайним,  і як можна іншим допомогти в цьому. Чому важливо доглядати за своїм житлом і робочим місцем, і чому без цього не можливо йти шляхом до щастя. Кожен учасник задумався про те, як вони можуть допомогти в збереженні планети.  Дійшли висновку, що турбота про планету починається з турботи про двір перед власним будинком, потім поширюється на місцевість через яку ми ходимо, де влаштовуємо пікніки чи проводимо відпустки.

"Якщо люди не будуть робити свій внесок в охорону й покращення нашого довкілля, то може статися так, що ніде буде прокладати шлях до щастя", - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
11 лютого, 19:55 | Регіон: Кременчук | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації