Депутати погодились «зняти» з ремонту доріг 36 млн грн на реконструкцію аеропорту «Полтава»

Депутати погодились «зняти» з ремонту доріг 36 млн грн на реконструкцію аеропорту «Полтава»

У Полтаві планують встигнути до травня 2018 року відремонтувати будівлю аеропорту, злітну смугу та встановити огорожу по периметру

Відбулося засідання постійної комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном, яку провів голова комісії Микола Бондар.

Начальник управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Юрій Кривошеєв доповів, що на реконструкцію існуючої будівлі Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» потрібно виділити 19,5 млн грн. Окрім цього потрібно відремонтувати злітно-посадкову смугу та оснастити аеропорт зовнішнім огородженням.

Перший заступник голови Полтавської ОДА та депутат облради Андрій Пісоцький повідомив, що Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав із тим, що аеропорт Полтави отримав статус міжнародного. Тепер потрібно до травня 2018 року реконструювати об’єкт, щоб виконати прикордонні та митні умови для організації пункту пропуску. Гроші «знімуть» із ремонту доріг (в сумі 36,1 млн грн), тому що ці ремонти розпочнуть в червні-липні, а на той час вже буде перевиконання й гроші повернуть на дороги.

Управління інфраструктури навело наступні цифри (в рамках прийнятої програми розвитку аеропорту на 2017-2020 роки):

  • поточний ремонт злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки та перону (ремонт швів, тріщин та локальних руйнувань) — 7 млн 910 тис. грн;
  • пожежний автомобіль для аварійно-рятувальної команди аеропорту — 8 млн 600 тис. грн;
  • причепна асенізаційна установка — 1 млн 100 тис. грн;
  • причепна водозаправна установка — 847 тис. грн;
  • виплата зарплат та нарахувань — 2 млн 813 тис. грн.

Окрім цього управління просить профінансувати зміни до Програми, а саме:

  • оснащення периметру аеропорту зовнішнім сітковим панельним огородженням — 8 млн 670 тис. грн;
  • передпроектна пропозиція на капітальний ремонт існуючої будівлі аеропорту з улаштуванням міжнародного пункту пропуску з визначенням об’ємів робіт — 246 тис. грн;
  • капітальний ремонт будівлі аеропорту — 19 млн 500 тис. грн.

Всього для реалізації першочергових заходів Програми потрібно 48 млн 146 тис. грн.

Якщо коротко, то департамент фінансів просить виділити на Програму розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2017-2020 роки — 16 млн 580 тис. грн, а на капремонт існуючої будівлі аеропорту — 19,5 млн грн. Всього — 36,1 млн.

Як повідомив директор департаменту фінансів Павло Кропивка, в проект рішення сесії Полтавської облради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік» передбачать вище зазначені 36,1 млн грн. Їх виділять Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господартва ОДА. Із них — 16,6 млн виділять управлінню інфраструктури.

Після незначних уточнюючих запитань з боку депутатів, проект рішення рекомендовано винести на розгляд сесії, яка відбудеться 16 лютого.


Автор: Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
Поділитися:
14 лютого, 09:52 | Регіон: Полтава | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації