Вхід | Реєстрація

У жителя Оржиці вилучили два старовинних револьвери

У жителя Оржиці вилучили два старовинних револьвери

Поліцейські отримали оперативну інформацію, що один із жителів Оржицького району зберігає за місцем мешкання зброю.

У ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 36-річного підозрюваного, поліцейські виявили та вилучили два металевих предмети, зовні схожих на пістолети системи «Наган» та патрони різного калібру.

Вилучені предмети правоохоронці направили на експертне дослідження. За фактом незаконного зберігання зброї відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.


Автор: Оржицьке відділення поліції


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль