Артисти театру «Мелах» виступили для вихованців Кременчуцької виховної колонії (фото)

Артисти театру «Мелах» виступили для вихованців Кременчуцької виховної колонії

6 березня 2018 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» організували виступ артистів театру «Мелах».

Глибока духовна ідея, чудова театральна гра, костюми, декорації об’єднали і глядачів, і гостей у співах і прославленні Бога. В цікавій формі артисти розповіли хлопцям про шлях пізнання добра і зла, про моральні цінності й людські почуття. Мелодійні пісні дівчат і хлопців були різноманітні за тематикою, настроєм, художніми засобами виразності. Артисти в них правдиво відобразили життя суспільства, багатство його духовного світу, найзаповітніші мрії і прагнення. Юнаки зрозуміли, чому моральні цінності визначають усі життєві орієнтири. Актори пояснили, що таке етичні норми,  визначили, що таке обов’язки, проаналізували ситуації, пов’язані з виконанням обов’язків. Визначили поняття «моральний обов’язок», з’ясували, що означає бути дорослим і самостійним. Хлопці зрозуміли, що найвищою цінністю в сучасному світі є людське життя, замислились над сенсом життя.

Начальник колонії Олександр Сайко подякував артистам за чудову гру та дієву роботу в напрямку духовного розвитку юнаків.


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
6 березня, 15:22 | Регіон: Кременчук | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації