Шевченківські дні в Кременчуцькій виховній колонії (фото)

Шевченківські дні в Кременчуцькій виховній колонії

6 березня 2018 року серед вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» відзначили Дні пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, присвячені 204-ій річниці з Дня народження Кобзаря.

Щоб глибше усвідомити ту велетенську роль, яку відіграв Тарас Григорович  в житті народу, підлітки пригадали життєвий та творчий шлях Шевченка, говорили про випробування, які випали на його долю, відтворювали по пам’яті рядки  відомих їм творів. Вихованці мали змогу випробувати себе в ролі акторів, інсценізуючи уривки з відомих творів Кобзаря: «Катерина», «Наймичка», «Тополя», «Мені тринадцятий минало». Підлітки більше дізналися про великого сина України під час перегляду документального фільму «Т.Шевченко – геніальна постать в українській історії». Кращому сприйняттю особистості митця сприяла  книжкова виставка художніх творів Тараса Григоровича. Заочна екскурсія «Шевченко і Полтавщина» перенесла юнаків у часи гостювання поета в Полтавському краї. Вихованці віртуально пройшли стежками, якими колись ходив сам Тарас. Хлопці стали учасниками вікторин та змагань, присвячених визначній постаті Шевченка. Конкурс на кращого читця-декламатора поезій Т.Г. Шевченка «Кобзареве слово живе» сприяв виявленню інтересу до прочитання позапрограмових творів Шевченка, глибокому дослідженню його географії, життєвого і творчого шляху з метою поглиблення особистих знань та висловленню  поваги і любові до Кобзаревого слова. Конкурс малюнків «Я ілюструю Кобзаря» ще раз підтвердив, скільки талановитих хлопців навчається у школі, вони мали змогу спробували свої сили в художньому мистецтві ілюстрації.

«Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
7 березня, 10:13 | Регіон: Кременчук | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації