У Полтавській ОДА обрали нового керівника апарату

У Полтавській ОДА обрали нового керівника апарату

Сьогодні у Полтавській ОДА пройшов конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «Б» та «В». Комісія обрала керівника апарату обласної адміністрації, головного спеціаліста відділу управління персоналом та головного спеціаліста сектору з технічного захисту інформації та протидії кіберзагрозам відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату.

Апарат Полтавської ОДА очолила Катерина Бойко. Вона набрала загальний бал 15,2. Марина Герасименко із загальним балом у 8,5 обійматиме посаду головного спеціаліста відділу управління персоналом та Владислав Шевченко зайняв посаду головного спеціаліста відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення з загальним балом 5,9.

— Ці посади дуже складні, тому потрібно усвідомлювати, яку відповідальність береш на себе. На посаду керівника апарату Полтавської ОДА була висунута кандидатура Катерини Бойко. Це людина, яка працювала у нашій структурі, була начальником відділу і знає посадові обов'язки, — говорить заступник голови Полтавської ОДА, голова комісії Микола Білокінь.

За його словами кандидати мали пройти три тестові етапи. Спершу — це комп’ютерне тестування. До нього входить 709 питань на знання законів: Конституції України, «Про запобігання корупції», «Про державну службу». Комп’ютер видає 40 питань з яких конкурсант має відповісти мінімум на 26, за які отримає один бал. Якщо ж правильних відповідей нараховано 36 і більше — два бали. Наступним стали ситуаційні завдання та співбесіда.

Оголошення про конкурс та умови проведення опубліковані 13 лютого та розміщені на сайті Полтавської обласної державної адміністрації, офіційних веб-сайтах та сайті нацдержслужби. Документи від кандидатів приймалися від 15 лютого до першого березня.

Членами комісії стали заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, голова Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ України Ірина Богуш, голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб, начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Любов Єлізарова та начальник відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Лілія Неменуща. Комісію очолив заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь, а його заступником —заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

До основних завдань апарату входить документування діяльності ОДА, організація діловодства, забезпечення єдиного порядку роботи з документами в апараті, забезпечення технічного контролю, підготовка проектів розпоряджень і доручень голови ОДА з питань, що належать до компетенції відділу, надання методичної та практичної допомоги в організації роботи структурним підрозділам ОДА та РДА. Також забезпечення виконання методик процесів СУЯ (системи управління якістю), розроблених відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001-2009 і ведення архівної справи.


Автор: Прес-служба Полтавської ОДА
Поділитися:
7 березня, 11:53 | Регіон: Полтава | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації