Підсумки конкурсу юних талантів до 95-річчя кобеляцького району

Підсумки конкурсу юних талантів до 95-річчя кобеляцького району

В часи, коли погодні умови не сприяють подорожам та проведенню змагань в польових умовах, районна станція юних туристів проводить малорухливі заходи. До таких відноситься районний творчий конкурс «Рідний край: туризм нас єднає», на який учні представляють свої малюнки, фотографії, літературні доробки.

Цьогоріч конкурс присвячений 95-й річниці утворення Кобеляцького. Саме 7 березня 1923 року був утворений наш район. 

Сьогодні підведено підсумки та визначено переможців. Всього 114 учнів у трьох вікових групах подали свої роботи для конкурсного відбору у номінаціях: «Я малюю Україну», «Люби і знай свій рідний край» (фотографії), «Лірика туристських стежок» (вірші та проза).

27 робіт юних художників, фотографів та любителів художнього слова визнано призерами та відзначено грамотами відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації.

А перемогу у творчому конкурсі здобули: за найкращі фото – Гребенюк Іван (Кобеляцький будинок дитячої та юнацької творчості)), Стрюк Максим (опорний заклад «Бутенківська ЗОШ»), Жеребець Ірина (БДЮТ); за найкращі малюнки – Карюк Єфстафія (Кобеляцький НВК №1), Масич Яніна (Кобеляцька ЗОШ №3), Ягольник Альона ( опорний заклад «Білицька ЗОШ №1»); за найкращі твори літературних жанрів – Уткін Антон (НВК №1), Білаш Максим (БДЮТ), Антонюк Діана та Кинька Анастасія (обидві із Білицької ЗОШ №2), Кандрін Натан (Василівська ЗОШ), Татушенко Денис та Кузема Тарас (БДЮТ). Їх теж нагороджено грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

Підводячи підсумки конкурсу, організатори та члени журі вважають що даним заходом досягнуто поставлених завдань. А саме: виховання в учнів любові до рідного краю, привернення уваги до розвитку дитячих туризму та краєзнавства, створення умов для самореалізації та творчого розвитку школярів, формування у них позитивного мислення та оптимістичного ставлення до життя.


Автор: Прес-служба Кобеляцької РДА
Поділитися:
12 березня, 12:10 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації