Танцюристи і каратисти (відео)

Танцюристи і каратисти

Продовжуючи серію репортажів із циклу «Якщо не бухати» працівники редакції «ЕХО» знайшли ще два місця, де можна провести дозвілля із користю для тіла і розуму. При цьому якщо за можливість займатися карате, охочі вносять досить невелику плату, то танцювати в ансамблі «Барвінок» можна безкоштовно.

Аби бажання було.


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
17 березня, 11:11 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку1. fox / 18 березня, 12:40 Вставити цитату
В мене є ще одна ідея, як витратити 200 грн. - можна заправити редакційне авто і проїхатись містом. Претензія в мене, до Вас пане Філоненко. Раніше ви дозволяли собі «вкусити» владу, в основному міську. Зараз Ехо відрізняється від Колоса лише наявністю программи ТВ, та кросворда.
Я колишній житель міста, декілька років як переїхав до іншого, але тут в мене і дружини батьки, яких ми регулярно відвіуємо (тому і пишу анонімно, не хочу їм проблем). По приїзду читаю Ехо, заглядаю на сайт.
Чому не зняли відео про погано прибране від снігу місто? Не про те, як хвацько трактори їздять мо місту, а про результат цього. Згребли просто паршиво, а тепер там де не розтануло, щей замерзло. Про те що ряд свіжеположених латок на дорогі вже вимило? Непосипані тротуари.... Чому наприклад оминули увагою вкладання плитки в місті? Якими черепашачими темпами це робилось. Чому згадали неположену плитку біля райдержадміністрації, але забули про таку ж неположену біля пожежної частини. Пан Копелець, ви зробили собі зарплату на 2018 більшу ніж в депутата ВР, пани депутати міськради, вам мер кинув як кістку трохи міської земельки безкоштовно, вам важко оплатити плитку пожежникам? Шановні пожежники та МЧС Кобеляк, я надіюсь, як буде пожежа в вищеперерахованих осіб, ви туди не поїдете, може тоді в них трохи совісті появиться. А згадайте, як збирались заставити місцевих бізнесменів розчистити тротуари від своїх рекламок, та товару? А де та прекрасно відремонтована площа Перемоги? Прогнали звідти фури, щоб торгашам було зручніше?
І камінь в город кобелячан - може візьмете лопати в руки і відгребете сніг від своїх участків? Не тільки від каліток та воріт, а понад всим забором, тим більше він ось випаде ще. Не перерветесь.
2. fox / 18 березня, 12:40 Вставити цитату
Пан Філонено, скажіть, Вас залякали, купили чи Вам все одно? В місті і районі твориться чорт знає що, а ви мовчете. Ви ж вважаєте себе журналістом, не машиністкою- друкаркою, а саме журналістом. Чого Ви стихли в темі з Водоканалом? Того що розвиток цієї теми поховав би не тільки Копельця, а і пані Шевченко, та пана Ісипа? Роздана земелька мером, там ой як багато цікавих прізвищ - тиша, ні пару чоловік Ви згадали і все. Гаразд, пару раз ви «вкусили» міськраду, а деж хоч слово про райдержадміністрацію, сільські ради, громаду? Там тоже є про що написати. Ви думаєте я проводив розслідування? Трохи поговорив зі знайомими держслужбовцями за бокалом пива і знаю більше ніж прокурор. А є ще одна класна річ - декларації! О, сезон подання ще не закінчився, а там вже такого - забуті і не згадані машини, квартири (в т.ч. в Києві), земелька, навіть забуті діти та чоловіки/дружини є. Є куплене майно за 2-10% від реальної вартості є. Не буде одного - згадки про це в Ехо. І не потрібно бути слідчим НАБУ - 2-3 години перегляду і пошуку в інтернеті і все знаходиться. Знаєте пане редактор, якщо не брати до уваги программу телепередач і кросворд, то єдина відмінність Ехо від Колоса - в нього можна завернути 7-8 оселедців, а в Колос лише 1.
P.S. Коментатори на сайты просто огонь - про все, що хочеш, аби лише не про проблеми міста, почитаю і моє сердце наповняється радістю від того, що зумів переїхати з Кобеляк. Зараз дивлюсь зі сторони і просто в шоці від всього, а білше за все від реакції людей - типова укранська моя хата скраю...., ну і що цеж не моє, а государственне..., а тобі що більше за всих треба....
P.P.S. Звісно я зна відповідь - етика, потрібні докази, можна писати лише "громадянин К. украв велику суму...", без суду ні-ні, але це не журналістика, так її імітація.
3. 1juriy / 18 березня, 13:29 Вставити цитату
ЭХО,це підприємництво створене для отримання доходу.А постільки цей продукт журналістики конвертувати в гривні серед споживачів (читачів) важко,то політика видання будується на отриманні іншої вигоди.Дивідендів та інших преференцій які (щось з з часом)можна буде конвертувати.З місією журналістики це видання нічого спільного не має-результат дохід і лише дохід.
4. Filon / 18 березня, 17:17 Вставити цитату
Трохи поговорив зі знайомими держслужбовцями за бокалом пива і знаю більше ніж прокурор. А є ще одна класна річ - декларації! О, сезон подання ще не закінчився, а там вже такого - забуті і не згадані машини, квартири (в т.ч. в Києві), земелька, навіть забуті діти та чоловіки/дружини є. Є куплене майно за 2-10% від реальної вартості є. Не буде одного - згадки про це в Ехо. І не потрібно бути слідчим НАБУ - 2-3 години перегляду і пошуку в інтернеті і все знаходиться.

Шановний Фоксе, неввже ви серйозно думаєте, що говорячи за пивом, тобто апріорі у нетверезому стані із держслужбовцями отримуєте достовірну інформацію? Але навіть якщо так, то де факти, цифри і документи, які можна перевірити? Якщо ви володієте дійсно достовірною інформацією про невідповідність поданих тим чи іншим чиновником декларацій, то наведіть конкретні приклади Ба, можете навіть не наводити. Мій номер мобільного знайти дуже легко, передзвоніть, розкажіть де і що шукати. Можете навіть записати розмову на диктофон. І потім розказати, що ви вказали шлях, дали чітку інформацію, а вас проігнорували. Але, без образ, ні ви, ні всі інші коментатори цього не зробите. А ми свою роботу зробимо. Можливо не так швидко, як хотілося б. Нам просто на балачки за пивом часу не вистачає. З привітом від колективу "ЕХО". Може таки сміливості вистачить хоча б передзонити Я принесу вибачення у такому випадку.
5. Чудо Юдо / 18 березня, 20:13 Вставити цитату
2.fox
«Звісно я зна відповідь - етика, потрібні докази»

Навіть цікаво – а як зветься писанина без доказів? Це серйозна журналістика, на Вашу думку? О_о

Цікаво, що у іншій темі в цей же час інша людина критикувала ЕХО якраз за зовсім протилежне: мов, прикулупалися до Копельця, адекватні коментарі (я так розумію це про бредні Адекватника) про глобальну масоногарячку блочать, а говорять про місцеву фігню і т.п.
Скільки людей, стільки думок... :)
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації