Рабінович ухилився від запитання про ізраїльське громадянство

Рабінович ухилився від запитання про ізраїльське громадянство

Під час телевізійного ефіру на телеканалі «112. Україна», в якому брав участь народний депутат Вадим Рабінович, в студію зателефонувала його колега — парламентарій Оксана Корчинська. У своєму запитанні до Рабіновича нардеп Корчинська повідомила, що під час перебування в Єрусалимі їй розповіли, що дарувальник золотого менори єврейській державі Вадим Рабінович є громадянином Ізраїлю, повідомляють «Українські новини».

Однак, у відповіді на це і цілий ряд інших питань Оксани Корчинської, депутат Вадим Рабинович ухилився від прямого пояснення наявності у нього ізраїльського громадянства.

«Я, на жаль, жив в Україні і буду жити в Україні», — констатував Вадим Рабинович.

Як повідомляли Українські Новини, блогер і журналіст Василь Крутчак опублікував копію виписки з реєстру громадян Ізраїлю про прийняття Вадимом Рабиновичем громадянства та репатріації в Ізраїль в 1994 році.

Як відомо, українське законодательсво забороняє подвійне громадянство. За подвійне громадянство був позбавлений мандата депутат Андрій Артеменко. У нього був паспорт Канади.


Автор: «ВиЧЕРпно»
Поділитися:
5 квітня, 14:11 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації