Полтавські студенти зможуть безкоштовно навчатись у Литві

Полтавські студенти зможуть безкоштовно навчатись у Литві

Каунаський технічний коледж надасть 10 студентам з України безкоштовні місця. Проект до 800‑річчя литовсько-української дружби реалізовується через фонд «Унія 2019». Його засновник Волдімарас Ажубаліс уже довгий час мешкає в Полтаві.

Каунаський технічний коледж заснували в 1920 році. Це був перший вищий навчальний заклад у незалежній Литві, який готував інженерів. Зараз він має сучасну матеріально-технічну базу. А також дає своїм студентам можливість працевлаштування у багатьох місцевих та європейських компаніях.

До 800‑річчя литовсько-українського співробітництва фонд «Унія 2019» реалізовує в нашій країні освітню програму. У Каунасі 10 випускників українських шкіл матимуть можливість пройти навчання за спеціальностями: інженерна обробка матеріалів, будівельна інженерія, дорожня інженерія.

Навчання триватиме протягом трьох років. Перший рік студенти навчатимуться російською, але з посиленим вивченням англійської. Наступні два повністю проходитимуть англійською. Студентів також забезпечать проживанням у гуртожитку.

Після закінчення закладу можна працювати і в Україні, і у країнах Європи. Рівень акредитації це дозволяє.

Студентів для проходження навчання відбиратимуть на конкурсній основі. З усіма питаннями та для участі в конкурсі звертайтеся за телефоном: (050)218–10–01 (Волдімарас).


Автор: Ігор Бабаєв
Поділитися:
13 квітня, 20:06 | Регіон: Полтава | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації