11 600 юних полтавців візьмуть участь у ЗНО

11 600 юних полтавців візьмуть участь у ЗНО

В облдержадміністрації обговорили стан підготовки області до проведення зовнішнього незалежного тестування у 2018 року. Нараду провів заступник голови ОДА Олег Пругло.

Серед учасників – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко, директор Харківського регіонального центру ЗНО Олександр Сидоренко, керівники структурних та територіальних підрозділів ОДА, представники вищих навчальних закладів області.  «Цього року для участі в ЗНО зареєструвалися 11 600 учнів. Наша задача – забезпечити належні умови для проведення зовнішнього оцінювання: посилену охорону пунктів тестування у ці дні, своєчасну явку учасників ЗНО та ін. За попередні роки в області вже відпрацьована модель  підготовки та проведення ЗНО і цей рік не буде виключенням», - наголосив Олег Пругло.

Про результати виконаної роботи з підготовки області до проведення ЗНО поінформувала директор Департаменту освіти і науки ОДА.  «Особливістю ЗНО в цьому році  є те, що державна підсумкова атестація за курс повної загальної середньої освіти у формі ЗНО буде і для випускників професійно-технічних навчальних закладів і  вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з української мови і літератури. Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів обов’язково українська мова і література, математика або історія України на вибір і третій предмет на вибір учня»,  -  зазначила Олена Харченко.

У свою чергу Олександр Сидоренко акцентував увагу на питанні  безпеки здоров’я  учасників ЗНО, а також на готовності установ, де буде проходити оцінювання. «Немає нічого важливішого і в освіті, і в житті за дитяче здоров’я. У цьому році 17 юних полтавців попросили особливі умови для складання ЗНО. Ми повинні об’єктивно, чесно, неупереджено і прозоро забезпечили процедуру ЗНО, щоб кожна дитина отримала ту оцінку, яка відповідає її знанням на даний час», -  наголосив Олександр Сидоренко. Загалом, як підсумували під час наради, Полтавська область готова до проведення ЗНО.


Автор: прес-служба Полтавської ОДА
Поділитися:
15 травня, 11:41 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації