Вхід | Реєстрація

У Шишаках чоловік травмувався, впавши з висоти

У Шишаках чоловік травмувався, впавши з висоти

Учора о 09.05 до Шишацької ЦРЛ з діагнозом закритий перелом правого стегна, закрита черепно-мозкова травма, забій хребта госпіталізований громадянин Г. 1980 року народження, робітник ЗАТ «Яреський цукровий завод».

Визначено, що чоловік отримав травми внаслідок падіння з висоти, під час виконання трудових обов’язків.

Стан здоров’я хворого – середньої важкості.


Автор: Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Шишаки | Надзвичайне
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації