Начальник Кобеляцького відділу поліції здійснив виїзний прийом громадян

Начальник Кобеляцького відділу поліції здійснив виїзний прийом громадян

Для того, щоб виконувати завдання, поставлені перед відділом, забезпечувати правопорядок, боротися із злочинністю та іншими негативними проявами, обов’язково повинна бути і тісна співпраця з населенням, органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ. Саме з цією метою проводяться виїзні прийоми громадян керівниками Кобеляцького відділу поліції.

Начальник Кобеляцького відділу поліції Володимир Федан, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський спільно з представником Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник Іриною Тихоненко провели виїзний прийом громадян в приміщенні Озерянської сільської ради Кобеляцького району.

За допомогою до начальника Кобеляцького відділу поліції звернулася місцева жителька з проханням допомогти в розкритті крадіжки телефонного кабелю, який було викрадено в с.Озера Кобеляцького району. Дане питання було взято на контроль керівником районного відділу поліції та впродовж доби дільничним офіцером поліції, який обслуговує територію Озерянської сільської ради встановлено правопорушника.

Всім хто звернувся з питаннями до керівників установ, було надано усю необхідну допомогу та роз’яснення.

Окремо, під час зустрічі з головою сільської ради акцентовано увагу про встановлення камер відеоспостереження на околицях села та про відкриття поліцейської станції для охорони громадського порядку на території обслуговування сільської ради.


Автор: Анастасія Вітрук, Кобеляцький відділ поліції
Поділитися:
6 червня, 10:47 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації