За п’ять хвилин «Стандарт» забиває три голи

Чотири тури поспіль кобеляцький «Колос» спіткає невдача. Натомість ФК «Кобеляки» і новосанжарський «Стандарт» святкують чергові перемоги.

Минулими вихідними відбулися матчі шостого туру Чемпіонату Полтавської області серед аматорів. І кобеляцькі колективи, і новосанжарський свої матчі провели в неділю.

«Колос» поступається з розгромним рахунком

З червня «Колос» зіграв на виїзді в Решетилівці з місцевим «Динамо». Перші хвилини матчу пройшли за повної переваги «колосян», які закрили суперників на їх половині та, підключивши фланги, понеслися вирішувати хід матчу. По черзі Віталій Неживий і Євгеній Бацула не скористалися своїми моментами після вивірених пасів товаришів по команді. Витримавши натиск гостей, решетилівські футболісти вирівняли хід матчу та, скориставшись помилкою захисної ланки «Колоса», відкрили рахунок у грі — 1:0. На куражі «Динамо» подвоїло рахунок, упіймавши гостей на контратаці. Перша половина матчу завершилась 2:0 на користь решетилівців.

По перерві «колосяни» пішли відіграватися, але жодна з атак кобелячан не увінчалася успіхом. У свою чергу господарі ще двічі забили у ворота «Колоса», довівши рахунок до розгромного — 4:0.

Друга перемога новосанжарців

Новосанжарський «Стандарт» в неділю відправився в Машівку. На момент зустрічі новосанжарці посідали чотирнадцяте місце в турнірці, а машівці — дев’яте. «Стандартівцям» першим вдалося відкрити рахунок. Це зробив майстерно Влад Олійник. По перерві машівські футболісти активізувалися і почали діяти на контратаках. Ця стратегія допомогла їм на 80 хвилині зрівняти рахунок. Андрій Михайленко відправив м’яч у ворота «Стандарту» — 1:1. До завершення основного часу залишалося 10 хвилин і господарі спробували подвоїти результат. Та в рамці впевнено діяв новосанжарський голкіпер Влад Логунов. Натомість центральний хавбек «Стандарту» Богдан двічі засмутив господарів голами. А остаточну крапку поставив Артем Співак. У контратаці він вийшов сам на сам з голкіпером і відправив круглого йому поміж ніг. Три голи за п’ять хвилин і, як результат, «Стандарт» отримує другу в цьому сезоні перемогу — 1:4. Юнацький склад новосанжарської команди поступився господарям 2:0.

ФК «Кобеляки» сильніший за «Псел»

Доки «колосян» бомбардували «динамівці», інша кобеляцька команда ФК «Кобеляки» приймала вдома гадяцький «Псел». Молодіжний склад поступився гостям з рахунком 2:3. Основний склад здобув чергову перемогу. Першими рахунок у матчі відкрили «кобелячани». Гол за свою команду забив Олександр Косяк. Ще до завершення першого тайму головний арбітр призначив пенальті у ворота господарів, оскільки, на його думку, м’яч влучив у руку Андрія Поцілуйка. Гості вдало реалізували свій шанс — 1:1.

У другому таймі суддя призначив ще один одинадцятиметровий. Та право пробити отримали «кобелячани» оскільки на газоні опинився їх колега по команді Дмитро Нечепоренко. Євген Розка не схибив і результат гри змінився на користь господарів — 2:1. Фінальний свисток арбітра зафіксував виграш ФК «Кобеляки».

Інші матчі групи «А» завершились з такими результатами: ФК «Фламінго» — «Аргус» — 2:1 (6:0), «Легіон» — ФК «Карлівка» — 3:1 (6:0), «Рокита» — «Маяк» — 2:1 (1:2), «Зіньків‑1604» — «Чутове» — 3:2 (0:2), «Козельщина» — «Диканька» — 2:5 (1:1)

У суботу, 9 червня, ФК «Кобеляки» зіграє на виїзді в Чутовому. Наступного дня «Колос» вдома прийматиме «Машівку», а «Стандарт» — «Диканьку». Початок матчів: 15:00 — юнаки, 17:00 — дорослі.

Чемпіонат району

2 червня відбулися ігри ІІІ туру чемпіонату та першості Кобеляцькому районі з футболу. У них зафіксовані такі результати: І ліга: «Локомотив» — «Дашківка» — 3:1, «Лан» — «Озера» — 1:1, «Спарта» — «Червоні Квіти» — 2:0, «Водник» — «Сокіл» — 3:4, «Дрижина» — «Іванівка» — 3:0, «Урожай» — «Котовське» — 6:0; ІІ ліга: «Оріль» — «Кірове» — 1:3, «Маяк» — «Дніпро» — 2:1, «Бродщина» — «Придніпрянське» — 5:3, «Спартак» — «Колос» — 3:3, «Прапор» — «Стріла» — 5:0.

чемпіонату Полтавської області з футболу. Група «А»