У Озерах завершують роботи з реконструкції лікарні

У Озерах завершують роботи з реконструкції лікарні

Сільський голова Наталія Синяговська повідомляє, що роботи з реконструкції місцевої лікарні знаходяться на завершальній стадії. Кошти на їх проведення виділяли з бюджетів Озерської, Комендантівської, Григоро-Бригадирівської сільських рад. Ще по сто тисяч гривень надали депутати обласної ради Микола Жук і Геннадій Коваленко.

Паралельно триває процес підписання декларацій з лікарями первинної медицини. Уже близько восьмисот місцевих жителів заключили з медиками договори.

Крім того, у цьому році в селі Морози відремонтують будівлю фельдшерсько-акушерського пункту. Він обслуговуватиме мешканців Морозів, Прощурадів і Поводів.

А днями представники кількох сільських рад підпишуть договір про міжмуніципальне співробітництво. Спільними зусиллями вони створять пожежну команду. Це перший в сучасній історії Кобеляцького району приклад такої співпраці кількох сільрад.


Автор: Ігор Бабаєв
Поділитися:
10 червня, 10:07 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації