Відбувся собор «Кубрат збирає своїх нащадків» (фото)

Відбувся собор «Кубрат збирає своїх нащадків»

9 червня в с. Мала Перещепина Полтавської обл. біля пам'ятника Кану Кубрату - засновнику Старої Великої Болгарії, відбувся важливий для болгарської спільноти захід - черговий собор «Кубрат збирає своїх нащадків». Організаторами Собору виступили редакція Всеукраїнської державної газети болгар України «Роден край» і Всеукраїнська Асамблея болгар України на чолі з головним редактором Дорою Костовою.

Серед почесних гостей Собору Посол Болгарії в Україні Красимир Минчев, народний депутат України III скликання Микола Габер, голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, Малоперещепинський сільський голова Анатолій Троян,  міський голова першої столиці Болгарії м. Пліска Тонка Начева та делегації болгар з різних куточків України.

Насичена програма Собору «Кубрат збирає своїх нащадків» розпочалася з відвідування Музею українсько-болгарської дружби в Малоперещепинській ЗОШ.

Захід продовжився покладанням квітів до пам'ятника Кану Кубрату. Урочистий мітинг біля пам'ятника був відкритий ініціатором і організатором Собору Дорою Костовою. Хвилюючі, полум'яні, чутливі промови змінювали одна одну, мікрофон передавався з рук в руки всім бажаючим висловити свої почуття і емоції, викликані знаходженням на святій землі. 

В ході заходу відбулося урочисте підписання договору про братерство та співробітництво між  с. Малою Перещепиною та першою столицею Болгарії м. Пліска.

По закінченні гості презентували концертну програму, організували «кубратівський привал». Було проведено розіграш перехідного кубка з футболу «Хан Кубрат».


Автор: Прес-служба Новосанжарської районної ради
Поділитися:
12 червня, 11:18 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації