Лубни відсвяткували «ЛУБфест» (фото)

Лубни відсвяткували «ЛУБфест»

Вже стало традицією для лубенців кожного літа збиратися на Замковій горі (вул. Петра Лубенського), щоб здобути нові враження на черговому фестивалі. Цього року ініціатором та головним організатором заходу «ЛубФест на Замковій горі» стала ГО Благодійний фонд «Історія майбутнього», повідомляють у Лубенській міській раді.

«Назва нашого міста ЛУБни. Тож ми намагалися донести до людей, що таке луб та як саме зараз можна скористатися цим матеріалом», – говорить керівник ГО БФ «Історія майбутнього» Надія Іщук.

З цією метою запросили до участі у заході Інститут луб’яних культур, Асоціацію розвитку льонарства та коноплянства України. Щоб наблизити історичні сторінки розвитку нашого міста, організували історико-екскурсійну локацію. Тут організаторам допомагали працівники Лубенського краєзнавчого музею.

Діяла на фестивалі і зона ремісників. У її роботі взяли участь понад 30 учасників з нашого міста та 10 гостей з Києва, Решетилівки, Черкас, Опішного. Десять майстрів провели безкоштовні майстер-класи з використанням луб’яних матеріалів. Обговорили майстри й необхідність створення в Лубнах спілки ремісників.

Цікавим для відвідувачів був гастро-батл «СуперЛУБ-шеф». Декілька команд готували страви з використанням луб’яних культур. Локація «Vільна книга» спонукала людей повернутися до корисної звички – читати літературу.

А дітлахи на фестивалі мали змогу провести час на різноманітних майстер-класах, взяти участь в обрядових іграх, веселих стартах, ляльковому театрі.


Автор: «Новини Полтавщини»
Поділитися:
13 червня, 14:50 | Регіон: Лубни | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації