У Бутенках відтепер є своя пожежна частина. На черзі – швейний цех?

У Бутенках відтепер є своя пожежна частина. На черзі – швейний цех?

Наприкінці червня в центрі єдиної в районі об’єднаної громади відбулися урочистості з приводу початку роботи Центру безпеки громадян. Він розташований на території колишнього МРЕВ. Зараз там базується місцеве комунальне підприємство, новостворена пожежна частина і поліцейська станція.

Уже через кілька днів після створення пожежного підрозділу його працівникам довелося демонструвати свою професійність. На щастя, пожеж на території громади не було. Але роботи комунальникам додала стихія. Їм довелося розчищати дороги від дерев, котрі впали через сильні вітер і дощ.

Також у Бутенках має запрацювати швейний цех. Після проведеного конкурсу право орендувати будівлю колишнього сільського клубу отримав підприємець із Києва, який спеціалізується саме на швейній справі. Але не виключено, що результат конкурсу та рішення виконкому буде оскаржено в судовому порядку. Адже бажання орендувати будівлю висловлювали й інші підприємці. Щоправда, швейних цехів вони ніколи не відкривали.


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
9 липня, 09:23 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації