Автопарк Кобеляцького центру первинної медико-санітарної допомоги поповнився новим автомобілем (фото)

Автопарк Кобеляцького центру первинної медико-санітарної допомоги поповнився новим автомобілем

5 липня медичні працівники Полтавської області отримали 35 автомобілів "Citroen Berlingo" та 7 пересувних комплексів на базі автомобіля "Isuzu". "Citroen" використовуватимуть для збору аналізів, "Isuzu" — для комплексної діагностики в районах області. Світовий банк виділив на ці заходи позику в сумі 45 мільйонів 548 тисяч гривень (1,8 мільйона доларів).  

Автомобілі надійшли в рамках субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Пересувні комплекси "Isuzu" оснащені сумками-укладками, укомплектованими портативними ЕКГ-апаратами з функцією дистанційної передачі даних, електронними вагами, ростоміром, електронним тонометром, офтальмоскопом, лабораторною центрифугою, бактерицидним опромінювачем. У автомобілях розраховані робочі місця для прийому хворих двома бригадами медичних працівників. Окремо виділений санвузол. Спецавтомобілі обладнані меблями для роботи медиків: холодильником, двома кондиціонерами, сейфом. Гідравлічний підйомник допомагає транспортувати і обстежувати людей із обмеженими фізичними можливостями. "Isuzu" знаходитимуться в автопарку Департаменту охорони здоров’я і виїжджатимуть за графіками обстеження населення.

35 спецавтомобілів "Citroen Berlingo" продала київська компанія ТОВ "Автоспецпром". Їх використовуватимуть для оперативної доставки і обробки аналізів. У комплект автомобіля входить відповідна сумка-холодильник. Об’єм дизельного двигуна "Citroen Berlingo" — 1,6 літра, розхід — 5 літрів/100 кілометрів.

Один із таких спецавтомобілів отримав комунальний заклад "Кобеляцький центр первинної медико-санітарної допомоги.

Зі слів головного лікаря Центру Любов Коломієць, для проведення лабораторних досліджень біоматеріал хворих із амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів транспортуватиметься спецавтомобілем у вакутаймерах до клініко-діагностичної лабораторії Кобеляцької ЦРЛ. Для цього вже розроблений маршрут і графіки забору біоматеріалу.


Автор: Наш кор.
Поділитися:
6 липня, 13:39 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації