Почали ремонтувати дорогу на Червоні Квіти

Почали ремонтувати дорогу на Червоні Квіти

Всі кому доводилося хоча б один раз їздити з боку Біликів до Червоних Квітів, Чорбівки чи інших населених пунктів розташованих поруч із названими селами, знають, що місцева автодорога знаходиться у жахливому стані. Пересуватись по ній із швидкістю понад 60 кілометрів на годину можуть лише власники дорогих і міцних «позашляховиків» або ті, хто їздить на «Жигулях» і давно махнув рукою на стан підвіски і ходової свого «сталевого коня».

Але, здається, через кілька днів дорога між Біликами і Червоними Квітами нарешті стане придатною для руху всіх без виключеннЯ транспортних засобів. У перших числах липня на багатостраждальній автодорозі нарешті зявилися ремонтники. Станом на 6 липня вони проводили ямковий ремонт на околиці села Куст-Кущі.

Червоноквітівський сільський голова Людмила Рибалко повідомила, що ямковий ремонт дороги проводиться за рахунок коштів виділених із обласного бюджету. Агенція місцевих доріг направила на дані потреби 468 тисяч гривень. Ще сто тисяч виділили із сільського бюджету.

Людмила Рибалко також розповіла, що зараз веде активні перемовини із місцевими сільгоспвиробниками, прохаючи їх теж взяти участь у фінансуванні ремонту дороги.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
6 липня, 17:41 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації