У Кременчуці запрацює новий офіс ЦНАП (фото)

У Кременчуці запрацює новий офіс ЦНАП

Завтра з 9 години ранку Центр надання адміністративних послуг Кременчука розпочне роботу в новому офісі на вулиці Гагаріна, 14.

Наразі в центрі після капітального ремонту тривають завершальні організаційно-технічні роботи з підготовки до прийому громадян. В новому капітально відремонтованому приміщенні ЦНАПу передбачено все, щоб обслуговування громадян відбувалося на вищому рівні, відкрито, прозоро, без черг і  затримок у часі. Напередодні початку роботи Центру надання адміністративних послуг народний депутат Юрій Шаповалов та міський голова Віталій Малецький провели зустріч із його колективом. Про це повідомили у міській раді.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що завдяки підтримці народного депутата України Юрія Шаповалова, для реконструкції приміщення ЦНАП були залучені кошти державного бюджету. Матеріально-технічна база Центру надання адміністративних послуг повністю забезпечена сучасним обладнанням і працює за новітніми технологіями. Саме такими є сучасні вимоги в частині  надання адміністративних послуг, в такому новому європейському форматі працюватиме ЦНАП Кременчука.

Народний депутат України Юрій Шаповалов підкреслив, що приміщення Центру надання адміністративних послуг відповідає всім сучасним вимогам. У центрі створені всі умови для того, щоб кожний пересічний громадянин був певен в тому, що прийшовши в нього за будь-якою послугою, він отримає її без корупції, відкрито та без черги.


Автор: «Новини Полтавщини»
Поділитися:
10 липня, 11:32 | Регіон: Кременчук | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації