Гадяцьке масло вилучають з продажу на Харківщині

Гадяцьке масло вилучають з продажу на Харківщині

Держпродспоживслужба заборонила реалізацію небезпечного масла.

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області вилучає з обігу недоброякісне масло вироблене ТОВ “Гадячсир”, ТОВ “Лозівський молочний завод”, ТОВ “Полтавамолпрод”, ПВП “Молокозавод-Карпати”, ТОВ “Техмолпром” в період з 3 січня до 17 липня 2018 року.

Такі заходи проводять на виконання наказу Держпродспоживслужби України від 24 липня №599 “Про обіг об’єктів санітарних заходів”.

Споживачів, які виявили факти реалізації зазначеного продукту, просять повідомити до Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області за адресою: пр-т Науки, 40, 6 поверх, м. Харків, 61166, тел./факс +38-057-725-19-00.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба взялася за факти функціонування в Україні фейкових молокозаводів та використання у виробництві цими підприємствами жирів рослинного походження. Відповідне доручення отримали управління в Івано-Франківській і Полтавській областях після виходу в ефір сюжету на телеканалі “1+1”.


Автор: «Новини Полтавщини»
Поділитися:
6 серпня, 11:39 | Регіон: Гадяч | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації