У Клесівському ліцеї з’явиться міні-футбольне поле

У Клесівському ліцеї з’явиться міні-футбольне поле

Дороговартісну спортивну споруду для школярів замовив Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.

З кожним роком український уряд усе більше уваги приділяє розвитку спорту. У містах будуються нові майданчики для занять різними видами спорту, установлюються вуличні тренажери. Майже в кожному містечку працюють дитячо-юнацькі спортивні школи з футбольними, волейбольними, гандбольними, тенісними та іншими секціями. Відрадно, що державна програма знаходить відображення у всіх рівнях влади: від обласної до сільської. Для цього проводять конкурси проектів, які залучають кошти різних рівнів.  

Лише в Рівненській області у минулому році на подібні ініціативи витратили 1 700 000 гривень. Однією з них стало будівництво на території Демидівського ліцею спортмайданчика з 14 вуличними тренажерами і тенісним столом.

Значного поширення набуває практика будівництва спортивних майданчиків з твердим покриттям.

Як стало відомо з сайту тендерів https://etp.zakupki.com.ua/, Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації проводить відкриті торги з будівництва спортивного майданчика для Клесівського ліцею, який знаходиться в смт. Клесів, Сарненського району, Рівненської області. Очікувана вартість робіт із будівництва міні-футбольного поля зі штучним покриттям становить 1 765 470 гривень.

Відповідно до інформації, розміщеної в розділі "Будівельні роботи та послуги" https://etp.zakupki.com.ua/tender/2593825, пропозиції щодо участі в тендері подали три будівельні компанії. За участь в аукціоні товариства сплатили акредитованому учаснику Prozorro по 1416 гривень 67 копійок. До речі, тарифи у порівнянні з іншими майданчиками нижчі на 20 відсотків.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Стиль-Декор" готове збудувати спортивний майданчик для школярів за 1 450 000 гривень. Зараз ця пропозиція перебуває на розгляді в замовника. ТОВ "Будівельна компанія "Случ" виконає роботи за 1 739 900 гривень. А ТОВ ''Будівельна компанія ''Спеціалізоване управління-39'' подало пропозицію в розмір 1 740 000.

Будівельні роботи виконавець має завершити до 26 грудня наступного року. Тому новозбудоване міні-футбольне поле зі штучним покриттям стане справжнім новорічним подарунком для учнів Клесівського ліцею.


Автор: Євген Олександров
Поділитися:
12 вересня, 09:28 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації