У Біликах встановили дитячий майданчик

У Біликах встановили дитячий майданчик

Селищний голова Юрій Латиш поскаржився на те, що в бюджеті не вистачає коштів для реалізації масштабних інфраструктурних проектів. Тому доводиться працювати, виходячи з існуючих можливостей. Юрій Латиш говорить, що подібна ситуація складається у більшості сільських рад.

Тому біличани не можуть похвалитися надто великими звершеннями. Протягом останніх місяців вдалося заасфальтувати кілька аварійних ділянок на вулицях Привокзальній та Пристанційній, а також двір біля багатоквартирного будинку, у якому проживає один із останніх учасників бойових дій Другої світової війні.

Також був встановлений дитячий майданчик біля будівлі музичної школи.


Автор: Ігор Бабаєв


20 жовтня 2018, 10:17 | Кобеляки | Суспільство1. Neznayko / 20 жовтня 2018, 20:01
І то таки теж немало !
2. orakul / 20 жовтня 2018, 21:14
"один із останніх учасників бойових дій Другої світової війні." Останній із могікан. У Кобеляках такий останній із могікан помер сьогодні. Це голова міської ради ветеранів Живулько Олександр Данилович. Земля йому пухом. І тепер відморозки і ублюдки вже можуть сміливо називати Вітчизняну війну Другою світовою. Ніхто вже не скаже межиочі сучасним виродкам, що вони воювали за свою Вітчизну і, хоч як це і не прикро, за сучасних виродків і за те, щоб вони жили на цій землі. Для тих, у кого лишилося хоч трішки смалцю у голові нагадаю, що для цих людей та війна була війною за їхню Вітчизну. Вони воювали за свою Вітчизну, а не просто брали участь у бойових діях у Другій світовій війні. А от за що воювали і воюють сучасні вояки, то то ще велике питанння.
3. Neznayko / 20 жовтня 2018, 22:49
Вічна пам’ять Олександру Даниловичу !
Та не все так і моторошно, як Ви описали, шановний Оракуле, не всі ще перефарбувалися та переметнулися, не всі....
Війна була саме Великою Вітчизняною, тут і двох точок зору бути не може....
Напевне і автор хотів сказати те ж саме, та знаєте, політкоректність, толерантність, ну і всяка інша там х.........
4. Гнатович / 21 жовтня 2018, 23:33
3.Neznayko
«Напевне і автор хотів сказати те ж саме, та знаєте, політкоректність, толерантність, ну і всяка інша там х.........»

Как раз такая, как Вы говорите, х....., и навязывает другую точку зору. Мелкими шажочками к большой лжи. "Учасник бойових дій Другої світової війні"...Тьху
5. Neznayko / 22 жовтня 2018, 10:15
Х.... на то она и х....., что умный поймет, а дураку сколько не доказывай истину, всё равно в х.... поверит быстрее...
6. земеля / 22 жовтня 2018, 10:57
3.Neznayko
«Вічна пам’ять Олександру Даниловичу !»

Даже тяжело представить какую душевную травму получил Александр Данилович увидив нынешнюю реальность на своей родной земле. Лихим парнем был. Командиром минометного взвода освобождая Харьков и Полтаву. Командиром роты бил бендеровцев в Западной и власовцев в Праге где и встретил Победу. Спаибо Вам товарищ полковник за все и простите нас за то до чего довели страну, если это возможно. Пусть земля будет пухом.
7. Чудо Юдо / 22 жовтня 2018, 16:34
Ну якщо уже виражатися так виражатися:
А яка в х... різниця як війну називати?
Чи може хтось із вищевиражавшихся пояснить мені різницю між Другою Світовою та Великою Відчизняною і чим їх ця різниця так збентежила?
(раптом що, я в курсі яка між цими назвами різниця, але хочу зрозуміти причини такого прогорання пукана у коментаторів)
8. Neznayko / 22 жовтня 2018, 17:51
Н-да, Чудо Юдо жжот шо називається!
А шо тут не пойнятного? Для тих, хто за гейропейскі цінності та війна була другою світовою, а для ветеранів, які кров проливали, захищаючи свою Батьківщину- Великою Вітчизняною, тому що люди воювали за своє, гнали ворога в шию и в ж.....
От західняки вирішували свої шкурні інтереси,особливо янкі!
Отака історія от !
9. orakul / 22 жовтня 2018, 21:48
7.Чудо Юдо
«Чи може хтось із вищевиражавшихся пояснить мені різницю між Другою Світовою та Великою Відчизняною і чим їх ця різниця так збентежила?»

Це для вас немає різниці, а для нормальних людей дуже велика різниця - воювати за свою Вітчизну, чи воювати за чиїсь чужі інтереси, як це роблять зараз. Ну якщо вже й таке незрозуміло, то тоді нічого і не поясниш. ВВВ - це фрагмент Другої світової війни. І наші батьки і діди воювали за свою Вітчизну.
10. микола козак / 23 жовтня 2018, 08:19
Ну що Ви всі панове відходите від написаного.Мова йде про недостачу коштів у бюджеті , хоч кричали , що обєднані громади будуть завалені грошима.
11. orakul / 23 жовтня 2018, 09:38
10.микола козак
«Ну що Ви всі панове відходите від написаного.Мова йде про недостачу коштів у бюджеті ,»

Ну от такий приклад. Тоне Титанік. Що треба робити команді і пасажирам? Приймати міри по спасінню пасажирів і екіпажу. Шлюпок на всіх не вистачає, і тоді капітан вирішує рятувати лише команду і частину пасажирів. Для того, аби відволікти увагу пасажірів від аварії і не спрвокувати паніку капітан віддає команду всіма способами відволікати і забавляти пасажірів, аби вони не зрозуміли, що корабель тоне і вони загинуть. В нашому випадку, статі про бюджет - відволікання уваги пришелепуватого народу на стронні речі. Титанік тоне. Хто цього ще не зрозумів, то його проблеми. А вірною ознакою того, що він тоне безповоротно є те, що вмирають останні ветерани ВВВ і саму війну тепер називають Другою світовою. В слідуючому році День Перемоги вже не будуть святкувати. Та й Україна після виборів просто здохне, як її Гімном і передбачено. Хто випливе, а хто потоне, то вже питання наявності плавзасобів. Спасіння потопаючих.....
12. Neznayko / 23 жовтня 2018, 13:07
Микола Козак, а хто сказав, що Білики з кимось об’єдналися? Поки що селище у вільному плаванні... це ж не Бутенки, заможні та процвітаючі
13. Neznayko / 23 жовтня 2018, 13:13
Оракул, ви читали неуважно, в статті мова про те, що ветеран не останній , а один з останніх і помирати не збирається поки що...
А чи будуть святкувати, це ми побачимо, для нормальних людей 9 травня - свято, а дебілам і день народження Бандери- празник
14. orakul / 23 жовтня 2018, 20:02
13.Neznayko
«Оракул, ви читали неуважно, в статті мова про те, що ветеран не останній , а один з останніх і помирати не збирається »

Та нехай ще сто років живе. То я так необрежно і неточно написав. Про Живулька думав. А свято.... Ну побачимо. Вони ж вже заборонили святкувати на офіційному рівні. Правда, в Ізраїлі День Перемоги зробили державним святом. Прикольно буде, коли їхні хазяї сюди переберуться і почнуть святкувати 9 травня. Свідомі тоді до них почнуть прилаштовуватися, ну тіпа і ми пахалі. А вони їх нах пошлють. Скажуть - та ви ж у схронах сиділи, самі памятники ламали, самі свято скасували, самі від перемоги відмовилися... Скажуть, то ми перемогли. Не вірю я в те, що молодь щось зрозуміє, скалічили вже їй мізки. Поживемо побачимо. Добре, що хоч в Росії ще молодь по-іншому думає. Посилання на www.youtube.com
15. Neznayko / 23 жовтня 2018, 20:17
Та ви знаете, дивлюсь я на свідомих і все частіше розумію, що тільки Путін прицшов би до влади у Києві, більшість таких націоналістів уже співали би Боже царя храні та мазали триколором !
Хазяї живуть не в Ізраїлі, у цих хазяїв немає, таким хто більше заплатить, той і музику заказує!
16. orakul / 24 жовтня 2018, 12:03
15.Neznayko
«Хазяї живуть не в Ізраїлі, у цих хазяїв немає, таким хто більше заплатить, той і музику заказує!»

Нинішні хазяї живуть в Ізраїлі. Президент навіть звітував там у кнесеті про те, що їхні творили Україну ще у 1918 році і зараз продовжують. Навіть на грощах були написи на івриті. Петро Олексійович в самому початку говорит "Я неодноразово відвідував вашу чудову країну, але в статусі президента, це мій перший державний візит до вас" А ми блін і не знали, що він туди шастав як свідомі до гейропи. Які у нього там діла були, коли він ще не був президентом? Далі він говорить "...і Україна і Ізраіль є країнами з глибинними, глибоким історичним корінням. Ізраіль - це одна із найдревніших цивілізацій землі. Історія України налічує понад тисячоліття, але на політичній карті сучаного світу і Ізраіль і Україна відносно молоді держави... сотні ниточок тисячоліттями поєднували наші два нескорених народи..." Ну і як це зрозуміти?
17. orakul / 24 жовтня 2018, 12:18
Проаналізуємо сказане. Така ж шиза як і у свідомих. "Ізраіль - це одна із найдревніших цивілізаций". А свідомі кажуть, що українці Чорне море викопали. Свідомі кажуть що вони родичі трипільців, родичі тих, хто Камяну могилу будував і т.п. Як Ізраіль може бути найдревншою цивілізацією, коли самі євреї стверджують, що пішли вони від праотця Авраама. А Авраам якийсь там родич Ноя, тобто народився він після потопу. А до потопу що, не було цивілізацій? Та Єгипет і піраміди були до потопу. Багато дослідників так вважає. А Південна Америка. Календар майя. Вже мовчу про славяноаріїв. Та й по еврейському календарю зараз лише 5779 рік. А от по староруському календарю зараз 7527 рік. Це Петро нам календарь обрізав. Так і хто древніший? Тоді, правда, ще не було свідомих, але була Русь, а до Русі ще щось було.
18. orakul / 24 жовтня 2018, 12:19
Ага, пишу, а ссилку на виступ забув. Посилання на www.youtube.com
19. orakul / 24 жовтня 2018, 12:21
15.Neznayko
«все частіше розумію, що тільки Путін прицшов би до влади у Києві, більшість таких націоналістів уже співали би Боже царя храні »

Ну а тут таки в точку. Так би і було. Тільки багатьом би тоді прийшлось ліс пиляти. Може воно й краще - пиляти тайгу замість лісополос.
20. orakul / 24 жовтня 2018, 12:24
15.Neznayko
«дивлюсь я на свідомих»

Я ось, як варіант, знайшов можливу причину кастрюлеголовості. У них шишковидна залоза з дефектом, недорозвинута вона. Тому вони і каструлі вдівали, щоб захистити її на майдані. Але марно. Посилання на earth-chronicles.ru
21. Neznayko / 24 жовтня 2018, 12:53
Як на мене, то саме противне те, що свідомі кричать наче від імені народу, а це підхоплює пропаганда і українська, і російська!
І вже нікому не докажеш, що не всі майдануті, не всі бендеролизи, от що засмучує найбільше....
Кастрюлеголовим же по 200 гривень на день давай, то вони й Гітлера на царство поставлять!

На рахунок же, хто там древніший і правильніший, то хай історики сперечаються, нам потрібно тут і зараз жити!
22. земеля / 24 жовтня 2018, 14:00
21.Neznayko
« свідомі кричать наче від імені народу, а це підхоплює пропаганда і українська, і російська!»


Очень правильно подмечено. А что было 200 лет назад это реально никто не знает. Историю озвучиывают те кто на момент написания находится у власти. Даже то что было год назад разными людьми трактуется по разному, зачастую противоположно.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації