Підсумки краєзнавчої експедиції (фото)

Підсумки краєзнавчої експедиції

Підсумки районного  конкурсу пошукових робіт із краєзнавства.

Відповідно до плану роботи  відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації  7 листопада  2018 року був проведений перший (районний) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина – Україна".

Журі конкурсу зазначає, що учнівська молодь Кобеляччини проводить значну і змістовну пошукову роботу щодо дослідження та висвітлення маловідомих, або навіть замовчуваних сторінок історії рідного краю, життя та творчості видатних земляків. Юні пошуковці застосовують різні методи досліджень, поєднуючи активні та пасивні форми: цілеспрямовано працюють в бібліотеках, з інтернет-ресурсами; подорожують рідним краєм, спілкуються з різними людьми, записують їхні спогади, збирають різноманітні цікаві документи, речі, які стають цінними експонатами у шкільних музеях.

За результатами оцінювання   у напрямі "Із батьківської криниці" перше місце  виборов   пошуковий загін "Еврика" Кобеляцького НВК №1 (керівники Ярмоленко О.О. та Уткіна Л.А.), який у своїй роботі «З мистецтвом зв’язане життя» дослідив творчий шлях родини Уткіних із міста Кобеляки. У напрямі «Духовна спадщина мого народу»   переміг пошуковий загін "Джерело" Красненської школи   (керівники Шабалтій  О.М. та Шабалтій К.О.) з роботою «Духовна спадщина Полтавщини» про історію та сьогодення Козельщинського жіночого монастиря. У цьому  ж напрямі перше місце також визначено за роботою «Мрії здійснюються» пошукового загону «Оріон» Світлогірської школи, у якій досліджуються творчі біографії відомих випускників школи: мандрівника Віталія Кришня, співачки Маргарити Білокіз та художника Расіма Бахтіярова.  Найкращою роботою у напрямі «Географія рідного краю» визнано дослідження «Оріль – найчистіша річка України! (Правда чи вимисел?)» пошукового загону «Джерело»  Кобеляцького РБДЮТ (керівник Білаш О.В.). У напрямі «З попелу забуття» перемогу виборола робота «Герої нашого часу» пошукового загону «Юні краєзнавці» Григоро - Бригадирівської школи (керівник Довбня А.С.) про односельців – учасників антитерористичної операції на сході України.                                                     

Ці роботи-переможці направлено до обласного центру туризму та краєзнавства для участі у другому (обласному) турі     конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина – Україна".

За результами  підсумків районного конкурсу звітів краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україна»   відділом освіти райдерж-адміністрації переможців та лауреатів нагороджено грамотами.  Керівникам  закладів освіти, які не взяли участь у заході, рекомендовано проаналізувати  стан організації краєзнавчої роботи та значно покращити даний  напрям діяльності.


Автор: Кобеляцька районна станція юних туристів


15 листопада 2018, 18:29 | Кобеляки | Культура та освіта

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації