Анатолій Гриценко: Зміцнювати обороноздатність та посилювати армію можна без введення воєнного стану (відео)

Анатолій Гриценко: Зміцнювати обороноздатність та посилювати армію можна без введення воєнного стану

Лідер “Громадянської позиції”, екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко розповів українцям, чи варто було запроваджувати воєнний стан в державі
На переконання Анатолія Гриценка, запроваджувати воєнний стан в Україні було потрібно не на 5-му році військового протистояння, а навесні 2014 року.  

“Чому воєнний стан не ввели в 2014 році, це питання справді турбує всіх. Бо саме тоді була широкомасштабна загроза. І тобі було анексовано Крим, захоплено наші території. Прямо скажу, що це питання вже до прокурорів та для слідчих. Тому що, за бездіяльність треба буде відповідати”, - зазначив Анатолій Гриценко.  
За словами лідера “Громадянської позиції”, відповідальна влада повинна заспокоїти суспільство, а не сіяти паніку.
“Я хотів би, щоб наші люди відчували себе в спокої, а не в паніці. Дуже хотів би, щоб влада генерувала не істерику, а навпаки — впевненість. І відчуття, що людям буде нормально та спокійно. Навіть, якщо існує воєнна загроза. Люди заслужили на це. Вони сплачують податки, вони підтримують свою державу, і тому держава повинна показати, що вона по-перше буде уникати конфліктних ситуацій. По-друге, буде захищати наших солдат, моряків, які зараз потрапили в полон. По-третє, зробить все для того, щоб люди знали, що вони можуть спати спокійно. Щоб мама знала, що її дитина може спати спокійно”, - наголосив Анатолій Гриценко.
Він також висловив сумнів відносно того, що запровадження воєнного стану — панацея для зміцнення обороноздатності держави та  посилення армії.
“Чи потрібний воєнний стан, щоб зміцнити обороноздатність? Я не впевнений. Тому що насправді все, що запропонував чинний президент, можна зробити без оголошення воєнного стану. І підняти рівень бойової готовності, і сконцентрувати зусилля, і дати більше коштів на підтримання солдата армії, інших силових структур”, - вважає Анатолій Гриценко.
Він також наголосив, що запровадження воєнного стану не повинно жодним чином обмежувати права і свободи українців.  
“Зараз рішення вже прийняте. Його треба реалізовувати так, щоб по-перше — не були обмежені права і свободи нас, українців, яких держава повинна захищати. А по-друге, щоб це завершилося таки зміцненням обороноздатності, а не тільки розмовами про перенесення виборів і всякими ігрищами, щоб утриматись довше в кріслі. Це дуже важливо”, - підкреслив Анатолій Гриценко.


Автор: Андрій ПЕТРОВ

3 грудня 2018, 13:44 | Полтавщина | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації