Забави юних козачат (фото)

Забави юних козачат

5 грудня в спортивній залі опорного закладу «Білицька ЗОШ №1»  працівники станції юних туристів провели  турнір  «Забави юних козачат» серед школярів 6-7 класів освітніх закладів смт Білики, присвячений Дню Збройних Сил України.  Завданнями цих змагань стали: виховання в учнівської молоді патріотичних почуттів, любові  до рідного краю, поваги до оборонців України; розширення кругозору учнів про козацтво та історичні традиції українського народу;  формування позитивного мислення і ставлення до життя, навколишнього світу та оточуючих людей;  виховання свідомого ставлення до здорового способу життя. Участь у турнірі взяли команди-рої: «Білицькі отамани» (школа №1),  «Імені Павла Полуботка» (школа №2), «Соколята» (школа №3) та «Чайка» (школа №4).

Школярам довелося пройти одинадцять випробувань. Учасники  проходили на швидкість дистанції  різними способами,  стріляли з лука, переправлялися через уявні перешкоди, вражали шаблями мнимих ворогів,  готували продукти для приготування козацьких страв. Усі команди-рої успішно справилися із завданнями турніру та відважно подолали перешкоди на своєму  шляху  становлення справжніми юними козачатами. Але турнір носив змагальний характер,  а шановні члени журі оцінювали швидкість та якість виконання завдань. Тому, за підсумками змагань,  перемогу в турнірі отримали «Білицькі отамани», на другому місці  «Соколята», на третьому команда – рій «Імені Павла Полуботка», на четвертому - «Чайка».  Команди-рої нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.


Автор: Кобеляцька района станція юних туристів


7 грудня 2018, 11:53 | Кобеляки | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації