Дорогоцінні телефон та Інтернет

Дорогоцінні телефон та Інтернет

Компанія «Укртелеком» з 1 січня підвищила тарифи на свої послуги.

Наприкінці жовтня минулого року Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердила двоетапне підвищення тарифів на фіксований телефонний зв’язок. Плату за стаціонарний телефон підвищили у зв’язку зі зростанням мінімалки та подорожчанням енергоносіїв.

Перший етап подорожчання відбувся в листопаді. Тарифи на телефон зросли на 17 відсотків. Міські жителі в місяць платили 74 гривні, у сільській місцевості зв’язок коштував 69 гривень. Вдруге зв’язок подорожчав із 1 січня, а разом з ним і деякі інші послуги.

Як повідомив Олександр Пестременко, представник Полтавської філії ПАТ «Укртелеком», ціни на дротовий зв’язок у новому році зросли на 14 відсотків. Нові тарифи на стаціонарний телефон чоловік пообіцяв повідомити згодом. Вони будуть надруковані в тижневику у наступному номері.

Також з 1 січня подорожчала плата за користування Інтернетом. Жителі багатоквартирних будинків сплачуватимуть 150 гривень на місяць, приватний сектор — 175.

Призупинення користування телефоном зі збереженням номера обходитиметься абоненту в місяць 30 гривень (раніше послуга коштувала 15 гривень).

Тариф на дротове радіо залишається незмінним — 26 гривень.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


7 січня, 09:04 | Кобеляки | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації