У Полтаві триває будівництво сучасного кардіоцентру (фото)

У Полтаві триває будівництво сучасного кардіоцентру

Підрядник облаштовує три палатні поверхи, операційні і реанімаційне приміщення. Після відкриття закладу, збільшиться й штат працівників. Деякі чергуватимуть цілодобово.

Зараз укомплектовуємо приміщення необхідною сучасною медичною технікою. Я б сказав, що це крок уперед, але насправді — стрибок у довжину. І найголовніше — зовсім новий рівень отримання послуг для пацієнтів, – зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

До кінця року планує здати в експлуатацію. Впевнений, що сучасний кардіоцентр – це чималий вклад у медичну інфраструктуру міста й області”, – сказав директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКХ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.


Автор: Ігор Бабаєв
Поділитися:
9 січня, 16:03 | Регіон: Полтава | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації