У Лубнах відбувся звітний концерт 300 виконавців (фото)

У Лубнах відбувся звітний концерт 300 виконавців

27 січня у районному будинку культури відбулося друге відділення звітного концерту кращих колективів сільських та районного закладів культури, приурочене Дню Соборності України. 

З року в рік наприкінці січня вокальні, хореографічні, драматичні, циркові колективи демонструють лубенцям творчі надбання, якими збагатилися їхні репертуари впродовж року. За словами начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмили Пазенко, мистецьке джерело лубенської культури залишається глибоким і повноводним, а для більшості працівників культури професія стала сенсом життя.

Сьогодні своє мистецтво глядачам дарували вокальні ансамблі: «Любисток» і «Колєжанка» (керівник Ірина Ліхачова), «Хорощанка» (керівник Тетяна Больбот-Олефіренко), «Вербиченька» (керівник Олена Мацак), «Калина» (керівник Юрій Кісіль), «Берегиня» (керівник Галина Михайленко), «Жайвір» (керівник Віктор Гриша), «Українська Швейцарія» (керівник Юрій Задорожній), «Діброва» (керівник Галина Баленко), танцювальні колективи: «Перлина» (керівник Оксана Погрібна) і «Тандем» (керівник Анна Доброва), народний аматорський драматичний колектив «Добірне товариство» Тарандинцівського будинку культури (керівник Тамара Гаврик), духовий оркестр Калайдинцівського будинку культури (керівник Дмитро Орисенко), а також Наталія Карпенко, Аліна Соломаха, Валерій Різуненко, Тетяна Больбот-Олефіренко, Катерина Головко, Наталія Ульянець, Оксана Бойко, Настя Білик, Віра Тараненко і Катерина Мисник.

Понад 300 виконавців з усіх сільських закладів культури та районного будинку культури, більше сімдесяти цікавих, насичених, яскравих номерів і, головне, запал та енергетика улюблених виконавців – такими запам’яталися звітні концерти.


Автор: прес-служба Лубенської РДА

30 січня 2019, 14:16 | Лубни | Культура та освіта
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації