Показник захворюваності на ГРВІ в Кобеляцькому районі перевищив епідемічний поріг

Показник захворюваності на ГРВІ в Кобеляцькому районі перевищив епідемічний поріг

Кобеляцький міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що за 5-й тиждень 2019 року в Кобеляцькому районі захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 84 випадки. Показник захворюваності  перевищив епідемічний поріг на 9,2%. За тиждень в районі на ГРВІ захворіло 264 чоловіка,  в тому числі дітей віком до 17 років – 154, з них школярів – 86, дітей дитячих навчальних закладів – 17. Захворюваність серед дітей в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 80 випадків. При цьому захворюваність серед школярів складає 55,8 % від всієї кількості захворівших дітей. Серед вікових груп найбільше уражені діти 5-14 років (захворіло 98 дітей – 63,6 %).

З початку епідсезону (з 40-го тижня 2018 року) на гострі респіраторні вірусні інфекції в районі захворіло 3060 чоловік, з них дітей віком до 17 років – 1975 чол. На цьому тижні зареєстрований ще два лабораторно підтверджених  випадки грипу А. Захворіли дорослі з райцентру.

В районі проведена імунізація населення проти грипу. Всього отримали щеплення 263 чоловіка, з них 31 дитина.

За 5-й тиждень 2019 року в Кобеляцькому районі зареєстровано  один випадок вітряної віспи, 1 випадок підозри на лептоспіроз, 2 випадки гастроентероколіту,  3 захворювання на туберкульоз,  1 випадок кору , покус твариною учня з міста Кобеляки.

Таким чином, з початку року в районі зареєстровано  23 випадки вітряної віспи, 3 випадки кору, 5 захворювань на гастроентероколіт, 6 випадків туберкульозу, 1 випадок підозри на лептоспіроз та 3 покуси тваринами.  По всіх випадках інфекційної захворюваності проводяться протиепідемічні заходи та розслідування.


Автор: Валентина СЕМИНОГ, завідувач лабораторного центру


Loading...

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації