На апаратній нараді говорили про дітей-сиріт

На апаратній нараді говорили про дітей-сиріт

11  лютого  на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації  розглянуто три питання. Про виконання в районі Закону України «Про забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту дітей–сиріт та дітей, позбавлених  батьківського  піклування» доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Надія Коваленко.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зазначила, що службою у справах дітей райдержадміністрації проводиться чітка,  системна робота  щодо соціального захисту прав дітей, розвитку  сімейних  форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності. Наголосила  на  неналежному  виконанні органами  опіки та  піклування  місцевих рад  питань соціального захисту прав дітей, які проживають на їх території і перебувають  в складних  життєвих обставинах.

Про вжиття заходів  щодо підготовки до контрольної перевірки ДСНС України з питань цивільного захисту у 2019 році доповідав  завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Лисенко.

Підсумовуючи розгляд даного питання, Таміла Шевченко акцентувала увагу на необхідності усунення недоліків, виявлених  комісією ДСНС України під час комплексної перевірки  виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності  аварійно-рятувальних служб у Полтавській області у 2018 році,  доручила за наслідками провести нараду з відповідальними за стан роботи з питань цивільного захисту, рекомендувала вжити дієвих  заходів з метою проведення практичних занять з питань цивільного захисту, начальнику Кобеляцького  РС  ГУ  ДСНС  у Полтавській області  Гребенюку Ю.В. взяти під особистий контроль  питання погодження графіків  відновлення роботи несправних джерел протипожежного  водопостачання,  водонапірних башень та  вуличних  пожежних гідрантів, їх ремонту, Кобеляцькій міській раді вжити заходів  щодо поновлення  документів  у сфері цивільного захисту, відповідно до наказу  ДСНС України  від 12.07.2016 р. № 335.

По закінченню наради про стан захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції  та грип  в Кобеляцькому районі інформувала завідувач  Кобеляцького  міжрайонного відокремленого  підрозділу   лабораторних  досліджень  державної  установи  «Полтавський обласний  лабораторний  центр  Міністерства охорони здоров»я України» Валентина Семиног.


Автор: прес-служба Кобеляцької РДА


11 лютого, 16:45 | Кобеляки | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації