Найбільше коштів за надра та рентні платежі на Полтавщині отримує Сенчанська ОТГ

Найбільше коштів за надра та рентні платежі на Полтавщині отримує Сенчанська ОТГ

Цього року коштів за користування надрами та рентних платежів до місцевого бюджету найбільше отримала Сенчанська ОТГ Лохвицького району. Загалом, на Полтавщині найбільші суми цих коштів надходять до Гадяцького та Лохвицького районів.

Про це розповів директор Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації Павло Кропивка доповідаючи на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. Одним з питань депутати розглядали стан надходжень рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до місцевих бюджетів Полтавської області.

“За минулий рік (2018 р.) всього до місцевих бюджетів надійшло 875 млн грн цих платежів. У тому числі в частині рентних платежів по нафті, природному газу та газовому конденсату – 682 млн грн. В обласний бюджет ми отримали 273 млн грн. Цього року ми вже отримали 87 млн грн платежів. У тому числі частина нафти, газу та конденсату – 82,5 млн грн”, – сказав Павло Кропивка та додав, що цьогоріч на рахунки обласного бюджету вже надійшло 33 млн грн таких коштів.

Також директор Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації наголосив, що плата за надра і рентні платежі є одним із найпотужніших джерел місцевих доходів Полтавської області.


Автор: «Новини Полтавщини»

13 лютого 2019, 18:07 | Лохвиця | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації