Чотири неплатники аліментів потрапили за ґрати

Чотири неплатники аліментів потрапили за ґрати

За законом, ухиляння особи від відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт тягне за собою адміністративний арешт строком до десяти діб. На Полтавщині минулоріч чотири неплатники аліментів потрапили за ґрати. Про це повідомив начальник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

— У січні чотирьом боржникам, жителям Гребінківського та Карлівського району, які ухилялися від виконання суспільно корисних робіт, було змінено міру покарання на адміністративний арешт. Наразі всі боржники відбули покарання, — розповів Тимченко.

Цього року 49 боржників відпрацювали суспільно корисні роботи. За рахунок цього, їх діти отримали 30 000 гривень аліментів. Минулого року 85 боржників у такий спосіб сплатили своїм дітям 140 000 аліментів.

Іншим дієвим механізмом впливу на боржників є накладення штрафних санкцій у розмірі 20, 30 та 50 %, у залежності від терміну боргу.

— Державними виконавцями області винесено понад 2 000 постанов про накладення штрафних санкцій на боржників та стягнуто майже 500 000 гривень, що перераховані на користь дітей, — повідомив очільник юстиції.


Автор: Ігор Бабаєв


14 лютого, 16:11 | Гребінка | Кримінал

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації