У Пирятині планують встановити пам’ятник «Королеві бензоколонки»

У Пирятині планують встановити пам’ятник «Королеві бензоколонки»

4 березня відбулася зустріч з місцевим підприємцем Анатолієм Шульгою, де обговорили заходи з реалізації проекту «Туристична атракція «Королева бензоколонки».

Під час обговорення начальник відділу муніципальних ініціатив та інвестицій управління економіки виконкому міської ради Євгеній Крагель повідомив, що відділом розроблені та подані заявки на участь в конкурсній програмі Українського культурного фонду „Створюємо інноваційний культурний продукт“. Метою заявки є виготовлення та встановлення скульптурної інсталяції на місці зйомок фільму.

Також подана онлайн-заявка для участі в конкурсі від ГО „Місто - сад“ на безкоштовне створення бренду, плану і дизайну території зйомок фільму. Начальник управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова зазначила, що реалізація заходів даного проекту не можлива без участі та сприяння Анатолія Шульги. Підприємець погодився, за умови здобуття перемоги однієї з поданих заявок, надати гарантійний лист щодо проведення робіт з облаштування та благоустрою території місця зйомок фільму.


Автор: прес-служба Пирятинської громади


6 березня, 13:19 | Пирятин | Цікаве

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації