На що сільради витратять мільйонні залишки?

На що сільради витратять мільйонні залишки?

На початку нового бюджетного року органи місцевого самоврядування розподіляють кошти, що надійшли в їхні бюджети в якості вільного залишку. У 2019‑му загальна сума по Кобеляцькому районі склала 11 000 000 гривень. Для порівняння, у минулому році вільний залишок становив майже 24 000 000.

Кореспонденти тижневика зв’язались із керівниками органів місцевого самоврядування і дізналися, на які заходи вони використають минулорічні кошти.

 

Мільйонів найбільше в Підгорі

Лідером серед органів місцевого самоврядування стала Підгорянська сільська рада. На її рахунку залишилось 2 240 000 гривень. Як пояснила сільський голова Ірина Пищита, кошти витратять на оплату праці медичного працівника Чкалівського фельдшерсько-акушерського пункту, ремонт клубу в цьому населеному пункті, проведуть ямковий ремонт доріг у Підгорі та профінансують районну програму територіальної оборони.

На другому місці серед мільйонерів — Сухинівська сільрада з вільним залишком у 1 642 000 гривень. Очільник сільської ради Ігор Рябека повідомив, що за них будуватимуть водогін у Лісному. Також проведуть реконструкцію приміщення адміністративного будинку, що знаходиться поряд із клубом. Сюди має перейти працювати виконавчий комітет сільради. А в приміщенні, яке члени виконкому використовують зараз, працюватимуть поштове відділення і сільська бібліотека. Крім того, сільська рада виготовляє генеральний план населених пунктів і документи на розмежування земель. Звичайно, що продовжиться в цьому році і ремонт доріг.

У інших органах місцевого самоврядування залишки склали менше мільйона. До речі, у 2018‑му до списку мільйонерів входили Лучківська, Комендантівська і Василівська сільради.

 

Утримуватимуть медичні установи і пожежну частину

Кобеляцька міська рада розпочала новий рік із залишком у 690 000 гривень. Їх депутати витратили на благоустрій міста (123 000), утримання доріг та виготовлення техдокументації на їх ремонт (320 000), забезпечення діяльності «Водоканалу Плюс» (223 800) та на придбання кубків для міні-футбольного чемпіонату (4 500).

У Білицькій селищній раді залишок склав 628 000 гривень. Зі слів селищного голови Юрія Петровича, кошти покищо залишаються нерозподіленими. Їх значну частину витратять на утримання місцевої пожежної частини.

На рахунку Комендантівської сільради залишились із минулого року 541 000 гривень. Очільник сільської ради Алла Бабець говорить, що головне завдання, яке стоїть перед виконкомом, — зберегти ФАПи. Тому сільрада передбачила кошти на зарплати медикам, запланувала відремонтувати дах на медустанові в Криничному (200 000). Також у планах — відкрити дитячий садок в Комендантівці. Частину коштів спрямують на пільгове перевезення, на оплату праці працівників будинку культури та енергоносіїв.

500 000 гривень вільного залишку вільховатські депутати передбачили на зарплати медпрацівникам Деменківського, Вільховатського і Сокільського ФАПів, реконструкцію даху на спорзалі та ямковий ремонт доріг.

Майже 500 000 у Григоро-Бригадирівській сільській раді спрямують на виготовлення генеральних планів населених пунктів, придбання пожежного автомобіля та забезпечення роботи фельдшерсько-акушерських пунктів.

Канавський сільський голова Сергій Гнатенко повідомив, що 430 000 гривень підуть на підтримку ФАПу, придбання комп’ютерної техніки та підключення медзакладу до інтернет-мережі, оплату енергоносіїв у будинку культури, ремонт доріг, виготовлення технічної документації. Крім того, у планах збільшити потужність будинку культури, який обігрівається електрикою, з 10 до 45 кіловат.

Світлогірська сільська рада спрямує майже 362 000 на будівництво сучасної амбулаторії, що розпочалося в минулому році.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


7 березня, 14:17 | Кобеляки | Фінанси



1. Slavko / 7 березня, 19:18
Сухинівська сільська рада – це зразковий клуб приватних інтересів ! І гроші гарно «миють» ! Цікаво в них виходить : спочатку за клуб узялися – сільський голова там шиферу надер собі і цегли, башні старі продали – потратили собі на колись колгоспний будиночок для місцевих мисливців "Ремезу", куди входить «газовий» депутат Балабан, угепали мільон двісті тисяч на дорогу – для депутатів Таранушича і Литвина, та й до своєї контори не пожаліли, тепер рішили воду вести, бо у депутата Кокудака вода дома погана, не може пити, їсти, ну і так далі. На всі посади теж поставили своїх : зятя секретарки – Андрейка, невістку члена виконкому Татарко, члена виконкому – Кокудак. Тепер узагалі кобелячан на роботу приймають за місцем їхнього проживання. Та й про олігархів місцевих не забули, голодними і без земельки, сіножатей не оставили... Отакі вам пироги в Сухинівці, хлопці і дівчата...
Тху,забув!! На День Села вони ж безплатно кашу давали і сто грам народу, а самі окремо їли, щоб рабів своїх не об’їсти...
І хто там голова, ви казали ??
2. Малой / 7 березня, 19:51
Щось чув про клуб але рокiв 2 назад.Вiд когось iз мiсцевих, а взагалi молодець так тримати.
3. Mistsevyi / 7 березня, 21:36
І куди тільки тамтешні активісти дивляться ? Всюди лізуть, а перед носом не бачать ? Де контроль ?? Їм треба брати приклад з Павла Гунжеля. Чи вони бояться ? Я чув, там вікна комусь побили, на тому все закінчилося.
4. Slavko / 7 березня, 21:40
Так воно і було. Дійсно, невистачає таких, як Павло.
5. Малой / 7 березня, 21:45
Треба звернутися на 1545, написати в ГПУ,НАБУ,CБУ,КРУ,ДБР раджу автору вiн цю хвилю пiднiма
6. Derilah / 9 березня, 11:02
5.Малой
«Треба звернутися на 1545»

Та написати заяву в ДАСУ Державну Аудиторську Службу Украiни в ii повноваження i входить здійснення державного фінансового контролю, спрямованого на оцінку ефективного, законного, цільового, результативного використання та збереження державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягнення економії бюджетних коштів.
7. Тaras / 11 березня, 11:13
1.Slavko
«Сухинівська сільська рада – це зразковий клуб приватних інтересів ! І гроші гарно «миють»»

Очередна спроба наговорити на нiвчому неповинних людей.попомнете моi слова нiхто нiкуди не звернеться тому що слабенький на голову.
8. Slavko / 11 березня, 17:52
7.Тaras
«слабенький на голову»

Дивись, Артур, бо дообзиваєшся, це ж ти про мене так сказав. Хто слабенький на голову, покаже час.
9. Slavko / 11 березня, 18:45
Ось я знову викрив цього "сильненького на голову", який наставляє мені пальці вниз, а собі угору – це Артур під ніками Taras, Derilah, ment100 і arturwanga – це все одна і та ж людина із Сухинівки, якій у 50 років більше нічим зайнятися, як обзивати тут хлопця, який удвічі молодший за нього і мірятися з ним умом.
10. arturwanga / 11 березня, 19:17
9.Slavko
«як обзивати тут »

Кому ти потрiбний пiсля своiх надуманих брехливих коментарiв ти що ще цього нерозумiеш просто непиши бiльше на мене заяви в полiцiю що я тобi щось порiзав тому що бажаючих тобi щось зробити ти зверху сам написав
11. arturwanga / 11 березня, 19:18
Незабудь заяву в полицию по поводу публикации про сiльраду написати якщо хватить
12. arturwanga / 11 березня, 19:19
Ти
3.Mistsevyi
«І куди »

Це славко катричок
13. Slavko / 11 березня, 19:49
6.Derilah
«написати заяву в ДАСУ»

Так напиши, Ковач Артур Йосипович.
14. arturwanga / 11 березня, 19:53
Я в це невiрю це брехня Катричок Станисла Миколаевич ти затiяв будь мужиком а не бабою так ти писав менi
15. Slavko / 11 березня, 20:09
7.Тaras
«Очередна спроба наговорити на нiвчому неповинних людей.попомнете моi слова»

Людина-парадокс : (Taras=Артур)
...місцевий мешканець Артур Ковач приніс у сільську раду кілька заяв. Усі вони були резонансні за змістом. Ковач заявив, що сільський голова Ігор Рябека займається підприємницькою діяльністю, що йому, як посадовцю, заборонено законом. Також заявник нагадав депутатам про незаконну, на його думку, вирубку дерев у самому центрі Сухинівки. І на підставі всієї цієї інформації, Артур Ковач запропонував депутатам висловити недовіру сільському голові Ігорю Рябеці...(Посилання на exo.in.ua
16. Slavko / 11 березня, 20:13
А потім домовився із сільським головою, сам повипилював у Сухинівці дерева і попродав їх своїм же односельчанам і кобелячанам. Знайомтеся, ""Рятівник"", ось його обличча : Посилання на exo.in.ua

Змінено 11.03.2019, 20:14
17. Slavko / 11 березня, 20:19
14.arturwanga
«ти затiяв будь мужиком»

Не я, бо я все-таки не TatarkoV ы про твою судимість не писав, бо не знаю і причини не було. Ти почав, от розберись і будь мужиком
18. arturwanga / 11 березня, 20:21
Катричок ну даеш ти сам написав. менi побарабану що ти на мене напишеш але ти такий розумний а завжди обкакуешся написав докажи що це правда тому що ти пишеш саму брехню а люди читають i думають що це правда все що ти пишеш це брехня розумна людина яка мислить це зразу i зрозумiе
19. arturwanga / 11 березня, 20:27
Ти що там подав хоч заzву в суд на Добробут? Той хто типа знае алфовит хворенький?
20. Slavko / 11 березня, 20:28
18.arturwanga
«написав докажи що це правда»

Піди у критому у Городецького спитай, як ти йому дрова продав, а потом здав його мєнтам. Ти так завжди робиш. Тобі ті дрова з кладовища і гроші боком вилізуть і скоро.
21. Малой / 11 березня, 20:31
1.Slavko
«Сухинівська сільська рада – це зразковий клуб приватних інтересів ! І гроші гарно «миють»

я думав що ти серйозний а ти ....
22. Slavko / 11 березня, 20:31
18.arturwanga
«а завжди обкакуешся »

" Артур Ковач приніс у сільську раду кілька заяв"
Приніс, потім укакався.
23. arturwanga / 11 березня, 20:36
Обкакався Катричок Станiслав якай написав дурню яку вiн пише завжди а тепер попробивають йому колеса та спалять i ....
24. arturwanga / 11 березня, 20:37
Я буду дуже радий продам Катричку свою бензопилку Мотор Сич яка йому дуже потрiбна
25. arturwanga / 11 березня, 20:39
Це та людина яка вмiе тiльки обсерати та брехати а потiм писати заяви в полiцiю
26. arturwanga / 11 березня, 20:40
Забув написати аудио файли вже 3 дня як викладенi.
27. arturwanga / 11 березня, 21:17
Вже вкакався, або строче заяву в полицию.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації