У Кобеляцькому районі рівень захворюваності на ГРВІ знижується

У Кобеляцькому районі рівень захворюваності на ГРВІ знижується

Кобеляцький міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що за 10-й тиждень 2019 року в Кобеляцькому районі захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в порівнянні з попереднім тижнем знизилась на 83 випадки. Показник захворюваності  нижчий епідпорогового на 42,8%. За тиждень в районі на ГРВІ захворіла 161 особа,  в тому числі дітей віком до 17 років – 100, з них школярів – 49, дітей дитячих навчальних закладів – 25. Захворюваність серед дітей в порівнянні з попереднім тижнем зменшилась на 55 випадків. При цьому захворюваність серед школярів складає 49 % від всієї кількості захворівших дітей. Серед вікових груп найбільше уражені діти 5-14 років (захворіло 64 дитини– 64 %).

Узагальнений аналіз захворюваності свідчить, що найбільша кількість зареєстрованих випадків ГРВІ на  лікарських дільницях КНП «Кобеляцький Центр ПМСД»: м. Кобеляки – 66 чол.( в т.ч. 29 дітей), по Бутенківській  –17 чол., (в т.ч. 11 дітей),  с. Світлогірське – по 17 чол.( в т.ч. по 17 дітей). Найнижчі рівні захворюваності реєструються по Придніпрянській та Орлицькій дільницях( по 5 хворих дітей).

З початку епідсезону (з 40-го тижня 2018 року) на гострі респіраторні вірусні інфекції в районі захворіло 4199 чоловік, з них дітей віком до 17 років – 2689 чол. На цьому тижні випадки грипу не реєструвалися.

В районі проведена імунізація населення проти грипу. Всього отримали щеплення 263 чоловіка, з них 31 дитина.

За 10-й тиждень 2019 року в Кобеляцькому районі зареєстровано 2 випадки вітряної віспи, 3 випадки гастроентероколіту, 2 випадки  корости. По всіх випадках інфекційної захворюваності проведені протиепідемічні заходи та розслідування.


Автор: Валентина СЕМИНОГ, завідувач лабораторного центру


11 березня, 11:44 | Кобеляки | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації