У Полтаві оприлюднять проект акту щодо заборони продажу алкоголю у нічний час

У Полтаві оприлюднять проект акту щодо заборони продажу алкоголю у нічний час

Пропонується заборонити продавати слабоалкогольні та алкогольні напої з 22-ї години до 8-ї ранку. Заборона розповсюдиться як на невеликі кіоски, так і на великі всеукраїнські торгові мережі

Управління адміністративних послуг Полтавської міськради через 5 робочих днів оприлюднить проект регуляторного акту — проект рішення Полтавської міської ради «Про встановлення обмежень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у Полтаві». Управління також повідомило, що письмові зауваження та пропозиції можна надіслати протягом одного місяця за адресою управління: вул. Соборності, 36, каб. 123/1, тел. 56-40-58. Після врахування пропозицій та громадських слухань проект рішення винесуть на розгляд сесії Полтавської міськраді і надішлють до Державної регуляторної служби з питань підприємництва.

 

Що зміниться?

Ініціатор проекту рішення, депутат міськради Едуард Волков повідомив, що під час розроблення проекту рішення врахували певні юридичні моменти, щоб рішення «витримало» подальші і можливі судові позови.

По-перше, регуляторний акт йде поруч із М-тестом (тестом малого підприємництва), який дозволяє надавати числову інформацію на доказовий документ, що дозволяє обрати найкраще із запропонованих альтернативних рішень. В основі М-тесту лежить методика обчислення стандартних витрат малого підприємництва на виконання конкретного регуляторного акта. Результати М-тесту дозволяють обґрунтувати варіанти пом’якшення адміністративного навантаження на малий бізнес.

По-друге, майбутній проект рішення не матиме розбивки на літній та зимовий час, як це пропонувалося раніше: у зимовий період (з 1 листопада по 1 квітня) протягом 21:00-08:00, а у літній період (з 1 квітня по 1 листопада) протягом 22:00-08:00.

По-третє, ініціатори проекту рішення хочуть розповсюдити його вплив не лише на невеликі магазини та кіоски («розливайки»), а й на великі всеукраїнські торгові мережі, наприклад, на «АТБ», «Сільпо», «Маркетопт». При цьому заборона не стосується кафе чи ресторанів.


Автор: Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


12 березня, 14:27 | Полтава | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації