Пирятинські очисні споруди запроваджують нову послугу

Пирятинські очисні споруди запроваджують нову послугу

11 березня під головуванням заступника міського голови Ігоря Шикеринця відбулось засідання комісії по контролю за додержанням правил при нарахуванні тарифів на житлово-комунальні послуги, на якому розглянуто розрахунки Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд по встановленню тарифів на послугу з вивезення рідких побутових відходів.

Автомобіль-пилосос з асенізаційною ємністю було придбано за кошти обласного екологічного фонду та бюджету міської ОТГ і передано на баланс підприємства у 2017 році.

Заступник міського голови Максим Варава повідомив, що за підсумками конкурсу підприємство визнано надавачем послуги з вивезення рідких побутових відходів на території  ОТГ. Тому з метою забезпечення стабільної діяльності з надання нової для підприємства послуги необхідно встановити тариф. 

Розрахунок планової собівартості тарифу в сумі 84 грн. 60 коп. за 1 куб.м. рідких побутових відходів представила начальник управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова. Після обговорення вирішили, що поданий тариф  дещо завищений, що не дасть можливості конкурувати з іншими місцевими надавачами цієї послуги.

За підсумками розгляду питання комісія рекомендувала виконавчому комітету встановити тариф у сумі 71 грн. 50 коп.


Автор: прес-служба Пирятинської громади


13 березня, 10:35 | Пирятин | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації