Є потреба в патрульних поліцейських

Є потреба в патрульних поліцейських

Штат Кобеляцького райвідділу поліції укомплектований майже повністю.

У минулому номері «ЕХО» в статті під назвою «Царичани не хочуть працювати в поліції»  (№10 від 7 березня 2019 року) йшлося про те, що тамтешнє відділення поліції відчуває серйозну нестачу кадрів. Для повного укомплектування підрозділу не вистачає аж 24‑х співробітників.

Редакція вирішила перевірити, яким є стан справ із укомплектованістю Кобеляцького райвідділу. Нам повідомили, що серйозних кадрових проблем у райвідділі немає. На цей момент вакантними є три посади патрульних поліцейських. Щоправда, одна з них протягом найближчого часу буде зайнята. Вакантною є й посада оперуповноваженого карного розшуку. У слідчому відділенні не вистачає двох працівників. Але зараз одна особа проходить стажування і невдовзі приступить до виконання обов’язків слідчого.

Бажаючі працювати в патрульній поліції та інших підрозділах можуть звернутися за номером (066)934–63–98.

За цим же номером можуть телефонувати і молоді люди, які прагнуть навчатися у вищих навчальних закладах системи МВС. Зараз якраз триває прийом заяв від майбутніх студентів.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


20 березня, 10:18 | Кобеляки | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації