Нехвороща виготовляє генеральний план

Нехвороща виготовляє генеральний план

Проектно-вишукувальні роботи мають завершитись до 31 грудня цього року.

1 березня виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради уклав договір із товариством «Полтава-екосервіс». Цю інформацію редакція отримали з онлайн-платформи електронних публічних та державних закупівель «Прозорро». Згідно з договором, сільська рада замовила в організації проектно-вишукувальні роботи «Генеральний план села Нехвороща». Інші товариства, крім «Полтава-екосервіс», не брали участі в тендері. Вартість замовлення склала 95 079 гривень. Полтавське підприємство має виконати роботи до 31 грудня цього року.

Отож, можна припустити, що вже в цьому році на території населеного пункту не виникатиме проблем при будівництві нових об’єктів.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

18 березня 2019, 10:05 | Нові Cанжари | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації