У Кобеляцькому району знижується кількість хворих на ГРВІ

У Кобеляцькому району знижується кількість хворих на ГРВІ

Кобеляцький міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що за 11-й тиждень 2019 року в Кобеляцькому районі захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в порівнянні з попереднім тижнем знизилась на 26 випадків. Показник захворюваності  нижчий епідпорогового на 47,1%. За тиждень в районі на ГРВІ захворіло 135 осіб,  в тому числі дітей віком до 17 років – 90, з них школярів – 56, дітей дитячих навчальних закладів – 17. Захворюваність серед дітей в порівнянні з попереднім тижнем зменшилась на 10 випадків. При цьому захворюваність серед школярів складає 62,2 % від всієї кількості захворівших дітей. Серед вікових груп найбільше уражені діти 5-14 років (захворіло 53 дитини– 58,8 %).

Узагальнений аналіз захворюваності свідчить, що найбільша кількість зареєстрованих випадків ГРВІ на  лікарських дільницях КНП «Кобеляцький Центр ПМСД»: м. Кобеляки – 86 чол.( в т.ч. 55 дітей), по Бутенківській  –22 чол.(в т.ч. 17 дітей),  с. Світлогірське, с.Озера та смт.Білики по 5 випадків. На Придніпрянській та Шенгурівській дільницях не зареєстровано жодного випадку..

З початку епідсезону (з 40-го тижня 2018 року) на гострі респіраторні вірусні інфекції в районі захворіло 4334 чоловік, з них дітей віком до 17 років – 2779 чол. На цьому тижні випадки зареєстровано 1 випадок грипу у дорослого.

В районі проведена імунізація населення проти грипу. Всього отримали щеплення 263 чоловіка, з них 31 дитина.

За 11-й тиждень 2019 року в Кобеляцькому районі зареєстровано 2 випадки вітряної віспи (м.Кобеляки,с.Чкалово.), 3 випадки гастроентероколіту  ( м.Кобеляки, с.Грицаївка) . Також зареєстровано 3 випадки мікроспорії у дітей ( с.Іванівка,  с.Світлогірське, смт.Білики), 1 випадок вірусного гепатиту «А» у дорослого (с.Бутенки), 1 покус твариною дорослого (с. Дрижина Гребля).

 По всіх випадках інфекційної захворюваності проведені протиепідемічні заходи та розслідування.


Автор: Валентина СЕМИНОГ, завідувач лабораторного центру


18 березня, 13:26 | Кобеляки | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації