Сучасні стандарти та врахування акустичних властивостей –у Полтаві реставрують філармонію (фото)

Сучасні стандарти та врахування акустичних властивостей –у Полтаві реставрують філармонію

У Полтавській обласній філармонії продовжують реставрацію. Там вже провели інженерні мережі, зробили гідроізоляцію підвального приміщення та закінчують ремонт адміністративних приміщень. Нині працюють над хоровим залом і монтажем підлоги.

У Полтаві продовжують реставрацію філармонії. Будівельники вже провели оздоблювальні роботи: пошпаклювали стіни, вирівняли проходи, зробили демонтаж, де це необхідно. Також провели всі інженерні мережі, зробили гідроізоляцію підвального приміщення, укріпили його та забетонували. Адміністративні приміщення – на стадії завершення.

Наразі працюють над монтажем підлоги, активно ремонтують хоровий зал: вже демонтували старі стіни, виконуватимуть штукатурення.

– Головне для філармонії – зберегти акустичні властивості на високому рівні. Тому важливо зробити штукатурку так, щоб гіпсокартон чи інші матеріали не впливали на неї. Ми поєднаємо сучасні технології і водночас збережемо історію об’єкта, – прокоментував директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Там також зробили танцювальний зал з якісним паркетом, а хоровий зал тепер обладнаний акустичними панелями. Відремонтували й кімнати для гуртів та ансамблів, замінили вікна й двері.

У планах облаштувати фасад, утеплити стіни, змонтувати підвісні стелі, електрообладнання, електроосвітлення та систему електроозвучення. Також треба зробити проїзди, тротуари, майданчики, огорожі, ворота, декоративні стінки, підпірні стіни навколо квітників та озеленити територію.

– Ми також придбаємо меблі й устаткування для оформлення зони глядача за проектом «Dekart Studio». Вже визначили, як облаштуємо зал. У будь-якому разі зробимо все, як буде краще для проведення заходів і самих артистів. У нас є досвід інших філармоній та театрів в Україні, і це значно допомагає вирішувати деякі питання, – підсумував Тимофій Голбан.

Довідково: будівля Полтавської обласної філармонії – архітектурна пам’ятка міста. Споруду звели у 1856 році. Потім будівля перенесла три пожежі. З 1986 року тут тільки двічі робили частковий ремонт. Капітальний ремонт розпочали у 2016-му. Тоді підрядником була Львівська фірма «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія». Але компанія виконувала роботи неналежним чином, тому Департамент пройшов немало судів, щоб розірвати з нею договір. Нині будівництвом займається ТОВ ВКН «Сен» – полтавська компанія. Раніше вони вже ремонтували театр імені М. В. Гоголя.


Автор: прес-служба Полтавської ОДА


19 березня, 11:31 | Полтава | Суспільство
Loading...

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації