У Білики приїжджали роботодавці

У Білики приїжджали роботодавці

27 березня в приміщенні Білицької селищної ради за сприянням Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулася зустріч голови наглядової ради ПАТ «Полтавахолод» - Ягольніцера О.Я. з жителями  Білицької селищної ради,  яких зацікавило питання працевлаштування на даному підприємстві.

В ході зустрічі Хейлик Н.М. – директор Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ проінформувала присутніх про можливість співпраці з роботодавцем ПАТ «Полтавахолод», гарантії офіційного працевлаштування та можливість стажування на робочому місці.

Представник підприємства Ягольніцер О.Я. повідомив шукачам роботи про наявні вакансії, рівень заробітної плати, умови та характер роботи, розповів про асортимент продукції, яку виготовляє підприємство та навіть презентував зразки солодкої продукції. Також він додав, що підприємство готове забезпечити безкоштовне підвезення працівників до місця роботи, надати спецодяг, гарантував офіційне працевлаштування та забезпечення повним соціальним пакетом.

По закінченню зустрічі були намічені конкретні шляхи подальшої співпраці, а саме організація відвідування підприємства ПАТ «Полтавахолод» та виявлення потенційних працівників, які бажають працювати у вище зазначеного роботодавця.


Автор: прес-служба Кобеляцької РДА


1 квітня, 15:55 | Кобеляки | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномОстанні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації